Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 8 września 2022

Wyniki z 8 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
148Zdzisław Pleskot
Grzegorz Niewiarowski
11.0
4.0
ZPZP/4527.2052.169
224Agnieszka Bedyk
Dariusz Cygan
2.0
4.0
LDLD/4404.8051.949
319Przemysław Kacprzak
Mirosław Szparaga
4.0
5.0
KPKP/35551.518
410Krystyna Koba
Lucjan Głowacki
0.0
0.0
DS/33650.307
514Marian Kupnicki
Artur Winkler
17.0
9.0
KP
DS
DS/7236.216
636Krzysztof Orzechowski
Jerzy Sadowski
5.0
12.0
ZPZP/3087.2036.075
740Filip Piotrowski
Krzysztof Stec
2.5
1.5
ZPZP/43335.785
85Piotr Birowski
Adam Szewczak
3.0
2.5
DSDS/2697.2032.744
926Andrzej Duszyński
Kazimierz Górniak
4.0
1.5
LDLD/4404.8030.183
1045Julian Pisarek
Marek Siech
13.0
5.0
ZPZP/4527.2029.882
112Janusz Mileszko
Ryszard Salwa
0.0
0.0
DS/2697.2024.872
121Tadeusz Cymbalista
Grzegorz Skowronek
5.0
3.0
DSDS/2697.2022.962
1341Bogdan Trun
Krzysztof Lipowski
5.0
5.0
ZPZP/43322.202
1442Andrzej Migalski
Kazimierz Kocik
1.5
1.0
ZPZP/43320.582
1525Grzegorz Lenda
Elżbieta Warwas
2.0
0.0
LD
LD/4404.8019.112
1612Zdzisław Patreuha
Roland Lippik
5.0
5.0
DSDS/7218.852
1717Dariusz Borysow
Leon Kubicki
5.0
3.0
KPKP/35518.561
1818Paweł Łęcki
Włodzimierz Żurawicz
3.0
4.0
KPKP/35514.491
1933Bogusław Maryńczak
Lech Sulżycki
5.0
7.0
ZPZP/3087.2013.611
2027Magdalena Reguła
Jacek Omelańczuk
1.0
4.0
LDLD/4404.809.731
2128Jerzy Janio
Tomasz Kloze
3.0
0.0
LD
LD/4404.807.531
2234Kazimierz Wiliński
Władysław Korbutowicz
7.0
5.0
ZPZP/3087.206.141
238Tadeusz Janeczek
Ireneusz Kwiatosz
3.0
1.5
DSDS/3364.891
2411Grzegorz Czapulak
Bronisław Tabisz
5.0
4.0
DSDS/721.27
2532Edward Kaczmarek
Czesław Wojtaś
11.0
5.0
ZPZP/3087.20-0.28
2615Marek Drecki
Wojciech Sękowski
7.0
5.0
DSDS/72-2.82
2743Andrzej Jabłoński
Ludwik Piotrowski
5.0
9.0
ZPZP/433-6.62
2838Dariusz Głowiński
Władysław Kucenko
3.0
5.0
ZPZP/433-8.21
2946Rafał Kowalczyk
Sławomir Pudlis
2.0
1.5
ZPZP/4527.20-8.31
3037Ryszard Borowski
Paweł Dickert
1.0
3.0
ZPZP/433-9.59
3116Eugeniusz Małecki
Jerzy Cychowski
5.0
5.0
DSDS/72-10.35
3239Piotr Wilczok
Krystian Żmuda-Trzebiatowski
4.0
0.5
ZPZP/433-11.10
3349Radosław Maćczak
Tomasz Jakóbczak
2.0
5.0
ZPZP/4527.20-13.45
343Jerzy Gajek
Ryszard Szmydyński
0.0
0.0
DS/2697.20-14.83
3520Józef Seliger
Bogdan Bródka
0.0
4.0
 
KP
KP/355-16.78
3635Bolesław Tomaszewski
Tadeusz Mediuch
0.0
1.0

ZP
ZP/3087.20-19.54
3747Zbigniew Lasocki
Ryszard Sawicki
12.0
5.0
ZP
WP
ZP/4527.20-24.27
389Jerzy Romańczyk
Zbigniew Skórecki
5.0
4.0
DSDS/336-26.00
397Krystyna Ślęczek
Tadeusz Boroń
0.0
1.0

DS
DS/336-29.19
404Emilia Kemuś
Marian Gołąbek
0.0
2.0

DS
DS/2697.20-29.73
4123Jan Szynczewski
Romuald Pohl
1.5
1.5
LDLD/4404.80-31.70
4221Elżbieta Zalewska
Maria Pruchniewska
2.5
2.0
KPKP/355-31.96
4322Adam Szmidt
Włodzimierz Płaczkiewicz
0.0
0.5
 
KP
KP/355-35.82
4444Ela Stolarczyk
Ania Gendaszewska
0.0
0.0
ZP/433-43.04
4513Wojciech Raczyński
Marek Czerniawski
3.0
5.0
DSDS/72-43.16
4629Igor Reguła
Jerzy Tarnowski
3.0
0.0
LD
LD/4404.80-53.18

Statystyka ośrodków...