Turniej na maksy
Piątek, 2 września 2022
Wyniki z 4 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
1
25
Piotr Słomski
Radosław Spychalski
1.0
0.5
WP
LB/402
68.78
10
2
23
Małgorzata Olejnik
Monika Borowska
0.5
0.5
MA
LB/402
65.64
10
3
4
Piotr Klubiński
Dariusz Budnik
11.0
3.0
DS
DS/380
64.02
9
4
41
Jarosław Lubczyński
Krzysztof Buzała
5.0
5.0
WP
PM/41
62.53
8
5
8
Jerzy Gładysz
Zbigniew Sobczyk
12.0
12.0
DS
DS/380
62.06
8
6
47
Jerzy Radomski
Tomasz Kuś
12.0
7.0
SL
PM/41
61.63
7
7
37
Tomasz Zataj
Marek Nasiłowski
2.0
3.0
MA
WM
PM/41
60.94
7
8
53
Ryszard Gąsior
Joanna Gąsior
1.5
1.5
MA
PM/41
60.13
6
9
57
Krzysztof Ziewacz
Andrzej Gintrowicz
5.0
3.0
MP
WP
PM/41
59.82
5
10
16
Stanisław Owczarski
Kazimierz Kuczyński
12.0
5.0
LB
LB/389
59.73
5
11
67
Jerzy Wilczek
Piotr Kowalewski
4.0
2.0
LD
PM
PM/41
59.42
4
12
61
Jerzy Bejma
Joanna Kilanowicz-Bosek
3.0
3.0
MA
PM/41
58.98
4
13
65
Marek Pietrzak
Adam Rydz
5.0
3.0
PM
MA
PM/41
58.45
3
14
27
Elżbieta Chmielowska
Aleksandra Wilk
0.5
0.0
MA
LB/402
57.79
2
15
26
Katarzyna Poniatowska
Maciej Krysztofek
0.0
0.0
MA
LB/402
56.89
2
16
36
Paweł Kańduła
Małgorzata Żychlińska
1.5
1.5
LB
LB/402
56.82
2
17
35
Marta Lewandowska
Jolanta Lewandowska
1.0
1.5
WP
LB/402
56.26
2
18
9
Kazimierz Komorowicz
Marek Brosch
4.0
1.5
DS
DS/380
55.01
2
19
62
Łucja Winogrodzka
Piotr Winogrodzki
1.0
1.0
WP
PM/41
54.48
2
20
33
Małgorzata Grześkowiak
Wojciech Grześkowiak
0.0
0.0
LB/402
53.16
2
21
50
Bogdan Kowalczyk
Jan Druch
4.0
2.0
KP
PK
PM/41
52.28
2
22
49
Lidia Smoluchowska
Sylwester Smoluchowski
0.0
12.0
MA
PM/41
52.17
2
23
13
Wiesław Żegilewicz
Bogusław Mazierski
12.0
4.0
LB
LB/389
51.77
2
24
59
Krzysztof Kudokas
Anna Sawicka
1.5
0.0
MA
PM/41
51.05
1
25
11
Krzysztof Lewandowski
Bohdan Mazur
7.0
13.0
DS
DS/380
50.91
1
26
58
Roman Nowiński
Ewa Nowińska
2.0
2.0
KP
PM/41
50.90
1
27
14
Zbigniew Blinkiewicz
Marek Matwijewicz
4.0
4.0
LB
LB/389
50.72
1
28
1
Waldemar Majewski
Dariusz Marczak
4.0
5.0
DS
DS/380
50.66
1
29
20
Remigiusz Szymański
Konrad Olejnik
0.0
0.0
LB/402
50.54
1
30
51
Anna Różańska
Katarzyna Żabicka-Bajon
1.5
2.0
LB
WP
PM/41
50.31
1
31
52
Janina Kubica
Wojciech Kubica
1.0
1.0
WM
PM/41
50.28
1
32
46
Alicja Usowicz
Zygmunt Żmuda-Trzebiatowski
1.0
1.5
KP
ZP
PM/41
49.67
1
33
6
Krzysztof Obłój
Janusz Drozdowski
5.0
12.0
DS
DS/380
49.62
1
34
3
Marcin Motykiewicz
Marcin Paplaczyk
5.0
2.5
DS
DS/380
49.04
35
54
Jolanta Adamska
Zygmunt Adamski
0.0
2.5
DS
PM/41
48.91
36
56
Janusz Zajączkowski
Anna Tompolska
2.0
4.0
DS
PD
PM/41
48.85
37
28
Jowita Pogodzińska
Piotr Pogodziński
0.0
0.0
LB/402
48.54
38
21
Maciej Kwacz
Agnieszka Kwacz
0.0
0.0
WP
LB/402
48.09
39
2
Anna Jankowska
Krzysztof Ćwik
4.0
5.0
DS
DS/380
47.89
40
39
Maria Kowal
Elżbieta Kaźmierska-Smela
2.0
1.5
WP
PM/41
47.43
41
15
Czesław Szymański
Marek Marciniak
4.0
5.0
LB
LB/389
47.07
42
45
Ryszard Nowicki
Zofia Diakowska
5.0
4.0
WP
DS
PM/41
46.56
43
38
Dominik Magryś
Tomasz Magryś
2.5
3.0
PK
PM/41
46.41
44
48
Teresa Roszkowska-Śliź
Ryszard Pietrzak
2.0
2.5
MA
PM/41
46.37
45
66
Krzysztof Pawlikowski
Anita Rakszewska-Michnowska
1.5
1.0
PM
MA
PM/41
45.80
46
17
Marian Andruch
Andrzej Pawlik
1.5
1.5
LB
LB/389
45.71
47
30
Jacek Grzempowski
Maciej Nowakowski
1.5
1.0
WP
LB/402
44.98
48
12
Bogdan Sokół
Henryk Marciniak
4.0
0.0
DS
DS/380
44.69
49
29
Beata Światłowska
Marzena Bartel
0.0
0.0
LB/402
44.67
50
10
Andrzej Robak
Małgorzata Robak
4.0
4.0
DS
DS/380
44.63
51
42
Maciej Cieślukowski
Małgorzata Olborska
1.0
1.0
WP
MA
PM/41
44.57
52
63
Elżbieta Paluczek
Ryszard Paluczek
1.5
1.5
WP
PM/41
44.53
53
68
Urszula Stefaniak
Tadeusz Wolf
2.5
0.0
SW
PM/41
43.48
54
34
Sławomir Rozwadowski
Janusz Michalowski
0.0
0.0
LB/402
43.08
55
5
Marian Krzypkowski
Mirosław Kawecki
2.0
1.5
DS
DS/380
41.34
56
19
Jan Ludwig
Lidia Nowak
0.0
0.0
WP
LB/402
40.86
57
44
Hanna Frelichowska
Henryk Frelichowski
0.5
0.5
KP
PM/41
40.74
58
24
Joanna Mnich
Agnieszka Burkowska
0.0
0.0
WP
LB/402
40.72
59
40
Grzegorz Kujawiński
Małgorzata Mucha
2.5
1.0
PM
MP
PM/41
40.39
60
7
Andrzej Kołodziejczyk
Marek Filak
2.5
0.0
DS
DS/380
40.15
61
55
Eugeniusz Cholewiński
Anna Cholewińska
1.0
1.0
OP
PM/41
38.68
62
43
Zofia Ciołczyk
Lidia Zarębińska
0.0
1.5
MA
PM/41
38.65
63
31
Piotr Cieśliński
Janusz Patynek
1.5
0.0
WP
LB/402
36.86
64
64
Zbigniew Rzeczycki
Grażyna Rzeczycka
1.5
1.5
MA
PM/41
35.56
65
22
Kinga Lesińska
Ewa Antoniewicz
0.0
0.0
LB/402
34.72
Statystyka ośrodków...