Turniej na maksy

Wtorek, 30 sierpnia 2022

Wyniki z 2 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
117Tomasz Kuś
Jerzy Radomski
7.0
12.0
SLPM/4164.597
212Marek Pietrzak
Krzysztof Boniek
5.0
2.0
PMPM/4159.987
323Elżbieta Paluczek
Ryszard Paluczek
1.5
1.5
WPPM/4157.166
421Adam Rydz
Grzegorz Kujawiński
3.0
2.5
MA
PM
PM/4156.975
53Krzysztof Obłój
Janusz Drozdowski
5.0
12.0
DSDS/29856.694
634Ryszard Pietrzak
Teresa Roszkowska-Śliź
2.5
2.0
MAPM/4156.383
76Tomasz Zataj
Andrzej Gintrowicz
2.0
3.0
MA
WP
PM/4156.333
810Katarzyna Żabicka-Bajon
Jarosław Lubczyński
2.0
5.0
WPPM/4155.722
924Jerzy Bejma
Joanna Kilanowicz-Bosek
3.0
3.0
MAPM/4155.632
1016Dominik Magryś
Tomasz Magryś
2.5
3.0
PKPM/4155.422
1135Iwona Puczyłowska
Marek Nasiłowski
3.0
3.0
WMPM/4155.081
1219Krzysztof Buzała
Anna Różańska
5.0
1.5
WP
LB
PM/4153.971
1333Jan Druch
Zofia Ciołczyk
2.0
0.0
PK
MA
PM/4153.841
1436Ludwik Murat
Jerzy Wilczek
5.0
4.0
LU
LD
PM/4153.581
1513Urszula Stefaniak
Anita Rakszewska-Michnowska
2.5
1.0
SW
MA
PM/4152.161
1630Lidia Smoluchowska
Sylwester Smoluchowski
0.0
12.0

MA
PM/4151.821
1714Anna Sawicka
Krzysztof Kudokas
0.0
1.5
MAPM/4151.561
182Stanisław Szuba
Marian Szymonowicz
5.0
11.0
DSDS/29851.211
194Piotr Dobryszycki
Janusz Pawlicki
12.0
7.0
DSDS/29850.50
2025Krzysztof Ziewacz
Małgorzata Mucha
5.0
1.0
MPPM/4150.00
2111Maciej Cieślukowski
Małgorzata Olborska
0.5
1.0
WP
MA
PM/4149.76
2229Ryszard Nowicki
Jacek Mucha
5.0
1.0
WP
MP
PM/4147.91
231Zbigniew Sobczyk
Jerzy Gładysz
12.0
12.0
DSDS/29846.83
248Łucja Winogrodzka
Piotr Winogrodzki
1.0
1.0
WPPM/4146.56
2522Andrzej Riss
Jadwiga Jeziorska
3.0
2.5
PMPM/4145.85
269Roman Nowiński
Ewa Nowińska
2.0
2.0
KPPM/4145.49
2732Krzysztof Pawlikowski
Zofia Diakowska
1.5
4.0
PM
DS
PM/4145.31
2831Maciej Stasiński
Wiktor Stasiński
3.0
0.0
PM
PM/4145.29
2927Grażyna Rzeczycka
Zbigniew Rzeczycki
1.5
1.5
MAPM/4145.18
3018Bogdan Kowalczyk
Tadeusz Wolf
4.0
0.0
KP
PM/4144.71
315Ryszard Gąsior
Joanna Gąsior
1.5
1.5
MAPM/4141.71
3220Janina Kubica
Wojciech Kubica
1.0
1.0
WMPM/4140.28
337Alicja Usowicz
Zygmunt Żmuda-Trzebiatowski
1.0
1.5
KP
ZP
PM/4139.90
3415Eugeniusz Cholewiński
Anna Cholewińska
1.0
1.0
OPPM/4137.86
3526Janusz Zajączkowski
Anna Tompolska
2.0
4.0
DS
PD
PM/4134.64

Statystyka ośrodków...