Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 28 lipca 2022

Wyniki z 8 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
141Tomasz Kloze
Jacek Omelańczuk
0.0
4.0

LD
LD/44099.7912
226Tadeusz Pogwizd
Grzegorz Czapulak
5.0
5.0
DSDS/7294.0812
35Elżbieta Lis
Tomasz Freitag
2.5
5.0
DSDS/3364.8065.6111
427Wiesław Wiśniewski
Tadeusz Wolniczak
5.0
5.0
LBLB/3854.8058.3611
573Zbigniew Ruchlicki
Stanisław Pochodowicz
3.0
5.0
PDPD/36950.7010
69Janusz Drozdowski
Dariusz Budnik
12.0
3.0
DSDS/43648.809
743Bogdan Kowalczyk
Jacek Sroczyński
4.0
2.5
KP
DS
MP/45748.379
818Jerzy Cychowski
Eugeniusz Małecki
5.0
5.0
DSDS/7243.548
948Elżbieta Paluczek
Ryszard Paluczek
1.5
1.5
WPMP/45738.768
1059Ewa Ziółkowska
Kazimierz Wierzbowski
1.5
2.0
KPMP/45737.037
1129Ryszard Jakubczak
Andrzej Drgas
3.0
3.0
LBLB/3854.8036.726
1281Janusz Linkiewicz
Marek Żakowicz
5.0
12.0
ZPZP/3084.8035.406
1374Jan Bojaryn
Andrzej Raczkowski
7.0
7.0
PDPD/36933.685
1470Robert Kicior
Jan Ciulkin
2.5
5.0
PDPD/36930.185
1564Zdzisław Gumkowski
Sylwester Sommer
2.5
7.0
MAMP/45728.924
1665Anita Rakszewska-Michnowska
Adam Krysa
1.0
13.0
MA
PK
MP/45728.894
1753Piotr Witkowski
Tadeusz Witkowski
9.0
0.0
MA
MP/45728.293
1851Jan Druch
Paweł Olech
2.0
1.5
PK
MA
MP/45724.763
1949Maria Kaczmarek
Halina Błaszczyk
0.0
0.0
MP/45723.823
2061Andrzej Wieczorek
Ewa Hryć
1.0
1.5
LD
ZP
MP/45723.213
2116Marcin Motykiewicz
Marek Brosch
5.0
1.5
DSDS/43621.513
222Maciej Chojnacki
Ryszard Menzfeld
5.0
5.0
DSDS/3364.8020.872
2317Sławomir Zimniak
Dorota Kwintkiewicz
7.0
3.0
DSDS/7220.782
2439Grzegorz Lenda
Elżbieta Warwas
2.0
0.0
LD
LD/44020.182
2524Bronisław Tabisz
Ryszard Makuch
4.0
5.0
DSDS/7219.092
2633Franciszek Bułyszko
Zbigniew Józefiak
4.0
5.0
LBLB/3854.8017.932
277Halina Pietrzykowska
Zbigniew Skórecki
4.0
4.0
DSDS/3364.8016.962
2857Wojciech Gardziński
Eliza Gardzińska
2.5
2.5
MAMP/45716.242
2913Andrzej Suchodolski
Jerzy Głowiński
5.0
2.0
DSDS/43615.912
3045Maryla Nakoneczna
Anna Kołłątaj
2.0
1.0
ZPMP/45715.242
3178Jerzy Sadowski
Lech Sulżycki
12.0
7.0
ZPZP/3084.8010.332
3221Zdzisław Patreuha
Roland Lippik
5.0
5.0
DSDS/7210.291
3379Bogusław Maryńczak
Krzysztof Orzechowski
5.0
5.0
ZPZP/3084.808.721
3456Andrzej Pertkiewicz
Włodzimierz Pszczoła
5.0
0.0
LUMP/4578.531
3538Dariusz Cygan
Agnieszka Bedyk
4.0
2.0
LDLD/4407.901
3632Arkadiusz Skonieczny
Andrzej Kałużny
4.0
3.0
LBLB/3854.806.721
3715Zbigniew Sobczyk
Zdzisław Malkiewicz
12.0
4.0
DSDS/4364.651
3846Grzegorz Andrejczyk
Anna Andrejczyk
3.0
3.0
MAMP/4574.261
3980Edward Kaczmarek
Witold Mateńko
9.0
4.0
ZPZP/3084.803.741
4037Igor Reguła
Jerzy Tarnowski
3.0
0.0
LD
LD/440-0.641
4183Tadeusz Mediuch
Bolesław Tomaszewski
1.0
0.0
ZP
ZP/3084.80-1.311
4267Krzysztof Rohde
Hanna Rohde
2.5
2.5
WMMP/457-2.00
4371Marian Krasowski
Mirosław Morchat
7.0
5.0
PDPD/369-2.05
444Krystyna Ślęczek
Jerzy Romańczyk
0.0
5.0

DS
DS/3364.80-2.14
4582Bogdan Wiliński
Kazimierz Wiliński
1.5
7.0
ZPZP/3084.80-2.25
4612Marian Szymonowicz
Stanisław Szuba
11.0
5.0
DSDS/436-2.64
4755Wanda Grochowiak
Dariusz Grochowiak
0.0
0.5

ZP
MP/457-3.53
486Marian Hutnik
Tadeusz Janeczek
1.0
3.0
DSDS/3364.80-4.74
4931Sławomir Rutecki
Tadeusz Birecki
7.0
5.0
LBLB/3854.80-4.89
5050Krzysztof Wierzbicki
Elżbieta Fiejka
1.5
2.0
MAMP/457-5.42
5111Tomasz Pawlik
Sławomir Zagórski
1.0
3.0
DSDS/436-6.19
5258Andrzej Jaroński
Leszek Dzieńkowski
5.0
7.0
MAMP/457-6.39
5375Halina Perkowska
Wiesław Korpula
2.0
1.5
PDPD/369-6.72
5436Romuald Pohl
Jan Szynczewski
1.5
1.5
LDLD/440-6.84
553Ireneusz Kwiatosz
Tadeusz Szczęśniewicz
1.5
0.0
DSDS/3364.80-11.14
5642Tadeusz Olbromski
Krzysztof Rosiak
3.0
3.0
LDLD/440-13.45
5719Marian Kupnicki
Artur Winkler
17.0
9.0
KP
DS
DS/72-15.73
5847Tadeusz Kołat
Barbara Czarnecka
2.5
0.5
LD
DS
MP/457-17.37
5977Mirosław Sankiewicz
Grzegorz Seweryn
5.0
3.0
ZPZP/3084.80-21.04
6066Anna Ptaszyńska
Michał Germak
0.0
0.0
MP/457-21.92
6135Kazimierz Górniak
Krzysztof Nowak
1.5
3.0
LDLD/440-22.52
6263Janina Kubica
Wojciech Kubica
1.0
1.0
WMMP/457-22.58
6344Zbigniew Harbaszewski
Bożena Harbaszewska
0.0
0.0
MP/457-29.50
6423Wojciech Raczyński
Zofia Diakowska
3.0
4.0
DSDS/72-29.87
6562Krystyna Kudelska
Bolesław Aleksandrowicz
0.0
2.0

ZP
MP/457-31.11
6672Antoni Błażewicz
Feliks Babiracki
1.5
3.0
PDPD/369-31.68
6776Jan Juchniewicz
Lech Szubert
1.0
1.5
PDPD/369-31.84
6825Ryszard Suder
Albina Suder
3.0
3.0
DSDS/72-33.45
6914Jerzy Gładysz
Anna Napierajczyk
12.0
0.0
DSDS/436-33.81
7068Iwona Orzełowska
Małgorzata Kołakowska
0.5
0.5
MAMP/457-33.97
7128Tadeusz Lisiecki
Józef Sikora
2.5
5.0
LBLB/3854.80-36.69
7260Ryszard Pietrzak
Teresa Roszkowska-Śliź
2.5
2.0
MAMP/457-37.68
7354Andrzej Gintrowicz
Tomasz Zataj
3.0
2.0
WP
MA
MP/457-39.37
7469Zbigniew Gadek
Ireneusz Turyk
2.5
2.5
PDPD/369-42.28
7530Romuald Urbanowicz
Mirosław Janusz
0.5
0.0
LB
LB/3854.80-44.54
7610Ryszard Rolka
Anna Jankowska
5.0
4.0
DSDS/436-48.23
7722Jan Kulczycki
Eugeniusz Swendrowski
2.5
2.0
DSDS/72-49.80
781Krystyna Koba
Lucjan Głowacki
0.0
0.0
DS/3364.80-51.83
7920Oliwia Siczek
Marek Czerniawski
0.5
5.0
DSDS/72-58.92
8052Ryszard Hrehorowicz
Dominik Zawada
0.0
1.5

MP
MP/457-75.47
8140Natalia Działecka
Magdalena Reguła
0.0
1.0

LD
LD/440-84.42

Statystyka ośrodków...