Turniej na impy (cav.)
Czwartek, 9 czerwca 2022
Wyniki z 9 ośrodków
Oglądasz wyniki par z ośrodka PM/41
Wyniki całościowe:
tutaj
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
IMP
pkl
5
76
Leszek Nowakowski
Tomasz Brus
2.5
10.0
WP
GB
PM/41
36.15
11
7
63
Piotr Szczygieł
Piotr Szewczyk
5.0
2.5
SW
MP
PM/41
2.40
35.05
10
8
79
Krzysztof Boniek
Marek Pietrzak
2.0
5.0
PM
PM/41
34.71
9
11
82
Zofia Diakowska
Wojciech Lubas
4.0
5.0
DS
PM/41
32.76
8
12
80
Arkadiusz Wódkowski
Piotr Piątkiewicz
3.0
2.0
MA
PM/41
32.06
7
16
51
Tomasz Kuś
Krzysztof Ziewacz
7.0
5.0
SL
MP
PM/41
2.40
26.25
5
19
71
Zbigniew Listewnik
Kazimierz Namysł
2.5
4.0
WM
KP
PM/41
24.03
4
26
65
Ewa Ptak
Ireneusz Ptak
0.0
0.0
PM/41
20.07
3
28
59
Sylwester Sommer
Zbigniew Kozerski
7.0
2.5
MA
PM/41
2.40
19.18
2
29
81
Józef Skrzypczak
Joanna Drozd
0.0
0.0
PM/41
18.93
2
31
56
Piotr Witkowski
Eugeniusz Zalewski
9.0
9.0
MA
SL
PM/41
2.40
17.32
2
32
70
Piotr Wróblewski
Wiesław Gorczewski
3.0
3.0
MA
KP
PM/41
16.50
2
34
62
Ryszard Nowicki
Barbara Jarota-Romaniuk
5.0
9.0
WP
MA
PM/41
2.40
15.80
2
39
57
Sabina Kaźmierska
Aleksander Kaźmierski
9.0
11.0
ZP
PM/41
2.40
11.06
1
45
60
Andrzej Lewandowski
Dariusz Cieżkowski
2.0
0.0
MA
PM/41
2.40
3.25
1
47
64
Jan Druch
Bogdan Kowalczyk
2.0
3.0
PK
KP
PM/41
2.48
1
50
72
Jerzy Kurzawski
Eugeniusz Seichter
7.0
12.0
KP
PM/41
1.97
52
86
Małgorzata Bajerska-Wasilius
Jerzy Wilczek
2.5
4.0
KP
LD
PM/41
-0.04
53
61
Tomasz Zataj
Marek Jaskólski
1.5
3.0
MA
SW
PM/41
2.40
-0.89
54
52
Bogusław Drozd
Grzegorz Kujawiński
3.0
2.5
ZP
PM
PM/41
2.40
-1.85
55
73
Kazimierz Wierzbowski
Ewa Ziółkowska
2.0
1.5
KP
PM/41
-2.11
56
67
Andrzej Przybylski
Alina Kujawiak
2.5
0.0
WP
PM/41
-2.73
66
74
Sylwester Smoluchowski
Joanna Smoluchowska
12.0
0.5
MA
PM/41
-11.30
69
75
Zdzisława Krzyżańska
Barbara Soroko
1.5
3.0
LB
PM/41
-17.79
70
78
Krzysztof Galubiński
Iwona Wróblewska
3.0
2.5
WP
MA
PM/41
-18.51
71
55
Ryszard Gąsior
Joanna Gąsior
1.5
1.5
MA
PM/41
2.40
-19.40
72
83
Jerzy Galubiński
Jerzy Górecki
0.0
0.0
PM/41
-19.79
73
66
Janusz Zajączkowski
Zygfryd Olczak
2.0
0.0
DS
PM/41
-19.93
75
58
Krzysztof Wierzbicki
Elżbieta Fiejka
1.5
1.5
MA
PM/41
2.40
-21.61
78
53
Bogusława Szagała
Jan Szagała
5.0
5.0
OP
PM/41
2.40
-25.52
79
85
Leszek Haber
Stanisław Kowalczewski
5.0
1.5
DS
WP
PM/41
-27.06
80
54
Anna Smoluchowska
Anna Bułat
2.0
3.0
MA
MP
PM/41
2.40
-27.34
82
77
Zbigniew Drozd
Alicja Bartosik
0.0
0.0
PM/41
-28.94
83
84
Marzena Pancewicz
Ryszard Kowalczyk
1.5
0.0
KP
PM/41
-30.21
87
69
Alina Majchrzak
Leszek Grzelak
0.0
0.0
KP
WP
PM/41
-41.37
Statystyka ośrodków...