Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 29 grudnia 2022

Wyniki z 8 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
133Irena Chodorowska
Jan Chodorowski
18.0
18.0
PKMA/28261.5811
249Roman Maceluch
Jerzy Kłusek
11.0
5.0
MPMP/4553.4811
351Ryszard Woliński
Wiesław Fecko
13.0
11.0
MPMP/4542.8510
472Kazimierz Wiliński
Anna Kondyjowska
7.0
4.0
ZPZP/3087.2041.719
522Andrzej Kałużny
Arkadiusz Skonieczny
3.0
4.0
LBLB/3853.6036.459
67Marcin Rój
Jarosław Stanisz
2.5
1.0
DSDS/3364.8035.228
739Anna Andrejczyk
Grzegorz Andrejczyk
3.0
3.0
MAMA/883.6032.978
842Dominik Głowacki
Kazimierz Głowacki
4.0
3.0
MAMA/883.6032.247
937Dariusz Biedrzycki
Kazimierz Dobrzyniecki
7.0
5.0
MAMA/883.6031.586
1034Katarzyna Grabarczyk-Steć
Włodzimierz Rutkowski
1.5
4.0
MAMA/28231.066
1140Jerzy Plichtowicz
Stanisław Czarzasty
4.0
3.0
MAMA/883.6026.285
1263Iwona Puczyłowska
Marek Nasiłowski
3.0
3.0
WMWP/40324.814
1320Ryszard Jakubczak
Tadeusz Lisiecki
3.0
3.0
LBLB/3853.6022.914
142Maciej Chojnacki
Ryszard Menzfeld
5.0
5.0
DSDS/3364.8021.273
1562Paweł Kańduła
Małgorzata Żychlińska
1.5
1.5
LBWP/40320.603
1655Katarzyna Żabicka-Bajon
Bronisława Sroczyńska
2.5
0.0
WP
WP/40320.473
179Józef Sławenta
Agnieszka Wiankowska
5.0
5.0
DS
PM
DS/944.8019.252
1871Bogdan Wiliński
Maciej Silski
2.0
0.0
ZP
NZ
ZP/3087.2019.222
1961Witold Lachowski
Renata Lachowska
1.5
1.5
WPWP/40317.522
2038Paweł Wróblewski
Wojciech Palmowski
3.0
9.0
MAMA/883.6011.822
2125Andrzej Drgas
Zbigniew Wojdak
3.0
3.0
LBLB/3853.6011.692
2221Sławomir Rutecki
Zdzisław Kulesza
7.0
9.0
LBLB/3853.6011.392
2326Mirosław Miłaszewicz
Tadeusz Birecki
5.0
5.0
LBLB/3853.6010.862
2413Łukasz Rokita
Ireneusz Szulc
5.0
5.0
DSDS/944.808.352
2524Franciszek Bułyszko
Zbigniew Józefiak
4.0
5.0
LBLB/3853.607.752
2611Krzysztof Tokar
Artur Janoś
4.0
4.0
DSDS/944.807.542
2714Jerzy Ofierski
Tomasz Dorobek
4.0
4.0
DSDS/944.807.401
2870Bogusław Maryńczak
Lech Sulżycki
5.0
7.0
ZPZP/3087.207.351
2968Andrzej Zielonacki
Małgorzata Zielonacka
2.5
3.0
WPWP/4037.061
3057Łucja Winogrodzka
Piotr Winogrodzki
1.5
1.5
WPWP/4035.981
3115Zdzisława Zabłocka
Mirosław Powązka
3.0
4.0
DSDS/944.805.711
3258Jacek Sroczyński
Jarosław Lubczyński
2.5
5.0
DS
WP
WP/4035.161
3353Janusz Suszczyński
Lidia Suszczyńska
5.0
1.0
WPWP/4032.811
3460Jolanta Lewandowska
Marta Lewandowska
1.5
1.5
WPWP/4032.431
3574Czesław Wojtaś
Edward Kaczmarek
5.0
11.0
ZPZP/3086.371.691
361Krystyna Ślęczek
Tadeusz Boroń
0.0
1.5

DS
DS/3364.801.57
373Krystyna Koba
Lucjan Głowacki
0.0
0.0
DS
DS/3364.800.85
3846Urszula Wądołowska
Andrzej Wądołowski
2.5
5.0
MAMA/880.12
3950Marek Urbański
Stanisław Waśko
15.0
9.0
MA
MP
MP/45-0.17
4065Marek Wyszomierski
Ewa Wyszomierska
2.0
2.0
WMWP/403-0.76
4148Wacław Owca
Marek Glibowski
3.0
2.5
MPMP/45-0.86
4212Ryszard Wojtala
Roman Żyto
4.0
4.0
DSDS/944.80-1.17
4318Tomasz Zarębski
Wiesław Wiśniewski
3.0
5.0
LBLB/3853.60-1.44
4441Sławomir Grędziński
Piotr Marudziński
7.0
5.0
PD
WM
MA/883.60-1.65
455Wacław Rój
Zbigniew Skórecki
2.0
4.0
DSDS/3364.80-2.31
4631Sławomir Bąk
Urszula Górecka-Wideryńska
5.0
3.0
MAMA/282-3.66
4756Robert Ciesielski
Maciej Cieślukowski
3.0
1.0
WPWP/403-3.70
484Ireneusz Kwiatosz
Tadeusz Szczęśniewicz
2.0
0.5
DSDS/3364.80-5.43
4944Jerzy Cichowski
Witold Moreń
1.5
1.5
MAMA/883.60-6.54
5054Krzysztof Rohde
Hanna Rohde
2.5
2.5
WMWP/403-7.17
5136Zbigniew Garlej
Wojciech Adamkiewicz
4.0
5.0
MA
PD
MA/883.60-9.95
5227Jerzy Bejma
Joanna Kilanowicz-Bosek
3.0
3.0
MAMA/282-10.88
5347Monika Czub-Gołaszewska
Piotr Turczynowicz
4.0
3.0
MPMP/45-11.42
5410Andrzej Hołówko
Tadeusz Biernat
1.0
2.5
DSDS/944.80-13.47
5528Andrzej Musiał
Krzysztof Sokół
4.0
4.0
MAMA/282-13.68
5632Andrzej Piesiewicz
Dorota Sikorska-Piesiewicz
5.0
2.0
MAMA/282-14.45
5766Beata Światłowska
Marzena Bartel
0.0
0.0
WPWP/403-14.68
5819Romuald Urbanowicz
Waldemar Rozmarynowski
0.5
0.5
LBLB/3853.60-15.95
5943Andrzej Gotz
Marcin Stryczyński
1.5
5.0
MAMA/883.60-17.20
606Jerzy Romańczyk
Zdzisław Niemirski
5.0
1.5
DSDS/3364.80-17.57
6159Arletta Pawłowska
Tomasz Pawłowski
0.0
0.0
WP/403-19.02
6229Elżbieta Olejnik
Grzegorz Olejnik
2.5
2.5
KPMA/282-22.93
6330Ryszard Gąsior
Joanna Gąsior
1.5
1.5
MAMA/282-27.03
6464Piotr Cieśliński
Małgorzata Cieślińska
2.0
1.5
WPWP/403-28.89
6567Kinga Lesińska
Agnieszka Burkowska
0.0
0.0
WPWP/403-32.62
6673Witold Mateńko
Jerzy Sadowski
4.0
12.0
ZPZP/3087.20-34.80
6723Zbigniew Dachowski
Maciej Dachowski
2.0
0.0
LB
LB/3853.60-51.25
6835Jan Milewski
Andrzej Mazur
2.0
2.0
MAMA/883.60-58.87
6952Adam Waśko
Edward Stawiarski
5.0
0.0
MPMP/45-83.88

Statystyka ośrodków...