Turniej na impy (cav.)
Czwartek, 25 sierpnia 2022
Wyniki z 9 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
IMP
pkl
1
52
Alex Cimr
Milena Gryzło
1.0
0.5
SL
MP/317
89.27
13
2
71
Krzysztof Buzała
Jarosław Lubczyński
5.0
5.0
WP
PM/41
70.71
13
3
81
Małgorzata Wachowska
Krzysztof Klimczak
2.5
2.5
WM
PM/41
59.85
12
4
5
Tadeusz Cymbalista
Grzegorz Skowronek
5.0
3.0
DS
DS/269
4.80
55.50
12
5
92
Janusz Linkiewicz
Lech Sulżycki
5.0
7.0
ZP
ZP/308
51.38
11
6
47
Kazimierz Górniak
Krzysztof Nowak
1.5
3.0
LD
LD/440
49.22
10
7
85
Tomasz Kuś
Jerzy Radomski
7.0
12.0
SL
PM/41
46.51
10
8
4
Danuta Błażejowska
Teresa Drozd
0.0
0.0
DS/269
4.80
43.00
9
9
74
Iwona Puczyłowska
Marek Nasiłowski
3.0
3.0
WM
PM/41
40.95
9
10
36
Wojciech Sękowski
Marek Drecki
5.0
7.0
DS
DS/72
40.16
8
11
39
Sławomir Rutecki
Tadeusz Birecki
7.0
5.0
LB
LB/385
38.29
8
12
35
Tadeusz Pogwizd
Grzegorz Czapulak
5.0
5.0
DS
DS/72
37.97
7
13
53
Szymon Grabala
Wojciech Ligman
1.5
2.5
PM
MP/317
36.66
7
14
31
Roland Lippik
Zdzisław Patreuha
5.0
5.0
DS
DS/72
3.60
36.29
6
15
41
Tomasz Konopka
Andrzej Szkiel
4.0
5.0
LB
LB/385
35.75
5
16
90
Władysław Korbutowicz
Kazimierz Wiliński
5.0
7.0
ZP
ZP/308
34.86
5
17
54
Jakub Ledwoń
Natalia Fręchowicz
1.5
0.5
SL
MP/317
33.73
4
18
44
Agnieszka Bedyk
Dariusz Cygan
2.0
4.0
LD
LD/440
33.22
4
19
20
Zbigniew Sobczyk
Dariusz Budnik
12.0
3.0
DS
DS/436
3.60
30.52
3
20
84
Ryszard Paluczek
Elżbieta Paluczek
1.5
1.5
WP
PM/41
29.98
3
21
11
Ryszard Menzfeld
Tadeusz Szczęśniewicz
5.0
0.0
DS
DS/336
28.02
3
22
10
Krystyna Ślęczek
Tadeusz Boroń
0.0
1.0
DS
DS/336
26.64
3
23
67
Janina Kubica
Wojciech Kubica
1.0
1.0
WM
PM/41
26.39
3
24
16
Marcin Motykiewicz
Bogdan Sokół
5.0
4.0
DS
DS/436
3.60
23.40
3
25
21
Małgorzata Robak
Andrzej Robak
4.0
4.0
DS
DS/436
3.60
22.87
3
26
29
Janusz Kozioł
Sławomir Zimniak
2.5
7.0
DS
DS/72
3.60
19.31
2
27
50
Tadeusz Olbromski
Krzysztof Rosiak
3.0
3.0
LD
LD/440
18.55
2
28
79
Janusz Zajączkowski
Anna Tompolska
2.0
4.0
DS
PD
PM/41
15.42
2
29
78
Roman Nowiński
Ewa Nowińska
2.0
2.0
KP
PM/41
12.91
2
30
51
Wojciech Wnuk
Krzysztof Świątkowski
0.0
1.5
MA
SL
MP/317
11.73
2
31
55
Michał Krok
Kaja Pustułka
1.5
1.0
ZP
SL
MP/317
11.49
2
32
69
Grażyna Rzeczycka
Zbigniew Rzeczycki
1.5
1.5
MA
PM/41
9.91
2
33
13
Zbigniew Skórecki
Kazimierz Radomski
4.0
0.0
DS
DS/336
9.49
2
34
66
Ryszard Gąsior
Joanna Gąsior
1.5
1.5
MA
PM/41
6.98
2
35
91
Maciej Silski
Bogdan Wiliński
0.0
1.5
ZP
ZP/308
6.76
2
36
83
Zbigniew Listewnik
Ryszard Nowicki
3.0
5.0
WM
WP
PM/41
2.96
1
37
68
Jerzy Wilczek
Ludwik Murat
4.0
5.0
LD
LU
PM/41
2.34
1
38
33
Bronisław Tabisz
Ryszard Makuch
4.0
5.0
DS
DS/72
3.60
2.19
1
39
48
Piotr Piotrowski
Jacek Omelańczuk
5.0
4.0
LD
LD/440
1.30
1
40
15
Aleksander Skorupa
Stanisław Wachel
5.0
7.0
DS
DS/436
3.60
1.26
1
41
7
Piotr Birowski
Andrzej Janiak
2.5
3.0
DS
DS/269
4.80
1.14
1
42
37
Ryszard Jakubczak
Tadeusz Wolniczak
3.0
5.0
LB
LB/385
1.13
1
43
23
Mateusz Strzelczyk
Andrzej Suchodolski
3.0
5.0
DS
DS/436
3.60
0.89
1
44
70
Anna Sawicka
Krzysztof Kudokas
0.0
1.5
MA
PM/41
0.85
1
45
64
Lidia Smoluchowska
Sylwester Smoluchowski
0.0
12.0
MA
PM/41
0.61
1
46
22
Janusz Drozdowski
Krzysztof Obłój
12.0
5.0
DS
DS/436
3.60
0.57
1
47
42
Franciszek Bułyszko
Zbigniew Józefiak
4.0
5.0
LB
LB/385
-0.08
48
18
Marek Kubicki
Stanisław Szuba
1.5
5.0
DS
DS/436
3.60
-1.70
49
72
Kazimierz Woliński
Katarzyna Rzepka
0.5
0.5
WP
PM/41
-2.21
50
32
Dorota Kwintkiewicz
Ewa Sokolińska
3.0
2.0
DS
DS/72
3.60
-2.55
51
63
Dominik Magryś
Tomasz Magryś
2.5
3.0
PK
PM/41
-2.71
52
56
Cyprian Morawski
Jan Łuczeczko
1.5
2.0
PM
MP/317
-2.84
53
61
Jan Druch
Anita Rakszewska-Michnowska
2.0
1.0
PK
MA
PM/41
-4.34
54
28
Marian Kupnicki
Tadeusz Kowalik
17.0
5.0
KP
DS
DS/72
3.60
-5.54
55
26
Marek Czerniawski
Oliwia Siczek
5.0
0.5
DS
DS/72
3.60
-5.79
56
87
Krzysztof Ziewacz
Grzegorz Kujawiński
5.0
2.5
MP
PM
PM/41
-6.39
57
1
Adam Szewczak
Piotr Szmydyński
2.5
0.0
DS
DS/269
4.80
-6.41
58
2
Marek Michalski
Jerzy Zatorski
5.0
4.0
DS
DS/269
4.80
-6.73
59
62
Zygmunt Żmuda-Trzebiatowski
Alicja Usowicz
1.5
1.0
ZP
KP
PM/41
-7.32
60
86
Jerzy Bejma
Joanna Kilanowicz-Bosek
3.0
3.0
MA
PM/41
-9.69
61
25
Andrzej Wyrzykowski
Eugeniusz Swendrowski
2.5
2.0
DS
DS/72
3.60
-10.04
62
80
Urszula Stefaniak
Tadeusz Wolf
2.5
0.0
SW
PM/41
-10.91
63
43
Andrzej Wieczorek
Romuald Pohl
1.0
1.5
LD
LD/440
-11.42
64
46
Magdalena Reguła
Nadia Berut
1.0
0.5
LD
LD/440
-13.37
65
89
Jerzy Sadowski
Czesław Wojtaś
12.0
5.0
ZP
ZP/308
-14.21
66
27
Jerzy Cychowski
Eugeniusz Małecki
5.0
5.0
DS
DS/72
3.60
-15.52
67
19
Sebastian Drużbicki
Jarosław Krakowski
0.0
0.0
DS/436
3.60
-17.31
68
6
Janusz Mileszko
Ryszard Salwa
0.0
0.0
DS/269
4.80
-17.94
69
14
Małgorzata Hawryliszyn
Jerzy Hawryliszyn
2.0
2.0
DS
DS/336
-18.95
70
93
Bogusław Maryńczak
Krzysztof Orzechowski
5.0
5.0
ZP
ZP/308
-19.88
71
12
Tadeusz Janeczek
Ireneusz Kwiatosz
3.0
1.5
DS
DS/336
-22.29
72
9
Krystyna Koba
Lucjan Głowacki
0.0
0.0
DS/336
-22.91
73
77
Anna Cholewińska
Eugeniusz Cholewiński
1.0
1.0
OP
PM/41
-23.28
74
58
Gabriela Sroczyk
Paulina Kotyras
0.5
0.0
MP
MP/317
-23.68
75
40
Andrzej Kałużny
Arkadiusz Skonieczny
3.0
4.0
LB
LB/385
-26.21
76
17
Jerzy Gładysz
Wojciech Skonieczny
12.0
5.0
DS
DS/436
3.60
-28.09
77
88
Agnieszka Kwacz
Maciej Kwacz
0.0
0.0
WP
PM/41
-33.25
78
57
Kamil Koratkiewicz
Oliwia Koratkiewicz
1.5
1.0
PD
MP/317
-33.49
79
45
Grzegorz Lenda
Elżbieta Warwas
2.0
0.0
LD
LD/440
-34.22
80
3
Emilia Kamuś
Marian Gołąbek
0.0
2.0
DS
DS/269
4.80
-34.96
81
73
Katarzyna Żabicka-Bajon
Anna Różańska
2.0
1.5
WP
LB
PM/41
-35.46
82
59
Antoni Byliński
Anna Skalny
2.0
1.0
PM
MP
MP/317
-36.87
83
65
Hanna Frelichowska
Henryk Frelichowski
0.5
0.5
KP
PM/41
-41.87
84
75
Małgorzata Mucha
Jacek Mucha
1.0
1.0
MP
PM/41
-42.21
85
49
Igor Reguła
Jerzy Janio
3.0
3.0
LD
LD/440
-43.28
86
38
Romuald Urbanowicz
Mirosław Janusz
0.5
0.0
LB
LB/385
-48.88
87
76
Zofia Diakowska
Adam Rydz
4.0
3.0
DS
MA
PM/41
-51.66
88
82
Krzysztof Mihułka
Grażyna Mihułka
0.0
0.0
PM/41
-55.07
89
94
Edward Kaczmarek
Tadeusz Mediuch
11.0
1.0
ZP
ZP/308
-58.92
90
30
Tymoteusz Zaborowski
Wojciech Raczyński
1.5
3.0
DS
DS/72
3.60
-64.05
91
60
Bruno Woźniakiewicz
Jan Luber
1.5
0.5
MP
SL
MP/317
-83.59
Statystyka ośrodków...