Turniej na maksy
Czwartek, 4 września 2014
Wyniki z 3 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
1
34
Zbigniew Gruszecki
Władysław Kaczor
4.0
3.0
MP
MP/103
66.27
12
2
20
Dariusz Gelo
Adam Łaszczotko
0.0
4.0
MA
MA/58
60.91
11
3
1
Kamila Kukuła
Zbigniew Sobczyk
3.0
12.0
DS
DS/67
60.59
10
4
11
Robert Siedlecki
Robert Sadowski
5.0
5.0
MA
MA/58
60.51
9
5
29
Zbigniew Przeginiak
Marcin Wilczyński
2.5
3.0
MP
MP/103
-0.56
59.85
7
6
17
Grzegorz Rybak
Paweł Bagrowski
1.0
0.5
MA
MA/58
59.11
6
7
12
Jan Kudelski
Bogdan Radwański
5.0
4.0
MA
MA/58
55.94
5
8
26
Bożena Czarska
Robert Podsiadły
7.0
2.0
MP
MP/103
53.92
4
9
22
Elżbieta Wróblewska
Stanisław Stachlewski
4.0
7.0
MA
MA/58
53.91
3
10
27
Bolesław Zysek
Halina Samborek
1.0
1.5
MP
MP/103
53.81
3
11
2
Agnieszka Chudy
Loretta Kałwa
3.0
2.0
DS
DS/67
53.65
2
12
18
Jerzy Jodełka
Robert Michalski
4.0
3.0
MA
MA/58
53.52
2
13
14
Piotr Szwarclos
Bogdan Szlacheta
1.5
5.0
MA
MA/58
52.86
2
14
25
Tadeusz Rejdych
Andrzej Trygar
7.0
12.0
MP
MP/103
-0.56
52.49
2
15
13
Daniel Wacławek
Waldemar Grzeczyński
1.5
0.0
MA
MA/58
52.27
2
16
10
Czesław Czyżkowski
Jacek Koter
13.0
4.0
MA
MA/58
52.15
1
17
31
Tytus Bisping
Wojciech Strzemecki
5.0
18.0
MP
PK
MP/103
51.25
1
18
8
Piotr Kalinowski
Włodzimierz Szczepanik
7.0
7.0
DS
DS/67
50.77
1
19
6
Dariusz Marczak
Zdzisław Malkiewicz
4.0
3.0
DS
DS/67
50.73
1
20
37
Adam Matyasik
Bogusław Wardzała
5.0
7.0
MP
MP/103
50.43
21
7
Anna Jankowska
Michał Drankiewicz
1.5
1.5
DS
DS/67
48.67
22
4
Janusz Pękala
Janusz Drozdowski
3.0
12.0
DS
DS/67
48.56
23
9
Grażyna Śniadewicz
Teresa Siedlecka-Wójcikowska
0.0
0.0
MA/58
48.38
24
32
Jakub Kłapa
Marek Sewiołło
0.0
0.0
MP
MP/103
48.26
25
38
Kazimierz Gałka
Tadeusz Biernat
5.0
12.0
MP
MP/103
47.58
26
36
Andrzej Kopański
Anna Dymek
3.0
2.0
MP
MP/103
46.12
27
30
Elżbieta Skąpska
Krzysztof Skąpski
1.5
2.5
MP
MP/103
46.05
28
23
Alicja Rybak
Zbigniew Paziewski
1.0
0.0
MA
MA/58
46.04
29
19
Piotr Józefaciuk
Waldemar Kostrzewa
3.0
3.0
MA
MA/58
45.83
30
5
Piotr Klubiński
Aleksander Czajka
7.0
7.0
DS
DS/67
45.82
31
21
Bogdan Kakietek
Janusz Tomaszczuk
4.0
0.0
MA
MA/58
45.78
32
40
Kazimierz Nowaczyk
Jan Truniarz
1.5
1.0
MP
MP/103
45.15
33
28
Stanisław Cebula
Szczepan Kaczka
1.0
3.0
MP
MP/103
45.03
34
35
Krystian Blaut
Ryszard Calik
2.0
3.0
MP
MP/103
43.79
35
33
Krzysztof Arabski
Wacław Nawrocki
2.0
1.5
MP
MP/103
41.52
36
3
Janusz Piernikowski
Bronisław Baran
7.0
7.0
DS
DS/67
41.21
37
24
Wojciech Piasecki
Antoni Brogowski
0.0
0.0
MA/58
31.22
38
15
Renata Frutiger
Włodzimierz Rutkowski
0.0
3.0
USA
MA
MA/58
30.84
Statystyka ośrodków...