Turniej na maksy
Środa, 9 listopada 2022
Wyniki z 11 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
1
42
Krzysztof Lasocki
Włodzimierz Królik
24.0
0.0
MA
MA/282
66.08
20
2
33
Jan Chodorowski
Irena Chodorowska
18.0
18.0
PK
MA/126
65.80
20
3
44
Krzysztof Kobyliński
Andrzej Ziomek
11.0
9.0
MA
MA/282
65.37
19
4
79
Zbigniew Kowalczyk
Tomasz Baranowski
5.0
5.0
OP
OP/401
62.80
19
5
60
Bogdan Łukasik
Piotr Turczynowicz
2.0
3.0
MP
MP/45
61.31
18
6
26
Zygmunt Dumała
Tomasz Kozłowski
5.0
4.0
MA
MA/126
60.74
18
7
158
Bogdan Kowalczyk
Zbigniew Listewnik
4.0
3.0
KP
WM
ZP/41
60.57
17
8
118
Jan Borychowski
Edward Niewierowski
13.0
11.0
WP
WP/403
60.47
17
9
121
Jarosław Marczewski
Krzysztof Staśkiewicz
2.5
3.0
WP
WP/403
60.26
16
10
131
Piotr Kowalewski
Bronia Sroczyńska
2.0
0.0
PM
ZP/41
60.24
16
11
147
Zofia Diakowska
Ryszard Nowicki
4.0
5.0
DS
WP
ZP/41
59.42
15
12
103
Tomasz Bartnicki
Zofia Miechowicz
7.0
7.0
WP
WP/252
58.38
15
13
27
Dariusz Kłodos
Lech Sadoś
3.0
12.0
MA
MA/126
58.35
14
14
19
Roman Nowiński
Ewa Nowińska
2.0
2.0
KP
KP/50
58.03
14
15
7
Jerzy Masłoń
Tomasz Woźniak
13.0
7.0
KP
KP/143
57.91
13
16
88
Kazimierz Gralak
Kazimierz Wołowiec
18.0
5.0
PM
PM/102
57.84
13
17
18
Czesław Bury
Józef Palewicz
5.0
5.0
KP
KP/50
57.69
12
18
150
Krzysztof Ziewacz
Grażyna Ożóg
5.0
2.0
MP
MA
ZP/41
57.06
12
19
122
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
13.0
9.0
WP
WP/403
56.99
11
20
111
Piotr Słomski
Radosław Spychalski
1.5
1.0
WP
WP/403
56.83
11
21
96
Aleksander Chrenowski
Wiesław Andruk
13.0
9.0
PM
WM
PM/102
56.71
10
22
112
Jerzy Nowak
Małgorzata Konkiewicz
13.0
1.5
WP
WP/403
56.47
10
23
37
Wojciech Niewiadomski
Marek Borewicz
2.5
9.0
MA
MA/282
56.39
9
24
10
Cezary Bołądź
Roch Rupniewski
9.0
11.0
KP
KP/143
56.23
9
25
3
Janusz Gorczyński
Krzysztof Dzierżak
2.5
2.5
KP
KP/143
56.18
8
26
38
Jacek Łazarski
Dariusz Neusser
0.0
0.0
MA/282
55.90
8
27
77
Wiesław Piskozub
Witold Lisicki
2.5
2.5
OP
OP/401
55.59
7
28
138
Mariusz Grabowski
Jolanta Grabowska
9.0
2.5
KP
ZP/41
55.43
7
29
11
Grzegorz Olejnik
Elżbieta Olejnik
2.5
2.5
KP
KP/50
55.16
6
30
24
Zbigniew Mossakowski
Karol Nowak
4.0
3.0
KP
KP/50
54.95
6
31
126
Zbyszko Paluczek
Marcin Bonawenturczak
5.0
2.5
WP
WP/403
54.91
5
32
99
Leszek Ekert
Krzysztof Przybielski
4.0
4.0
PM
ZP
PM/102
54.81
4
33
90
Robert Czarnecki
Tomasz Patalan
5.0
5.0
PM
WM
PM/102
54.63
4
34
139
Krzysztof Galubiński
Iwona Wróblewska
4.0
2.5
WP
MA
ZP/41
54.61
4
35
52
Bolesław Studziński
Wojciech Wajda
2.0
2.0
MA
MA/434
54.21
4
36
94
Aleksander Kasprzak
Robert Krawczyk
18.0
5.0
PM
PM/102
54.12
4
37
39
Józef Rzepka
Krzysztof Sokół
5.0
4.0
MA
MA/282
54.08
4
38
71
Jan Skoczylas
Augustyn Ślesiński
2.0
2.0
OP
OP/401
53.90
4
39
119
Marek Juszczak
Janusz Suszczyński
5.0
5.0
WP
WP/403
53.82
4
40
133
Alina Dobosz-Sztuba
Jan Druch
1.5
2.0
WP
MA
ZP/41
53.75
4
41
81
Janusz Struzik
Gerard Szweda
2.0
4.0
OP
OP/401
53.69
4
42
43
Bartosz Ćwiek
Piotr Duszak
4.0
3.0
MA
MA/282
53.47
4
43
114
Krzysztof Jordan
Bogdan Świątek
3.0
12.0
WP
WP/403
53.43
4
44
140
Ludwik Murat
Benedykt Mieszczak
5.0
4.0
LU
KP
ZP/41
53.32
3
45
101
Piotr Solecki
Jarosław Hilbrecht
7.0
7.0
WP
WP/252
53.29
3
46
155
Wiesław Podlecki
Andrzej Łodziński
3.0
2.0
WM
MA
ZP/41
53.16
3
47
89
Ryszard Kamiński
Czesław Thrun
4.0
5.0
PM
PM/102
53.14
3
48
132
Andrzej Pertkiewicz
Tadeusz Niedźwiadek
5.0
7.0
LU
ZP/41
53.13
3
49
46
Józef Wernik
Dariusz Kuźmicz
1.0
0.5
MA
MA/282
53.03
3
50
146
Andrzej Gintrowicz
Tadeusz Urbanek
3.0
5.0
WP
PK
ZP/41
52.92
3
51
32
Krzysztof Szufnara
Damian Trojnara
1.5
2.5
MA
MA/126
52.77
3
52
110
Tomasz Powęzka
Mirosława Miętkiewska
2.0
3.0
WP
WP/403
52.74
3
53
30
Krzysztof Stefaniak
Zdzisław Pietruszewski
2.5
2.5
MA
MA/126
52.70
3
54
76
Józef Drążek
Marek Górecki
0.5
1.0
OP
OP/401
52.51
3
55
51
Wiesław Kupiec
Adam Ziółkowski
0.0
1.5
MA
MA/434
52.50
3
56
127
Zofia Szczerkowska
Marek Szukała
3.0
19.0
WP
WP/403
52.43
2
57
80
Hanna Chałupnik
Witold Depa
3.0
4.0
OP
OP/401
52.05
2
58
92
Artur Toeplitz
Włodzimierz Kocoń
7.0
5.0
PM
PM/102
52.00
2
59
59
Janina Dziedzina
Bogdan Dziedzina
1.5
0.0
MP
MP/45
51.96
2
60
16
Jerzy Wawrzyniak
Krystyna Wawrzyniak
4.0
0.0
KP
KP/50
51.92
2
61
120
Przemysław Nowakowski
Maciej Kokorniak
3.0
3.0
WP
WP/403
51.72
2
62
57
Ireneusz Saturski
Bogusław Jóźwiak
2.5
2.0
MA
MA/434
51.64
2
63
83
Elżbieta Waszczuk
Henryk Waszczuk
0.0
0.0
OP/401
51.62
2
64
68
Ewa Skrzyniarz
Małgorzata Ryś Nowak
1.0
0.0
OP
OP/401
51.56
2
65
73
Krystyna Wąchała
Roman Wąchała
2.5
2.5
OP
OP/401
51.50
2
66
136
Maria Kaczmarek
Elżbieta Horbaczewska
0.0
0.0
ZP/41
51.24
2
67
148
Elżbieta Brewińska
Małgorzata Golec
2.0
2.5
MA
SW
ZP/41
51.22
1
68
98
Lechosław Suszka
Witold Kaliński
5.0
12.0
PM
PM/102
50.99
1
69
67
Wiesława Lebiecka
Edward Flisak
0.0
0.5
OP
OP/401
50.98
1
70
13
Włodzimierz Maćkowski
Mieczysław Romanowski
2.5
2.5
KP
KP/50
50.89
1
71
106
Adam Piszczek
Andrzej Malenta
2.5
5.0
WP
WP/252
50.78
1
72
151
Marek Nowak
Wojciech Micek
1.5
4.0
PK
ZP/41
50.74
1
73
144
Elżbieta Szymańska
Halina Podlecka
0.0
2.5
PM
WM
ZP/41
50.69
1
74
65
Ryszard Piwowar
Edward Piwowar
2.0
2.0
MP
MP/45
50.63
1
75
102
Marek Pęcherzewski
Tomasz Solarski
4.0
4.0
WP
WP/252
50.59
1
76
149
Danuta Zalewska-Bielanik
Jacek Sroczyński
2.0
2.5
SL
DS
ZP/41
50.54
1
77
64
Edward Stawiarski
Robert Tymiński
0.0
0.0
MP/45
50.49
1
78
53
Jacek Piliszek
Andrzej Makohin
1.0
1.5
MA
MA/434
50.31
1
79
2
Andrzej Ciechacki
Jan Siwczyński
2.5
3.0
KP
KP/143
50.28
80
17
Marek Grużewski
Bogdan Podgajny
2.0
0.0
KP
KP/50
50.23
81
128
Piotr Czarnecki
Małgorzata Zielonacka
2.5
3.0
WP
WP/403
50.22
82
143
Piotr Witkowski
Ewa Skopińska
9.0
12.0
MA
ZP/41
50.18
83
4
Jacek Kostrzewski
Krzysztof Bonowicz
2.5
2.5
KP
KP/143
50.09
84
55
Wiesław Burakowski
Henryk Zawadzki
0.0
0.0
MA/434
49.74
85
58
Joanna Klamczyńska
Marek Klamczyński
2.0
2.0
MA
MA/434
49.72
86
61
Stanisław Drużkowski
Stanisław Wrona
0.0
0.0
MP/45
49.68
87
113
Grzegorz Proniewicz
Andrzej Kędzierski
4.0
5.0
LB
WP/403
49.64
88
145
Grzegorz Kujawiński
Janina Czaja-Kozioł
3.0
2.5
PM
OP
ZP/41
49.62
89
142
Wojciech Kozubski
Stanisława Szewczyk-Kozubska
3.0
3.0
MP
ZP/41
49.36
90
14
Kazimierz Mikołajczyk
Krzysztof Ruprik
2.5
2.0
KP
KP/50
49.29
91
5
Piotr Mizak
Aleksandra Różańska
2.0
2.5
KP
KP/143
49.22
92
20
Ewa Powała
Sławomir Powała
0.5
0.5
KP
KP/50
48.82
93
152
Janusz Zajączkowski
Ewa Krakówka
2.5
2.5
DS
KP
ZP/41
48.82
94
45
Elżbieta Kossowska
Dariusz Płoszaj
2.0
2.5
MA
MA/282
48.73
95
123
Paweł Biś
John Catlow
2.5
4.0
WP
WP/403
48.65
96
130
Tadeusz Dziadykiewicz
Jan Sztuba
2.5
2.5
WP
ZP/41
48.62
97
72
Andrzej Świgut
Andrzej Spodnik
0.5
1.5
OP
OP/401
48.34
98
41
Andrzej Musiał
Marek Szyszkiewicz
3.0
1.0
MA
MA/282
48.15
99
154
Danuta Szczepanik
Aida Wójcik
1.0
2.0
SL
OP
ZP/41
47.83
100
66
Aleksandra Wołowiec
Adam Waśko
0.5
5.0
MP
MP/45
47.71
101
15
Kazimierz Ligęza
Bogdan Zieliński
7.0
5.0
KP
KP/50
47.68
102
86
Mirosław Małypan
Marek Niesłuchowski
5.0
7.0
PM
PM/102
47.52
103
93
Antoni Sękowski
Waldemar Warzała
18.0
12.0
PM
PM/102
47.51
104
115
Jacek Płoszyński
Roman Wojciechowski
2.5
2.0
WP
WP/403
47.33
105
63
Tadeusz Śliwiński
Wiktor Sobczyński
1.0
0.5
MP
MP/45
47.31
106
69
Mirosław Kowzan
Ryszard Gmoch
0.0
1.5
OP
OP/401
47.24
107
74
Lilianna Rzechorzek-Urbaniak
Elżbieta Hurna
1.5
1.5
OP
OP/401
47.14
108
9
Renata Klonowska
Marta Nowacka
0.0
0.0
KP/143
46.95
109
84
Bogumiła Wysocka
Marian Wysocki
1.5
1.5
OP
OP/401
46.93
110
95
Janusz Kobylarski
Paweł Gruszczyński
7.0
9.0
PM
WP
PM/102
46.90
111
125
Justyna Łaniewska
Janusz Zabacki
2.5
2.0
WP
WP/403
46.86
112
109
Lidia Suszczyńska
Barbara Speth
1.0
2.0
WP
WP/403
46.85
113
56
Igor Terszak
Hanna Probola
4.0
3.0
MA
MA/434
46.77
114
8
Andrzej Arcimowicz
Feliks Tracewski
0.0
0.0
KP/143
46.52
115
47
Magda Rejniak-Romer
Adam Romer
0.0
0.0
MA/282
46.32
116
22
Henryk Adamski
Andrzej Karczewski
1.0
4.0
KP
KP/50
46.16
117
104
Paweł Sosnowski
Stanisław Janik
5.0
13.0
WP
WP/252
45.91
118
85
Władysław Łobacz
Wacław Wejknis
4.0
17.0
PM
PM/102
45.73
119
137
Dominik Magryś
Tomasz Magryś
3.0
3.0
PK
ZP/41
45.67
120
28
Roman Wajs
Bożena Jacuch
4.0
2.0
MA
MA/126
45.64
121
1
Marek Nazarewicz
Kazimierz Wierzbowski
5.0
2.0
KP
KP/143
45.61
122
97
Janusz Przybyszewski
Wacław Janicki
11.0
17.0
PM
PM/102
0.71
45.49
123
49
Joanna Kilanowicz-Bosek
Mirosław Nowaczyński
3.0
7.0
MA
MA/282
45.44
124
141
Tadeusz Bartłomiejczuk
Marek Radowski
6.0
6.0
GER
ZP/41
45.14
125
54
Józef Skup
Ireneusz Bączek
0.0
0.0
MA/434
45.11
126
100
Krzysztof Czapczyk
Bogumił Macierzyński
5.0
9.0
PM
PM/102
44.91
127
78
Edward Flis
Czesław Knapik
0.0
1.5
OP
OP/401
44.89
128
75
Jan Ratajczak
Piotr Andres
4.0
5.0
OP
OP/401
44.47
129
31
Jakub Zieliński
Andrzej Sadowski
0.0
5.0
MA
MA/126
44.32
130
153
Piotr Wróblewski
Piotr Szczygieł
3.0
5.0
MA
SW
ZP/41
43.65
131
35
Agnieszka Jonczyk
Wanda Buszkowska
4.0
3.0
MA
MA/282
43.63
132
34
Piotr Piątkiewicz
Józef Nowik
2.5
1.5
MA
MA/126
43.46
133
135
Zofia Ciołczyk
Anita Rakszewska-Michnowska
0.0
1.0
MA
ZP/41
43.43
134
107
Barbara Podgórska
Witold Szczepaniak
5.0
5.0
WP
WP/403
43.40
135
134
Halina Błaszczyk
Izabela Listewnik
0.0
1.0
ZP
WM
ZP/41
43.37
136
117
Piotr Cieśliński
Małgorzata Cieślińska
2.0
1.5
WP
WP/403
42.87
137
29
Paweł Lasota
Agnieszka Afek
3.0
0.0
MA
MA/126
42.59
138
70
Helena Chrzanecka
Modest Olak
0.0
0.0
OP/401
42.45
139
82
Anna Pusz
Jan Łodziana
2.0
1.5
OP
OP/401
42.35
140
62
Hieronim Dzikowski
Stanisław Włodek
1.5
1.5
MP
MP/45
42.34
141
48
Mirosław Łopaciuk
Maciej Kulikowski
5.0
5.0
MA
MA/282
42.04
142
87
Jerzy Kajzer
Wiesława Kasperek
5.0
5.0
PM
PM/102
0.71
41.96
143
116
Waldemar Paternoga
Katarzyna Żabicka-Bajon
1.5
2.0
WP
WP/403
41.86
144
129
Bogusława Szagała
Jan Szagała
5.0
5.0
OP
ZP/41
41.83
145
40
Wielisława Marcinkowska
Kazimierz Marcinkowski
0.0
4.0
MA
MA/282
41.47
146
23
Władysław Skonieczny
Halina Skonieczna
0.0
0.0
KP
KP/50
41.27
147
105
Marek Smuszkiewicz
Jan Olkowicz
0.5
5.0
WP
WP/252
41.05
148
6
Gerard Bełkowski
Jerzy Bauchrowicz
1.0
1.5
KP
KP/143
41.03
149
156
Małgorzata Węglewska
Jan Kalicki
2.5
4.0
WP
ZP/41
40.90
150
12
Tadeusz Rakoczy
Mirosław Kuśmierek
2.5
2.0
KP
KP/50
38.74
151
124
Robert Kempka
Małgorzata Żychlińska
2.0
1.5
WP
LB
WP/403
38.25
152
108
Radosław Jopek
Maciej Cieślukowski
0.0
1.0
WP
WP/403
34.70
153
25
Joanna Miecznikowska
Janusz Olszewski
0.0
0.0
MA/126
33.64
154
157
Jerzy Wilczek
Ewa Neumann
4.0
1.0
LD
WM
ZP/41
33.55
155
36
Izabella Marcić
Małgorzata Ciska
0.0
4.0
MA
MA/282
29.92
Statystyka ośrodków...