Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 12 września 2022

Wyniki z 39 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP

Oglądasz wyniki par z ośrodka LU/288
Wyniki całościowe: tutaj

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl pdf
12163Romuald Kąkiel
Danuta Zalewska-Bielanik
0.0
1.5
MA
SL
LU/28864.51901424
25191Anna Novotna
Josef Novotny
2.0
3.0
OPLU/28862.02801346
32187Bogdan Palikot
Jarosław Ostrowski
7.0
5.0
MP
LU
LU/28861.59751304
60189Jerzy Jasiński
Edward Molas
4.0
3.0
LULU/28858.58541145
61186Arkadiusz Wódkowski
Piotr Piątkiewicz
3.0
2.0
MALU/28858.54531140
72195Jacek Baka
Bartosz Matras
11.0
9.0
LULU/28857.62451085
89171Janusz Wrześniak
Piotr Radzikowski
4.0
9.0
MPLU/28857.23321000
136174Leszek Matusik
Wioletta Matusik
4.0
2.5
MPLU/28854.9516765
139182Benedykt Mieszczak
Zofia Diakowska
4.0
4.0
KP
DS
LU/28854.8116750
153194Jerzy Grela
Wiesław Teresiński
1.5
5.0
LULU/28854.1314680
163184Krzysztof Kopeć
Halina Kopeć
0.0
0.0
MALU/28853.7413638
179193Piotr Zawiślak
Andrzej Potrzyszcz
5.0
7.0
LULU/28853.0011574
183162Dariusz Sarzyński
Barbara Jakubas
2.0
0.0
LU
LU/28852.8610558
189183Słąwomir Kamecki
Krzysztof Kamecki
0.0
0.0
LU/28852.769534
228177Roman Panaszczuk
Andrzej Sadowski
0.0
2.5

MP
LU/28851.014378
233192Dariusz Serafin
Jan Czarniecki
4.0
4.0
LULU/28850.904358
239185Jan Tokarczyk
Ludwik Murat
3.0
5.0
PK
LU
LU/28850.753334
244178Grażyna Śniadewicz
Jerzy Krakowski
1.5
0.0
MA
LU/28850.562314
247173Kazimierz Wierzbowski
Janina Czaja-Kozioł
2.0
2.5
KP
OP
LU/28850.422302
254165Jerzy Maludziński
Bogdan Gancarz
11.0
5.0
SW
MA
LU/28850.181274
269188Janusz Szymański
Leon Ludkiewicz
1.5
0.0
MA
LU/28849.701247
277179Małgorzata Hawryliszyn
Jerzy Hawryliszyn
2.0
2.0
DSLU/28849.441239
319181Wiesław Andruk
Lidia Chłąd
9.0
2.5
PMLU/28847.771197
321167Anna Bułat
Zbigniew Kozerski
3.0
2.5
MP
MA
LU/28847.651195
326172Zbigniew Kosma
Tadeusz Sagan
0.0
4.0
MALU/28847.551190
349180Zdzisław Senderek
Mieczysław Buczek
2.5
4.0
LULU/28846.701167
354196Janusz Hamerski
Wojciech Wojtas
2.0
0.0
LULU/28846.501162
384176Jerzy Piela
Janusz Anczakowski
4.0
5.0
MALU/28845.011132
393175Maciej Stopczyński
Adam Skórka
0.5
1.0
LULU/28844.521123
431168Alina Dobosz-Sztuba
Włodzimierz Pszczoła
1.5
0.5
WP
LU
LU/28842.48185
443166Gabriel Szarafin
Jerzy Karwacki
5.0
4.0
LULU/28841.83173
460164Halina Szarafin
Sławomir Płatek
0.5
1.0
LULU/28841.11156
470170Maria Kaczmarek
Elżbieta Horbaczewska
0.0
0.0
LU/28840.42146
483169Piotr Studziński
Janusz Kućmierz
0.0
0.0
LU/28838.94133
484161Ewa Smoktunowicz
Michał Wilczyski
0.0
0.0
LU/28838.88132
511190Joanna Jakubowska
Grzegorz Typek
0.0
1.0

LU
LU/28831.3415

Statystyka ośrodków...