Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 23 czerwca 2022

Wyniki z 13 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
1107Jerzy Sadowski
Czesław Wojtaś
12.0
5.0
ZPZP/30865.2414
266Tomasz Kloze
Jerzy Janio
0.0
3.0

LD
LD/4403.6059.5714
388Artur Kozłowski
Benon Żukowski
1.5
1.5
PDPD/36956.4713
44Ryszard Menzfeld
Kazimierz Radomski
5.0
0.0
DS
DS/33653.6213
5100Leonard Malesza
Tomasz Dorobek
0.5
4.0
MA
DS
WP/2924.8052.3612
629Przemysław Kacprzak
Mirosław Szparaga
4.0
5.0
KPKP/3557.2049.6812
744Andrzej Kłyk
Jan Dzedzej
2.0
0.0
KP
KP/4148.7711
88Michał Szymkowiak
Zdzisław Malkiewicz
4.0
4.0
LB
DS
DS/4363.6046.7910
926Włodzimierz Żurawicz
Paweł Łęcki
4.0
3.0
KPKP/3557.2044.2110
1083Stefan Kopyt
Robert Kicior
5.0
2.5
PDPD/36937.079
1119Marian Kupnicki
Artur Winkler
17.0
9.0
KP
DS
DS/7236.529
1256Andrzej Kałużny
Zdzisław Kulesza
3.0
9.0
LBLB/43236.358
1332Jacek Sroczyński
Andrzej Łodziński
2.5
2.0
DS
MA
KP/4136.308
1449Jolanta Grabowska
Mariusz Grabowski
2.5
9.0
KPKP/4135.867
1548Włodzimierz Kwiatkowski
Krzysztof Galubiński
12.0
3.0
WPKP/4135.847
1671Małgorzata Lipka
Leszek Lipka
3.0
7.0
KPMA/2823.6034.486
17102Grzegorz Więcek
Mirosław Powązka
3.0
4.0
DSWP/2924.8031.796
1859Andrzej Drgas
Zbigniew Wojdak
3.0
3.0
LBLB/43230.835
1961Jan Szynczewski
Igor Reguła
1.5
3.0
LDLD/4403.6029.055
2035Piotr Kardasiński
Liliana Suflida
1.5
1.5
LDKP/4128.424
2198Lidia Suszczyńska
Janusz Suszczyński
1.0
5.0
WPWP/24728.374
2250Mariola Miklaszewska
Piotr Piątkiewicz
2.5
2.0
MAKP/4126.483
2320Janusz Kozioł
Ewa Sokolińska
2.5
2.0
DSDS/7226.083
2434Anita Rakszewska-Michnowska
Grażyna Ożóg
1.0
1.5
MAKP/4124.273
2582Zbigniew Gadek
Jan Ciulkin
2.5
5.0
PDPD/36922.823
2611Andrzej Bojda
Marta Bojda
2.0
1.5
DSDS/4363.6021.743
2739Jan Druch
Elżbieta Brewińska
2.0
2.0
PK
MA
KP/4120.913
2879Jerzy Bejma
Joanna Kilanowicz-Bosek
3.0
3.0
MAMA/2823.6019.373
2916Marcin Motykiewicz
Marek Brosch
5.0
1.5
DSDS/43619.183
3045Wiesław Pytliński
Ryszard Dzedzej
2.0
0.0
KP
KP/4118.823
3117Mateusz Strzelczyk
Andrzej Suchodolski
3.0
5.0
DSDS/43617.812
3287Marian Krasowski
Janusz Galewski
7.0
5.0
PDPD/36917.292
3341Zbigniew Listewnik
Kazimierz Namysł
2.5
4.0
WM
KP
KP/4114.832
3499Zdzisława Zabłocka
Andrzej Wójtowicz
3.0
2.5
DSWP/2924.8014.522
3569Krzysztof Rosiak
Tadeusz Olbromski
3.0
3.0
LDLD/4403.6014.352
3690Zbigniew Roth
Jan Kalicki
3.0
4.0
WPWP/12014.212
3724Roland Lippik
Ryszard Makuch
5.0
5.0
DSDS/7212.732
3854Janusz Zajączkowski
Andrzej Przybylski
2.0
2.5
DS
WP
KP/4112.202
395Halina Pietrzykowska
Ireneusz Kwiatosz
4.0
1.5
DSDS/33610.272
402Tadeusz Janeczek
Marian Hutnik
3.0
1.0
DSDS/3369.642
419Lech Warężak
Małgorzata Turska-Marcinowska
11.0
9.0
DSDS/4363.609.062
4289Jolanta Ziętara
Rafał Junik
7.0
7.0
WPWP/1208.901
4393Marek Juszczak
Wiesław Sierzchuła
5.0
4.0
WPWP/1207.231
4431Tadeusz Dziadykiewicz
Jan Sztuba
2.5
2.5
WPKP/417.081
4512Anna Jankowska
Krzysztof Ćwik
4.0
5.0
DSDS/4363.606.991
4675Dariusz Węgrowicz
Zdzisław Olszewski
5.0
5.0
MAMA/2823.604.841
4747Benedykt Mieszczak
Zofia Diakowska
4.0
4.0
KP
DS
KP/414.231
4892Waldemar Pałka
Zbigniew Geisler
3.0
4.0
WPWP/1203.101
4977Stanisław Cieśla
Dariusz Krogul
0.0
0.0
MA/2823.602.441
5067Magdalena Reguła
Dariusz Cygan
1.0
4.0
LDLD/4403.601.421
5164Romuald Pohl
Jacek Omelańczuk
1.5
4.0
LDLD/4403.600.891
5214Marian Szymonowicz
Stanisław Szuba
11.0
5.0
DSDS/4363.600.861
5384Zbigniew Ruchlicki
Stanisław Pochodowicz
3.0
5.0
PDPD/3690.24
5476Zofia Szuchnik
Jerzy Olszewski
4.0
2.5
MAMA/2823.600.05
5573Bogusław Dziarmaga-Działyński
Bodgan Stankiewicz
4.0
0.0
MA
MA/2823.60-0.10
5652Zygmund Igliński
Wojciech Safian
0.0
0.0
KP/41-0.80
5721Eugeniusz Małecki
Jerzy Cychowski
5.0
5.0
DSDS/72-0.85
5838Zofia Czarnecka
Bronia Sroczyńska
2.5
0.0
PM
KP/41-1.87
5965Andrzej Duszyński
Kazimierz Górniak
4.0
1.5
LDLD/4403.60-2.15
60104Andrzej Aleksandrzak
Artur Wójcik
15.0
12.0
WPWP/2924.80-2.36
6168Grzegorz Lenda
Elżbieta Warwas
2.0
0.0
LD
LD/4403.60-2.54
6227Józef Seliger
Bogdan Bródka
0.0
4.0
 
KP
KP/3557.20-3.16
6315Janusz Kowalski
Wojciech Szałapak
2.0
4.0
DSDS/4363.60-5.28
6494Maria Kowal
Łukasz Lis
2.0
3.0
WPWP/120-8.42
6572Andrzej Leśniewski
Sławomir Pudzyński
0.0
0.0
MA
MA/2823.60-9.15
6640Krzysztof Tylicki
Andrzej Dróbka
0.0
0.0
KP/41-9.29
6774Edward Kręgielewski
Jerzy Tomaszewski
0.0
0.0
MA/2823.60-9.60
6878Jacek Leśniewski
Mirosław Kaczorek
0.0
0.0

MA
MA/2823.60-9.93
6958Jerzy Musielak
Henryk Choiński
1.0
3.0
LBLB/432-10.24
7057Józef Sikora
Tadeusz Lisiecki
5.0
2.5
LBLB/432-10.77
7162Jan Marczak
Andrzej Jaraszkiewicz
0.0
0.0
LD/4403.60-13.72
7213Małgorzata Robak
Andrzej Robak
4.0
4.0
DSDS/4363.60-14.64
73110Wincenty Glina
Zygmunt Kondyjowski
0.0
4.0
NZ
ZP
ZP/308-14.92
74101Remigiusz Kaźmierczak
Tomasz Klimczak
5.0
4.0
DSWP/2924.80-15.50
75103Zbigniew Bera
Zbigniew Sabała
4.0
12.0
WPWP/2924.80-15.56
7642Iwona Wróblewska
Bogdan Kowalczyk
2.5
3.0
MA
KP
KP/41-16.38
7728Ewa Malka
Maciej Ciesielski
0.5
0.0
KP
 
KP/3557.20-16.99
7833Ludwik Murat
Piotr Wróblewski
5.0
3.0
LU
MA
KP/41-17.82
7960Franciszek Bułyszko
Zbigniew Józefiak
4.0
5.0
LBLB/432-20.53
807Sławomir Zagórski
Jerzy Gładysz
3.0
12.0
DSDS/4363.60-20.56
813Krystyna Koba
Zdzisław Niemirski
0.0
1.0

DS
DS/336-21.65
826Krystyna Ślęczek
Jerzy Romańczyk
0.0
5.0

DS
DS/336-23.42
83108Lech Sulżycki
Bolesław Tomaszewski
7.0
0.0
ZP
ZP/308-24.22
8491Roman Kowal
Tadeusz Smurawa
1.5
3.0
WPWP/120-25.02
8555Sławomir Rutecki
Tadeusz Birecki
7.0
5.0
LBLB/432-25.64
86109Edward Chodźko
Bogdan Wiliński
0.0
1.5

ZP
ZP/308-26.10
8797Małgorzata Zielonacka
Piotr Czarnecki
3.0
2.5
WPWP/247-28.37
881Wacław Rój
Jarosław Stanisz
1.5
0.0
DSDS/336-28.46
89106Renata Krasowska
Sławomir Krasowski
0.5
0.5
WPWP/2924.80-31.65
9085Lech Szubert
Feliks Babiracki
1.5
3.0
PDPD/369-32.59
9122Zdzisław Patreuha
Patryk Patreuha
5.0
9.0
DSDS/72-32.75
9246Tadeusz Wolf
Jerzy Galubiński
0.0
0.0
KP/41-33.10
9386Antoni Błażewicz
Leonard Lesiewicz
1.5
0.0
PD
PD/369-34.16
9443Krzysztof Gliński
Henryk Różalski
0.0
0.0
KP/41-36.50
9525Adam Szmidt
Włodzimierz Płaczkiewicz
0.0
0.5
 
KP
KP/3557.20-37.74
9637Małgorzata Golec
Jerzy Wilczek
2.5
4.0
SW
LD
KP/41-40.38
9723Dorota Kwintkiewicz
Sławomir Zimniak
3.0
7.0
DSDS/72-41.73
9853Krzysztof Rohde
Hanna Rohde
2.5
2.5
WMKP/41-44.52
9910Dariusz Budnik
Janusz Drozdowski
3.0
12.0
DSDS/4363.60-49.54
10036Piotr Kowalewski
Jan Tokarczyk
2.0
3.0
PM
PK
KP/41-51.63
10163Natalia Działecka
Nadia Berut
0.0
0.5
LB
LD
LD/4403.60-54.47
10251Jan Emmert
Krzysztof Dolny
3.0
0.0
KP
KP/41-61.71
10381Ireneusz Turyk
Włodzimierz Misiaszek
2.0
0.5
PDPD/369-67.13

Statystyka ośrodków...