Turniej na maksy

Poniedziałek, 15 sierpnia 2022

Wyniki z 6 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
141Adam Krysa
Zuzanna Mazur
13.0
0.0
PK
SL
SL/10669.3111
233Alex Cimr
Tomasz Kierepka
1.0
1.5
SLSL/10668.6811
328Piotr Markiewicz
Maciej Prokuszki
5.0
3.0
MPMP/43565.3110
434Milena Gryzło
Maciej Janeczko
0.5
9.0
SL
MP
SL/10664.249
531Adrian Bakalarz
Bruno Woźniakiewicz
7.0
1.5
SL
MP
SL/10664.229
648Natalia Adamoszek
Krzysztof Świątkowski
0.0
1.5
SLSL/10662.868
766Piotr Busse
Grażyna Busse
19.0
15.0
ZPWP/40260.728
84Marek Filak
Piotr Klubiński
0.0
11.0

DS
DS/38060.137
910Marian Kupnicki
Zdzisław Patreuha
17.0
5.0
KP
DS
DS/7260.067
1058Grzegorz Jędrzejewski
Janusz Jędrzejewski
5.0
5.0
WPWP/40259.466
113Krzysztof Obłój
Janusz Drozdowski
5.0
12.0
DSDS/38057.765
127Jerzy Gładysz
Zbigniew Sobczyk
12.0
12.0
DSDS/38057.745
1313Jarosław Molenda
Artur Winkler
9.0
9.0
DSDS/7257.454
1469John Catlow
Małgorzata Augustyn
4.0
3.0
WPWP/40257.154
1549Aleksandra Bąk
Jagoda Jankowska
1.0
0.5
MA
DS
SL/10656.103
1660Łukasz Lis
Jan Kalicki
3.0
4.0
WPWP/40256.063
1735Michał Krok
Rafał Malcewicz
1.5
0.0
ZP
WP
SL/10655.763
1830Kacper Węgrecki
Mateusz Węgrecki
1.5
1.5
MPMP/43555.722
1924Tomasz Zataj
Bogdan Kościelny
2.0
2.0
MAMA/37955.602
2046Jerzy Matura
Oliwer Rubach
3.0
1.0
SLSL/10655.542
2122Grażyna Kościelny
Tadeusz Rutkowski
1.5
3.0
MAMA/37955.082
2215Wojciech Sękowski
Marek Drecki
5.0
7.0
DSDS/7254.382
2359Katarzyna Żabicka-Bajon
Jarosław Lubczyński
2.0
5.0
WPWP/40253.512
2467Małgorzata Żychlińska
Paweł Kańduła
1.5
1.5
LBWP/40253.132
2568Piotr Cieśliński
Małgorzata Cieślińska
1.5
1.5
WPWP/40252.802
2671Adam Peszke
Zbigniew Przybylczak
5.0
4.0
WPWP/40252.762
2712Adam Szewczak
Andrzej Janiak
2.5
3.0
DSDS/7252.532
2826Andrzej Hycnar
Mariusz Kita
13.0
12.0
PK
PD
MP/43551.891
2961Rafał Junik
Jolanta Ziętara
7.0
7.0
WPWP/40251.631
3019Monika Gwiazdowska
Mirosław Dorau
1.5
1.5
MAMA/37951.171
3156Paweł Biś
Krzysztof Buzała
2.5
5.0
WPWP/40250.971
3262Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
13.0
9.0
WPWP/40250.701
336Zbigniew Sosna
Andrzej Suchodolski
4.0
5.0
DSDS/38050.611
3416Wiesław Ogrodnik
Tadeusz Pogwizd
5.0
5.0
DSDS/7250.261
3547Roland Lippik
Kaja Pustułka
5.0
1.0
DS
SL
SL/10650.111
3617Sławomir Zimniak
Tadeusz Kowalik
7.0
5.0
DSDS/7249.781
3754Janusz Suszczyński
Jerzy Stefanowski
5.0
4.0
WPWP/40249.411
3855Alicja Stefanowska
Lidia Suszczyńska
4.0
1.0
WPWP/40249.17
3942Jakub Ledwoń
Jan Luber
1.5
0.5
SLSL/10649.07
4065Agnieszka Kwacz
Aneta Klaczyńska
0.0
1.5
WP
LB
WP/40248.74
4153Barbara Podgórska
Andrzej Dymek
5.0
5.0
WPWP/40248.10
4223Małgorzata Maruszkin
Magdalena Mańkowska
2.5
2.0
MAMA/37948.04
4321Grażyna Rzeczycka
Zbigniew Rzeczycki
1.5
1.5
MAMA/37947.90
4473Jerzy Roszak
Janusz Kopras
9.0
4.0
WPWP/40247.30
4537Natalia Działecka
Nadia Berut
0.0
0.5
LDSL/10647.23
4674Tadeusz Dziadykiewicz
Adam Meller
2.5
5.0
WPWP/40247.06
4757Andrzej Kędzierski
Grzegorz Proniewicz
5.0
4.0
LBWP/40246.60
4872Włodzimierz Kwiatkowski
Przemysław Weymann
12.0
11.0
WPWP/40246.41
4911Bronisław Tabisz
Ryszard Makuch
4.0
5.0
DSDS/7246.23
5050Kryspin Donder
Marek Księżopolski
1.0
0.5
SLSL/10646.02
5138Zuzanna Mieszuk
Mikołaj Chmielewski
0.0
1.0
SL
MP
SL/10645.87
522Kazimierz Komorowicz
Marek Brosch
4.0
1.5
DSDS/38045.75
5343Magdalena Kapała
Natalia Fręchowicz
0.5
0.5
SLSL/10645.44
5470Aniela Matuszkowiak
Maria Tytyk
0.0
1.5
WPWP/40244.52
5525Bartosz Opioła
Kamil Zaród
1.0
0.0
MPMP/43544.28
5640Michał Stępkowski
Adam Stachura
0.5
1.0
MPSL/10644.11
5744Franciszek Kierepka
Hubert Stachura
1.5
1.0
SL
DS
SL/10644.09
589Wojciech Raczyński
Grzegorz Czapulak
3.0
5.0
DSDS/7244.03
5936Filip Fassa
Wojciech Potapczyk
0.0
1.5
DSSL/10643.92
6014Oliwia Siczek
Marek Czerniawski
0.5
5.0
DSDS/7243.51
6120Włodzimierz Rutkowski
Katarzyna Grabarczyk-Steć
4.0
1.5
MAMA/37942.20
6264Bogna Latowska
Maciej Kwacz
2.0
0.0
WPWP/40241.90
6327Stanisław Drwal
Wiesława Kotelon
2.5
3.0
MPMP/43541.89
6418Albina Suder
Ryszard Suder
3.0
3.0
DSDS/7241.76
6539Liwia Kaczmarska
Karolina Stępkowska
0.0
0.5
SL
MP
SL/10641.14
6629Dariusz Sosin
Ryszard Jaśkiewicz
7.0
11.0
PD
MP
MP/43540.92
671Dariusz Budnik
Henryk Marciniak
3.0
0.0
DSDS/38039.86
6851Małgorzta Wiącek
Mirosława Stachura
0.0
1.0
DSSL/10638.25
695Anna Jankowska
Ryszard Rolka
4.0
5.0
DSDS/38038.15
7045Wojciech Łempiński
Zuzanna Sobota
0.5
0.5
SLSL/10637.90
7132Igor Lis
Kamil Szewczyk
0.5
0.5
SLSL/10637.03
7252Eliza Bolechowska
Julianna Sokołowska
0.0
0.0
DSSL/10633.12
7363Antonio Franzetti
Marek Stawujak
0.0
0.5
WPWP/40231.91

Statystyka ośrodków...