Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 30 czerwca 2022

Wyniki z 10 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
153Kazimierz Górniak
Andrzej Duszyński
1.5
4.0
LDLD/44085.0312
212Marek Brosch
Kazimierz Komorowicz
1.5
4.0
DSDS/43664.8412
360Milena Klimiuk
Łucja Ciborowska
2.5
2.5
MPMP/36060.7911
443Mirosław Miłaszewicz
Tadeusz Birecki
5.0
5.0
LBLB/43249.8011
574Jerzy Sadowski
Lech Sulżycki
12.0
7.0
ZPZP/3087.2044.9610
633Dariusz Borysow
Leon Kubicki
5.0
3.0
KPKP/3557.2044.669
737Włodzimierz Żurawicz
Paweł Łęcki
4.0
3.0
KPKP/3557.2043.119
821Andrzej Janiak
Piotr Birowski
3.0
2.5
DSDS/723.6042.848
924Roland Lippik
Wojciech Sękowski
5.0
5.0
DSDS/723.6040.118
1064Marian Krasowski
Mirosław Morchat
7.0
5.0
PDPD/36939.087
1178Dariusz Starzyński
Andrzej Migalski
1.5
1.5
ZPZP/4333.6036.576
129Stanisław Szuba
Jerzy Gładysz
5.0
12.0
DSDS/43630.596
1311Małgorzata Turska-Marcinowska
Adam Marcinowski
9.0
9.0
DSDS/43629.705
1477Ludwik Piotrowski
Krzysztof Lipowski
9.0
5.0
ZPZP/4333.6029.395
1559Jakub Michalski
Antoni Wójtowicz
2.0
2.0
MPMP/36028.374
1628Józef Grybel
Adam Szewczak
4.0
2.5
DSDS/723.6026.794
1754Krzysztof Rosiak
Tadeusz Olbromski
3.0
3.0
LDLD/44026.023
1847Jan Marczak
Andrzej Jaraszkiewicz
0.0
0.0
LD/44023.593
192Krystyna Ślęczek
Tadeusz Boroń
0.0
1.0

DS
DS/3364.8022.793
2076Agata Pyclik
Edward Kaczmarek
2.5
9.0
ZPZP/3087.2022.623
2148Tomasz Kloze
Jerzy Janio
0.0
3.0

LD
LD/44020.433
2222Grzegorz Skowronek
Ryszard Rączkowski
3.0
4.0
DSDS/723.6018.912
2373Bogusław Maryńczak
Krzysztof Orzechowski
5.0
5.0
ZPZP/3087.2018.562
2430Leszek Jarząb
Grzegorz Czapulak
1.0
5.0
DSDS/723.6017.072
2567Sławomir Bolesta
Pavel Klebanovich
9.0
5.0
PDPD/36916.392
2629Tadeusz Pogwizd
Zdzisław Patreuha
5.0
5.0
DSDS/723.6014.932
2717Marcin Motykiewicz
Sławomir Zagórski
5.0
3.0
DSDS/43614.212
2868Jan Ciulkin
Janusz Galewski
5.0
5.0
PDPD/36913.932
295Maciej Chojnacki
Ryszard Menzfeld
5.0
5.0
DSDS/3364.8013.222
3042Andrzej Drgas
Zbigniew Wojdak
3.0
3.0
LBLB/43212.842
3182Elżbieta Zart
Bogdan Lipiński
0.0
1.5

ZP
ZP/4333.6011.852
3216Anna Napierajczyk
Marian Szymonowicz
0.0
11.0
DSDS/43611.331
3323Marek Kwaśniak
Jan Kulczycki
1.0
2.5
DSDS/723.6010.721
3456Adam Stachura
Armin Wład
1.0
0.5
MPMP/36010.691
356Jerzy Romańczyk
Zdzisław Niemirski
5.0
1.0
DSDS/3364.8010.351
3645Jerzy Musielak
Stanisław Kondraciuk
1.0
0.0
LBLB/43210.321
373Ireneusz Kwiatosz
Marian Hutnik
1.5
1.0
DSDS/3364.809.591
3884Aleksander Kaźmierski
Sabina Kaźmierska
11.0
9.0
ZPZP/4333.608.941
3981Filip Piotrowski
Dariusz Głowiński
2.5
3.0
ZPZP/4333.608.241
4065Bogusław Kozakiewicz
Stanisław Pochodowicz
2.5
5.0
PDPD/3696.601
4141Zdzisław Dolata
Henryk Choiński
3.0
3.0
LBLB/4325.341
4270Halina Perkowska
Wiesław Korpula
2.0
1.5
PDPD/3694.58
4385Kazimierz Kocik
Genowefa Grenik
1.0
0.0
ZPZP/4333.601.98
4483Mariusz Drewniak
Andrzej Gierczyński
2.0
2.0
ZPZP/4333.601.05
4550Dariusz Cygan
Agnieszka Bedyk
4.0
2.0
LDLD/440-0.48
464Małgorzata Gostyńska
Jerzy Hawryliszyn
2.0
2.0
DSDS/3364.80-1.90
4713Janusz Drozdowski
Dariusz Budnik
12.0
3.0
DSDS/436-2.00
4857Kacper Kisielewski
Tomasz Trojak
2.5
1.5
MPMP/360-2.75
491Wacław Rój
Jerzy Bagdziński
1.5
0.0
DS
DS/3364.80-3.40
5025Zbigniew Ciereszko
Jan Dawidowski
9.0
3.0
DSDS/723.60-4.16
5114Małgorzata Robak
Andrzej Robak
4.0
4.0
DSDS/436-5.53
5235Ewa Malka
Maciej Ciesielski
0.5
0.0
KP
 
KP/3557.20-5.54
5375Witold Mateńko
Bolesław Tomaszewski
4.0
0.0
ZP
ZP/3087.20-8.19
5434Przemysław Kacprzak
Mirosław Szparaga
4.0
5.0
KPKP/3557.20-9.54
5526Ryszard Salwa
Janusz Mileszko
0.0
0.0
DS/723.60-10.03
5646Romuald Urbanowicz
Waldemar Rozmarynowski
0.0
0.0
LBLB/432-10.14
5769Feliks Babiracki
Stefan Kopyt
3.0
5.0
PDPD/369-10.59
5844Wiesław Wiśniewski
Andrzej Szkiel
5.0
5.0
LBLB/432-12.68
5939Tadeusz Wolniczak
Tomasz Konopka
5.0
4.0
LBLB/432-13.68
6062Julia Ziętarska
Stanisław Wadowski
0.0
1.0
MPMP/360-14.49
6163Robert Kicior
Zbigniew Ruchlicki
2.5
3.0
PDPD/369-16.53
627Krystyna Koba
Zbigniew Skórecki
0.0
4.0

DS
DS/3364.80-17.05
6315Robert Łukomski
Zdzisław Malkiewicz
3.0
4.0
DSDS/436-18.96
6461Łucja Augustyniak
Weronika Romańska
0.0
0.5
MPMP/360-26.47
6520Andrzej Bojda
Marta Bojda
2.0
1.5
DSDS/436-26.55
6658Adam Wieciech
Mateusz Kisielewski
0.0
0.5
MPMP/360-27.46
6719Krzysztof Ćwik
Anna Jankowska
5.0
4.0
DSDS/436-27.72
6855Krzysztof Ziętarski
Błażej Mróz
0.5
0.0
MPMP/360-28.68
6980Piotr Wilczok
Ania Gendaszewska
4.0
0.0
ZP
ZP/4333.60-31.38
7079Leszek Zedlewski
Krystian Żmuda-Trzebiatowski
0.5
0.5
ZPZP/4333.60-31.83
7118Mateusz Strzelczyk
Andrzej Suchodolski
3.0
5.0
DSDS/436-32.09
7251Romuald Pohl
Grzegorz Lenda
1.5
2.0
LDLD/440-32.95
7327Teresa Błażejowska
Wojciech Raczyński
0.0
3.0

DS
DS/723.60-35.82
7436Adam Szmidt
Włodzimierz Płaczkiewicz
0.0
0.5
 
KP
KP/3557.20-36.70
7510Janusz Kowalski
Wojciech Szałapak
2.0
4.0
DSDS/436-37.82
7640Tadeusz Lisiecki
Józef Sikora
2.5
5.0
LBLB/432-41.80
7772Bogdan Wiliński
Kazimierz Wiliński
1.5
7.0
ZPZP/3087.20-41.95
7866Ireneusz Turyk
Włodzimierz Misiaszek
2.0
0.5
PDPD/369-53.46
7949Natalia Działecka
Nadia Berut
0.0
0.5

LD
LD/440-54.21
8052Magdalena Reguła
Hanna Brauncajs
1.0
0.5
LDLD/440-67.42
8131Ryszard Szmydyński
Jerzy Gajek
0.0
0.0
DS/72-85.36

Statystyka ośrodków...