Turniej KMP na impy
Poniedziałek, 22 sierpnia 2022
Wyniki z 31 ośrodków
Zobacz:
klasyfikacja długofalowa KMP na impy
Oglądasz wyniki par z ośrodka MP/317
Wyniki całościowe:
tutaj
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
IMP
pkl
pdf
4
227
Anna Skalny
Jakub Gawron
1.0
2.5
MP
MP/317
58.78
97
1469
7
234
Kinga Kowal
Ada Żbik
2.5
1.0
MP
MP/317
57.88
93
1448
8
243
Maciej Janeczko
Cyprian Morawski
9.0
1.5
MP
PM
MP/317
57.67
92
1441
23
250
Antoni Byliński
Wojciech Ligman
2.0
2.5
PM
MP/317
49.62
78
1336
24
237
Milena Smoleń
Marlena Smoleń
1.5
1.5
PM
MP/317
49.60
77
1329
29
230
Marcin Kuflowski
Kacper Kisielewski
5.0
2.5
MP
MP/317
44.73
73
1294
44
249
Szymon Grabala
Adam Nagórny
1.5
1.0
PM
MP/317
40.43
59
1189
75
232
Wiktor Skiepko
Patryk Klim
1.5
1.5
PD
MP/317
32.31
31
996
81
241
Milena Gryzło
Alex Cimr
0.5
1.0
SL
MP/317
30.43
25
960
103
226
Aleksandra Bąk
Marianna Pantak
1.0
1.5
MA
SL
MP/317
25.95
18
828
110
244
Rafał Łazarczyk
Aleksander Skiepko
1.5
1.5
PD
MP/317
24.07
17
786
130
225
Jan Luber
Jakub Ledwoń
0.5
1.5
SL
MP/317
18.33
14
666
136
228
Mikołaj Paluczek
Franciszek Kłonowski
1.5
1.5
WP
MP/317
17.43
13
630
160
233
Emilia Massalska
Alicja Bigosińska
2.0
1.5
MP
MP/317
13.95
9
486
166
231
Michał Krok
Kaja Pustułka
1.5
1.0
ZP
SL
MP/317
13.04
8
454
175
238
Jan Łuczeczko
Martyna Smoleń
2.0
2.0
PM
MP/317
10.78
7
409
313
235
Krzysztof Świątkowski
Natalia Fręchowicz
1.5
0.5
SL
MP/317
-16.91
1
115
318
247
Maja Kamrowska
Antonina Falana
0.0
0.0
WP
MP/317
-18.99
1
110
331
245
Gabriela Sroczyk
Julia Strużyńska
0.5
0.0
MP
MP/317
-22.72
1
97
356
242
Maja Trojańska
Wojciech Wnuk
1.5
0.0
MA
MP/317
-30.59
1
72
385
246
Jan Zieleniewski
Antoni Kierepka
0.0
0.5
MP
SL
MP/317
-39.85
1
43
392
240
Hanna Necel
Paulina Kotyras
0.5
0.0
MP
MP/317
-42.10
1
36
405
248
Aleksandra Chmielnik
Emilia Jachna
0.0
0.5
WP
MP/317
-51.40
1
23
407
239
Aleksandra Mudyna
Agata Gaweł
0.0
0.0
MP
PM
MP/317
-53.03
1
21
416
252
Kamil Koratkiewicz
Oliwia Koratkiewicz
1.5
1.0
PD
MP/317
-61.71
1
12
417
236
Franciszek Kierepka
Tomasz Dudek
1.5
0.0
SL
MP/317
-62.10
1
11
420
229
Bruno Woźniakiewicz
Helena Jakubiak
1.5
0.0
MP
MP/317
-64.50
1
8
426
251
Stanisław Zieleniewski
Michał Stępkowski
0.0
0.5
MP
MP/317
-83.51
1
2
Statystyka ośrodków...