Turniej na maksy

Wtorek, 25 października 2022

Wyniki z 4 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
117Krzysztof Obłój
Janusz Drozdowski
5.0
12.0
DSDS/43765.7610
222Stanisław Waśko
Marek Urbański
9.0
15.0
MP
MA
MP/4562.389
335Andrzej Majcher
Robert Kowalski
9.0
12.0
SWSW/28762.328
440Krzysztof Gałda
Grzegorz Niestój
12.0
4.0
SWSW/28759.507
52Maciej Chojnacki
Ryszard Menzfeld
5.0
5.0
DSDS/33659.246
636Hubert Urban
Maja Żabierek
9.0
7.0
MASW/28757.785
73Elżbieta Lis
Tomasz Freitag
3.0
5.0
DSDS/33656.904
88Jerzy Romańczyk
Tomasz Romańczyk
5.0
1.5
DSDS/33655.343
911Bohdan Mazur
Ryszard Rosikiewicz
13.0
4.0
DSDS/43754.112
109Zbigniew Skórecki
Mirosław Urbaniak
4.0
0.0
DSDS/33653.522
116Małgorzata Hawryliszyn
Jerzy Hawryliszyn
2.0
2.5
DSDS/33653.262
1224Ryszard Woliński
Wiesław Fecko
13.0
11.0
MPMP/4553.202
1338Marek Kozdrach
Aleksander Knawa
5.0
13.0
SWSW/28752.582
1413Stanisław Szuba
Marian Szymonowicz
5.0
11.0
DSDS/43752.412
1539Grzegorz Zakrzewski
Marcin Terelak
9.0
5.0
SWSW/28751.841
1616Franciszek Zarzecki
Piotr Dobryszycki
15.0
12.0
DSDS/43751.621
1730Szczepan Skibiński
Zbigniew Kopeć
0.5
0.5
SWSW/28751.391
1834Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
18.0
15.0
SWSW/28751.271
1928Jerzy Daniel
Waldemar Haponiuk
5.0
7.0
SWSW/28750.911
2033Jacek Wąsik
Janusz Zegadło
2.5
4.0
SWSW/28750.18
2121Monika Czub-Gołaszewska
Piotr Turczynowicz
4.0
3.0
MPMP/4548.82
2220Eugeniusz Cieśla
Janina Smolarek
2.0
0.5
MPMP/4548.64
2337Anna Tamborska
Elżbieta Czwartosz-Marcinkowska
0.0
1.5
SWSW/28748.40
2429Hanna Kowalska
Artur Więckowski
5.0
4.0
SWSW/28748.25
2523Roman Maceluch
Jerzy Kłusek
11.0
5.0
MPMP/4547.98
2641Dariusz Nowek
Bartosz Ceglarski
7.0
7.0
SWSW/28747.26
2712Wojciech Skonieczny
Andrzej Suchodolski
5.0
5.0
DSDS/43747.20
285Krystyna Ślęczek
Kazimierz Radomski
0.0
0.0
DS/33647.01
297Ireneusz Kwiatosz
Tadeusz Szczęśniewicz
2.0
0.5
DSDS/33645.70
3026Adam Waśko
Jarosław Kowalik
5.0
4.0
MPMP/4545.18
3119Marek Glibowski
Wacław Owca
2.5
3.0
MPMP/4543.81
3215Jarosław Chłądowicz
Zbigniew Moczarski
1.5
0.0
DS
DS/43742.25
3327Mirosław Śliz
Jacek Adamczyk
2.0
7.0
SWSW/28742.24
344Krystyna Koba
Jarosław Stanisz
0.0
0.5

DS
DS/33641.41
3532Zofia Wciślik
Małgorzata Golec
2.5
2.5
SWSW/28740.06
361Lucjan Głowacki
Janusz Musiał
0.0
0.0
DS/33637.63
3714Andrzej Kozikowski
Anna Górska
15.0
1.5
LD
DS
DS/43736.66
3831Urszula Stefaniak
Kazimierz Jaszczuk
2.5
1.5
SWSW/28736.23

Statystyka ośrodków...