Turniej na maksy

Wtorek, 21 czerwca 2022

Wyniki z 4 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
112Mariola Miklaszewska
Andrzej Jarząbek
2.5
2.0
MAKP/4164.489
243Mirosław Zawiślak
Jacek Metter
3.0
3.0
MAMA/12664.129
349Wacław Owca
Marek Glibowski
2.5
2.5
MPMP/4563.848
433Joanna Serwatowska
Bogdan Dejnakowski
2.0
4.0
MAMA/12661.207
539Krzysztof Gołaś
Wiesław Maciejczuk
5.0
13.0
MAMA/12658.486
62Franciszek Zarzecki
Piotr Dobryszycki
15.0
12.0
DSDS/29857.606
716Zofia Diakowska
Janusz Zajączkowski
4.0
2.0
DSKP/4156.645
831Arkadiusz Ciechomski
Roman Wajs
5.0
4.0
MAMA/12656.344
919Małgorzata Golec
Iwona Wróblewska
2.5
2.5
SW
MA
KP/4156.203
1017Krzysztof Rohde
Hanna Rohde
2.5
2.5
WMKP/4156.073
1111Kazimierz Namysł
Benedykt Mieszczak
4.0
4.0
KPKP/4154.892
1247Stanisław Waśko
Marek Urbański
9.0
15.0
MP
PM
MP/4553.342
136Janusz Drozdowski
Krzysztof Obłój
12.0
5.0
DSDS/29853.342
1423Jan Druch
Grażyna Ożóg
2.0
1.5
PK
MA
KP/4152.662
1520Jerzy Wilczek
Andrzej Żylis
4.0
0.0
LD
KP/4152.562
167Lech Warężak
Piotr Klubiński
11.0
11.0
DSDS/29852.322
1724Bogdan Kowalczyk
Andrzej Gintrowicz
3.0
2.5
KP
WP
KP/4152.241
189Piotr Kardasiński
Liliana Suflida
1.5
1.5
LDKP/4151.621
1915Ludwik Murat
Jacek Sroczyński
5.0
2.5
LU
DS
KP/4151.551
2029Zofia Czarnecka
Tadeusz Dziadykiewicz
2.5
2.5
PM
WP
KP/4151.441
2145Jerzy Kłusek
Ryszard Woliński
5.0
13.0
MPMP/4551.261
2237Andrzej Kudelski
Andrzej Dachowski
4.0
2.5
MAMA/12650.951
233Janusz Staniów
Maciej Grodzki
5.0
5.0
DSDS/29850.641
245Anna Napierajczyk
Zbigniew Stachniuk
0.0
1.5
DS
MA
DS/29850.321
2532Andrzej Reda
Jerzy Płużański
2.0
0.0
MAMA/12649.93
2650Adam Waśko
Jarosław Kowalik
5.0
4.0
MPMP/4549.92
2725Elżbieta Brewińska
Andrzej Łodziński
2.0
2.0
MAKP/4149.64
2830Władysława Grzegorczyk
Ryszard Soroko
0.0
0.0
KP/4149.52
2926Piotr Wróblewski
Zbigniew Listewnik
3.0
2.5
MA
WM
KP/4149.51
3038Robert Szczęsny
Jacek Kominek
0.0
0.0
MA/12649.20
3140Krzysztof Najda
Stefan Knothe
7.0
9.0
MAMA/12648.89
321Zbigniew Sosna
Andrzej Suchodolski
4.0
5.0
DSDS/29846.88
3328Anita Rakszewska-Michnowska
Andrzej Przybylski
1.0
2.5
MA
WP
KP/4146.86
3435Grzegorz Witkowski
Witold Bielecki
4.0
2.5
MAMA/12646.69
358Jerzy Gładysz
Arkadiusz Poziemski
12.0
4.0
DSDS/29845.81
3610Henryk Różalski
Krzysztof Gliński
0.0
0.0
KP/4145.04
3721Izabela Listewnik
Ewa Łodzińska
1.0
0.0
WM
KP/4144.88
3827Bronia Sroczyńska
Jan Tokarczyk
0.0
3.0

PK
KP/4144.88
3914Wacław Świstak
Urszula Świstak
0.0
0.0
KP/4144.46
4036Tomasz Kozłowski
Mariusz Mączewski
4.0
2.5
MAMA/12643.67
4134Jerzy Noworol
Mirosława Swoboda
2.0
2.5
MAMA/12643.63
4242Zbigniew Kozerski
Wojciech Bartnik
2.5
1.5
MAMA/12643.39
4348Janina Smolarek
Edward Stawiarski
0.5
0.0
MP
MP/4543.24
444Marian Szymonowicz
Stanisław Szuba
11.0
5.0
DSDS/29843.10
4546Piotr Turczynowicz
Monika Czub-Gołaszewska
3.0
4.0
MPMP/4542.39
4613Andrzej Dobkowicz
Piotr Kowalewski
4.0
2.0
PMKP/4139.55
4741Halina Kopeć
Krzysztof Kopeć
0.0
0.0
MAMA/12637.05
4818Tadeusz Wolf
Ryszard Pietrzak
0.0
2.5

MA
KP/4135.59

Statystyka ośrodków...