Turniej na maksy
Wtorek, 29 listopada 2022
Wyniki z 3 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
1
34
Małgorzata Węglewska
Ryszard Białkiewicz
2.5
4.0
WP
WP/254
62.77
8
2
7
Ireneusz Kwiatosz
Tadeusz Szczęśniewicz
2.0
0.5
DS
DS/336
61.63
7
3
16
Maja Żabierek
Hubert Urban
7.0
9.0
MA
SW/287
61.52
6
4
11
Włodzimierz Niedolaz
Jacek Adamczyk
7.0
7.0
SW
SW/287
60.57
5
5
30
Ewa Knapik
Ryszard Nowicki
5.0
5.0
WP
WP/254
57.37
4
6
18
Marcin Terelak
Grzegorz Zakrzewski
5.0
9.0
SW
SW/287
56.93
3
7
4
Jarosław Kuźniar
Andrzej Stypczyński
2.0
4.0
DS
DS/336
56.53
2
8
12
Krzysztof Gałda
Grzegorz Niestój
12.0
4.0
SW
SW/287
56.18
2
9
29
Barbara Podgórska
Jerzy Rodziewicz
5.0
5.0
WP
WP/254
55.39
2
10
1
Krystyna Ślęczek
Tadeusz Boroń
0.0
1.5
DS
DS/336
53.89
2
11
2
Jerzy Romańczyk
Tomasz Romańczyk
5.0
1.5
DS
DS/336
53.87
1
12
14
Robert Kowalski
Piotr Waluszewski
12.0
5.0
SW
SW/287
52.68
1
13
27
Andrzej Majcher
Marcin Horodyski
9.0
3.0
SW
SW/287
51.78
1
14
25
Jerzy Daniel
Waldemar Haponiuk
5.0
7.0
SW
SW/287
51.62
1
15
9
Maciej Chojnacki
Zbigniew Skórecki
5.0
4.0
DS
DS/336
50.96
1
16
6
Marcin Rój
Jarosław Stanisz
2.5
0.5
DS
DS/336
50.57
1
17
20
Stanisław Skrzypczak
Grzegorz Półtorak
5.0
2.5
SW
SW/287
50.45
18
21
Marek Jaskólski
Sławomir Wierzbowicz
4.0
2.5
SW
SW/287
50.02
19
5
Marian Hutnik
Tadeusz Janeczek
1.0
3.0
DS
DS/336
48.83
20
22
Jacek Wąsik
Janusz Zegadło
2.5
4.0
SW
SW/287
48.53
21
15
Dariusz Nowek
Bartosz Ceglarski
7.0
7.0
SW
SW/287
48.05
22
17
Zbigniew Kopeć
Szczepan Skibiński
0.5
0.5
SW
SW/287
47.83
23
13
Zbigniew Borkowski
Edmund Jas
12.0
7.0
SW
SW/287
47.20
24
33
Danuta Kowalska
Antonina Kuberska
0.0
0.0
WP
WP/254
44.50
25
26
Marek Kozdrach
Adam Strzelecki
5.0
7.0
SW
SW/287
43.17
26
31
Wiesław Rakowski
Dorota Masłek
1.5
0.0
WP
WP/254
42.89
27
24
Hanna Kowalska
Artur Więckowski
5.0
4.0
SW
SW/287
42.76
28
23
Teresa Piasecka
Anna Dawiec
2.0
1.5
SW
SW/287
42.38
29
3
Lucjan Głowacki
Janusz Musiał
0.0
0.0
DS/336
42.09
30
32
Jadwiga Bączyk
Aleksander Buchholz
0.0
2.0
WP
WP/254
41.08
31
19
Elżbieta Czwartosz-Marcinkowska
Małgorzata Golec
1.5
2.5
SW
SW/287
38.62
32
8
Krystyna Koba
Mirosław Urbaniak
0.0
0.0
DS
DS/336
31.63
Statystyka ośrodków...