Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 4 sierpnia 2022

Wyniki z 6 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
140Natalia Suszanowicz
Jadwiga Stężała
2.0
1.5
SL
ZP
MP/10667.8611
219Krystyna Ślęczek
Tadeusz Boroń
0.0
1.0

DS
DS/33658.6811
349Magdalena Chmielewska
Zofia Trojan
2.0
2.0
MP
DS
MP/10651.6310
458Weronika Romańska
Adam Krysa
0.5
13.0
MP
PK
MP/10650.1110
551Armin Wład
Karol De Bonis
0.5
0.0
MP
MP/10649.579
65Marian Szymonowicz
Stanisław Szuba
11.0
5.0
DSDS/2983.6042.248
731Michał Stępkowski
Aleksandra Bąk
0.5
1.0
MP
MA
MP/10637.088
860Ziemowit Kajzer
Marcin Matusewicz
0.0
0.0
MP/10635.667
946Wojciech Mróz
Marcin Dziuba
0.0
1.5
MP
PK
MP/10634.657
106Lech Warężak
Małgorzata Turska-Marcinowska
11.0
9.0
DSDS/2983.6034.526
1143Błażej Mróz
Adam Stachura
0.0
1.0
MPMP/10633.895
1228Tadeusz Kowalik
Marek Drecki
5.0
7.0
DSDS/7233.475
1367Marian Krasowski
Mirosław Morchat
7.0
5.0
PDPD/3694.8033.344
1425Marian Kupnicki
Zdzisław Patreuha
17.0
5.0
KP
DS
DS/7232.794
1564Janusz Galewski
Jan Ciulkin
5.0
5.0
PDPD/3694.8030.353
164Małgorzata Robak
Andrzej Robak
4.0
4.0
DSDS/2983.6028.953
1748Łukasz Kasperczyk
Bartosz Bejenka
3.0
2.5
MP
PD
MP/10628.483
1838Tomasz Trojak
Antoni Wójtowicz
1.5
2.0
MPMP/10627.632
1966Pavel Klebanovich
Sławomir Bolesta
5.0
9.0
PDPD/3694.8026.352
2041Dominik Zawada
Emilia Massalska
1.5
2.0
MPMP/10624.742
2162Jan Szynczewski
Andrzej Wądołowski
1.5
5.0
LD
MA
MP/10623.232
2218Marian Hutnik
Tadeusz Janeczek
1.0
3.0
DSDS/33623.142
2322Oliwia Siczek
Bogumił Wegner
0.5
12.0
DSDS/7221.652
2439Robert Kwiatkowski
Maciej Zych
4.0
2.0
PKMP/10620.012
2575Edward Kaczmarek
Lech Sulżycki
9.0
7.0
ZPZP/30819.352
2610Janusz Kowalski
Wojciech Szałapak
2.0
4.0
DSDS/29818.182
2726Marek Czerniawski
Zofia Diakowska
5.0
4.0
DSDS/7216.522
2829Roland Lippik
Jakub Kuc-Dzierżawski
5.0
0.0
DS
MP
MP/10614.541
2971Władysław Korbutowicz
Andrzej Żmuda
5.0
4.0
ZPZP/30812.771
3017Maciej Chojnacki
Ryszard Menzfeld
5.0
5.0
DSDS/33611.201
319Zbigniew Sobczyk
Jerzy Gładysz
12.0
12.0
DSDS/2983.6010.121
3276Zygmunt Kondyjowski
Bolesław Tomaszewski
4.0
0.0
ZP
ZP/3089.021
331Henryk Marciniak
Arkadiusz Poziemski
0.0
4.0
DSDS/2983.608.781
348Janusz Drozdowski
Krzysztof Obłój
12.0
5.0
DSDS/2983.607.551
3556Karolina Stępkowska
Maciej Janeczko
0.5
9.0
MPMP/1065.801
3673Jerzy Sadowski
Marek Żakowicz
12.0
12.0
ZPZP/3084.931
3713Marek Brosch
Marcin Motykiewicz
1.5
5.0
DSDS/2984.091
3836Milena Klimiuk
Kacper Kisielewski
2.5
2.5
MPMP/1062.94
3934Kacper Kuflowski
Jan Kuflowski
4.0
0.0
MP
MP/1062.58
4037Ignacy Kotewicz
Franciszek Stężała
2.0
1.5
MP
ZP
MP/1061.39
4159Adrian Bakalarz
Joanna Massalska
7.0
1.0
SL
MP
MP/1061.26
4247Klara Kozłowska
Krzysztof Ziętarski
1.0
1.0
MPMP/1060.25
4352Julia Kmita
Tomasz Kierepka
0.0
1.5
SLMP/106-0.43
4435Adam Mazur
Mateusz Kisielewski
1.5
0.5
MPMP/106-2.77
4532Jakub Korzeniowski
Agata Kowal
2.0
7.0
MPMP/106-2.79
467Sebastian Drużbicki
Jarosław Krakowski
0.0
0.0
DS/2983.60-3.18
4763Dariusz Sterniczuk
Sławomir Latała
5.0
12.0
PD
MA
PD/3694.80-4.22
4824Sławomir Zimniak
Dorota Kwintkiewicz
7.0
3.0
DSDS/72-5.63
4920Halina Pietrzykowska
Zbigniew Skórecki
4.0
4.0
DSDS/336-6.41
5016Ireneusz Kwiatosz
Jarosław Stanisz
1.5
0.0
DSDS/336-6.48
513Andrzej Suchodolski
Zbigniew Sosna
5.0
4.0
DSDS/2983.60-8.70
5245Witold Dobroszek
Tomasz Stopierzyński
0.0
5.0
LD
WM
MP/106-9.05
5365Mieczysław Kudźma
Robert Kicior
5.0
2.5
PDPD/3694.80-13.68
5427Ryszard Suder
Albina Suder
3.0
3.0
DSDS/72-16.40
5561Romuald Pohl
Marta Ziętal
1.5
0.0
LD
MP
MP/106-18.11
5668Zenon Dobroński
Antoni Błażewicz
0.0
1.5

PD
PD/3694.80-18.12
5774Bogdan Wiliński
Kazimierz Wiliński
1.5
7.0
ZPZP/308-18.66
5869Tomasz Zalewski
Zbigniew Ruchlicki
1.5
3.0
PDPD/3694.80-20.42
5942Antonina Chmielewska
Jakub Michalski
0.0
2.0
MPMP/106-20.52
6054Borys Kochański
Wiktor Maculewicz
0.0
0.0
WMMP/106-26.36
6121Ryszard Makuch
Bronisław Tabisz
5.0
4.0
DSDS/72-27.19
6272Wincenty Glina
Witold Mateńko
0.0
4.0
NZ
ZP
ZP/308-27.40
6311Tomasz Pawlik
Sławomir Zagórski
1.0
3.0
DSDS/298-30.23
6412Krystyna Dudek
Piotr Dudek
0.0
0.0
LBDS/298-35.67
6533Franciszek Kierepka
Franciszek Trojak
1.5
0.0
SL
MP/106-37.89
6650Gabriela Jenkins
Julia Jenkins
0.0
0.0
MAMP/106-40.16
672Leszek Haber
Kazimierz Komorowicz
5.0
4.0
DSDS/2983.60-44.25
6853Amelia Strużyńska
Blanka Romańska
0.0
0.0
MP
MP/106-48.80
6923Tadeusz Pogwizd
Grzegorz Czapulak
5.0
5.0
DSDS/72-55.21
7055Maciej Wisz
Alan Markowski
0.0
0.0
PKMP/106-62.82
7157Julia Ziętarska
Franek Kuflowski
0.0
0.0
MP
MP/106-74.91
7215Krystyna Koba
Lucjan Głowacki
0.0
0.0
DS/336-80.12
7330Alicja Frąckowiak
Michalina Weiser
0.0
0.0
SLMP/106-83.69
7444Aleksandra Bieda
Alicja Radwan
0.0
0.0
PK
MP
MP/106-84.99

Statystyka ośrodków...