Turniej na maksy
Piątek, 21 października 2022
Wyniki z 7 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
1
18
Tomasz Kalembkiewicz
Radosław Liskowiak
3.0
5.0
LB
LB/389
67.52
11
2
54
Milena Gryzło
Krzysztof Świątkowski
1.0
1.5
SL
SL/106
65.39
11
3
77
Edward Kaczmarek
Czesław Wojtaś
11.0
5.0
ZP
ZP/308
65.04
10
4
40
Błażej Mróz
Adam Stachura
0.5
1.5
MP
MP/360
61.59
10
5
9
Kazimierz Komorowicz
Stanisław Greszta
4.0
2.5
DS
DS/380
60.28
9
6
31
Anna Liszewska
Tomasz Kopka
2.0
3.0
MA
MA/86
60.10
9
7
3
Marcin Motykiewicz
Marcin Paplaczyk
5.0
2.5
DS
DS/380
59.56
8
8
17
Kazimierz Kuczyński
Andrzej Garczyński
5.0
5.0
LB
LB/389
59.50
7
9
71
Łukasz Bielejewski
Jan Sibilski
2.0
5.0
WP
WP/439
59.24
7
10
73
Jakub Piłat
Ewa Morawska
2.0
3.0
WP
WP/439
58.71
6
11
36
Karolina Stępkowska
Weronika Romańska
1.0
1.0
MP
MP/360
58.54
6
12
32
Henryk Redes
Sławomir Sadzyński
0.0
0.0
MA/86
58.24
5
13
13
Bogusław Mazierski
Wiesław Żegilewicz
4.0
12.0
LB
LB/389
57.86
5
14
1
Dariusz Budnik
Piotr Klubiński
4.0
11.0
DS
DS/380
57.32
4
15
25
Robert Czernecki
Sylwester Sokół
2.5
5.0
LD
MA/86
57.29
4
16
42
Michał Stępkowski
Stanisław Wadowski
1.0
1.0
MP
MP/360
57.25
3
17
47
Jolanta Okręglicka
Elżbieta Gacek
1.5
1.0
SL
SL/106
56.38
3
18
5
Małgorzata Robak
Andrzej Robak
4.0
4.0
DS
DS/380
56.35
3
19
58
Piotr Kamiński
Ireneusz Górski
5.0
1.0
SL
SL/106
56.03
2
20
8
Zbigniew Sobczyk
Jerzy Gładysz
12.0
12.0
DS
DS/380
55.94
2
21
55
Halina Moszyńska
Jolanta Trojanowska
0.5
1.0
SL
SL/106
55.72
2
22
66
Adam Zalwowski
Marcel Szydłowski
2.0
1.0
WP
WP/439
55.61
2
23
27
Krzysztof Pietruszka
Piotr Trębski
3.0
3.0
LD
MA/86
55.60
2
24
41
Antoni Wójtowicz
Klara Kozłowska
2.0
1.0
MP
MP/360
55.31
2
25
61
Jarosław Kręcioch
Iwona Kręcioch
1.5
1.5
SL
SL/106
55.16
2
26
33
Bartłomiej Gala
Dominik Wrzesiński
1.5
1.5
MA
MA/86
54.71
2
27
51
Barbara Tarko
Irena Mol
1.0
0.0
SL
SL/106
54.06
2
28
56
Tadeusz Zawada
Krzysztof Mól
2.0
1.0
SL
SL/106
53.87
2
29
63
Jacek Cholewik
Tomasz Kuś
9.0
7.0
SL
SL/106
53.33
2
30
57
Małgorzata Borkowska
Zuzanna Mieszuk
0.0
0.0
SL
SL/106
53.22
1
31
76
Łukasz Józkowiak
Maria Tytyk
2.5
1.5
WP
WP/439
52.44
1
32
39
Adam Mazur
Krzysztof Ziętarski
1.5
1.0
MP
MP/360
52.41
1
33
29
Ireneusz Liberadzki
Przemysław Nitek
2.5
2.5
LD
MA
MA/86
52.39
1
34
28
Małgorzata Duda
Wojciech Stencel
1.5
1.5
MA
MA/86
52.21
1
35
80
Bogdan Wiliński
Lech Sulżycki
1.5
7.0
ZP
ZP/308
51.91
1
36
72
Alicja Kaczmarek
Marianna Jeżewska
1.5
0.5
WP
WP/439
51.82
1
37
44
Marcin Kuflowski
Alicja Radwan
5.0
0.0
MP
MP/360
51.32
1
38
38
Mateusz Janik
Jakub Michalski
0.0
2.0
MP
MP/360
51.27
1
39
2
Marek Filak
Andrzej Kołodziejczyk
0.0
2.5
DS
DS/380
51.20
1
40
68
Aniela Matuszkowiak
Kinga Maćkowiak
0.0
0.0
WP
WP/439
50.80
1
41
74
Wiktoria Glura-Karasiewicz
Anna Gorwa
0.0
0.0
WP
WP/439
50.71
42
64
Pietro Vinci
Jerzy Rebajn
1.5
4.0
SL
SL/106
49.81
43
60
Adrian Bakalarz
Natalia Fręchowicz
7.0
1.0
SL
SL/106
49.30
44
12
Wojciech Skonieczny
Krzysztof Lewandowski
5.0
7.0
DS
DS/380
48.96
45
49
Aleksander Fedko
Janina Miklaszewska-Falkiewicz
1.0
0.5
SL
SL/106
48.29
46
15
Marek Marciniak
Mirosław Markiewicz
5.0
2.5
LB
LB/389
48.24
47
59
Jadwiga Mysłowska
Janusz Bakalarz
1.5
0.5
SL
SL/106
47.76
48
37
Julia Ziętarska
Milena Klimiuk
0.5
3.0
MP
MP/360
46.98
49
26
Tadeusz Osiecki
Zenon Filipiak
3.0
3.0
LD
MA/86
46.81
50
30
Julia Gala
Karolina Kupczyk
1.0
2.5
MA
MA/86
46.71
51
67
Aleksandra Sobańska
Jakub Nawrocki
1.5
2.5
WP
WP/439
46.45
52
19
Marian Andruch
Andrzej Pawlik
1.5
1.5
LB
LB/389
45.84
53
52
Janusz Hamryszak
Leszek Zieliński
2.0
4.0
SL
SL/106
45.56
54
22
Maksymilian Stępniak
Bartosz Rybak
0.5
0.5
MA
MA/86
45.53
55
24
Zuzanna Bobryk
Wiktoria Ciura
1.0
1.0
MA
MA/86
45.33
56
43
Joanna Massalska
Katarzyna Kowalczyk
1.0
0.0
MP
MP/360
44.75
57
11
Wiesław Kubiński
Andrzej Suchodolski
5.0
5.0
DS
DS/380
44.57
58
53
Marian Pająk
Barbara Molska
0.5
1.0
SL
SL/106
44.44
59
46
Waldemar Wójtowicz
Jolanta Kuflowska
0.0
1.0
MP
MP/360
44.37
60
23
Maja Jakubiak
Lena Kopowicz
1.0
1.0
MA
MA/86
43.92
61
10
Andrzej Bojda
Marta Bojda
2.5
1.5
DS
DS/380
43.26
62
70
Jędrzej Wołoszczuk
Jagoda Jodłowska
0.5
0.5
WP
WP/439
43.05
63
4
Bogdan Sokół
Henryk Marciniak
4.0
0.5
DS
DS/380
42.99
64
50
Jolanta Luty
Kazimierz Kozak
0.0
0.0
SL
SL/106
42.78
65
14
Jakub Masny
Szymon Gorski
1.5
1.5
LB
LB/389
42.58
66
48
Janina Zeman
Zdzisław Zeman
0.0
0.0
SL
SL/106
42.20
67
78
Bolesław Tomaszewski
Anna Kondyjowska
0.0
4.0
ZP
ZP/308
41.67
68
79
Zbigniew Kowalczyk
Elżbieta Kowalczyk
0.0
0.0
ZP/308
41.38
69
69
Kamil Lipkowski
Marta Wojszel
0.0
0.0
WP
WP/439
41.19
70
34
Tymoteusz Bodzioch
Krzysztof Wojno
1.0
1.0
MA
MA/86
41.05
71
16
Grażyna Martyńska
Maria Skowron
0.0
3.0
LB
LB/389
40.69
72
6
Anna Jankowska
Krzysztof Ćwik
5.0
5.0
DS
DS/380
40.42
73
21
Mateusz Wrzesiński
Miłosz Kunicki
1.5
1.0
MA
MA/86
40.13
74
75
Zofia Zaprzalska
Marta Szymańska
0.0
0.0
WP
WP/439
39.78
75
45
Adam Wieciech
Franciszek Trojak
0.0
0.0
MP
MP/360
38.51
76
7
Leszek Haber
Waldemar Majewski
5.0
4.0
DS
DS/380
38.42
77
20
Barbara Soroko
Czesław Szymański
3.0
4.0
LB
LB/389
37.78
78
35
Makar Shulha
Jan Migo
0.0
0.0
MP
MP/360
37.69
79
62
Roman Puzoń
Józef Chowaniec
1.0
0.5
SL
SL/106
26.71
Statystyka ośrodków...