Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 2 czerwca 2022

Wyniki z 11 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
1113Wiesław Lange
Wiesław Sirman
2.5
3.0
ZPZP/4333.6081.3916
297Andrzej Lewandowski
Jerzy Pawelec
2.0
5.0
MAPM/4161.5516
311Tadeusz Janeczek
Ryszard Menzfeld
3.0
5.0
DSDS/33655.2815
499Lech Łaniewski
Jerzy Kurzawski
13.0
7.0
KPPM/4153.2515
544Dariusz Borysow
Leon Kubicki
5.0
3.0
KPKP/3554.8052.7614
671Zdzisława Krzyżańska
Barbara Soroko
1.5
3.0
LBPM/4149.6113
761Sławomir Bolesta
Mirosław Hanusz
9.0
9.0
PDPD/43143.1513
852Jerzy Janio
Jacek Omelańczuk
3.0
4.0
LDLD/44040.4812
935Artur Winkler
Marian Kupnicki
9.0
17.0
DS
KP
DS/7238.7312
10103Jerzy Sadowski
Czesław Wojtaś
12.0
5.0
ZPZP/30837.6411
1157Anna Andrejczyk
Grzegorz Andrejczyk
3.0
3.0
MAMA/8837.1211
12104Edward Kaczmarek
Lech Sulżycki
9.0
7.0
ZPZP/30837.0610
1313Krystyna Ślęczek
Zdzisław Niemirski
0.0
1.0

DS
DS/33635.9710
1426Anna Jankowska
Krzysztof Ćwik
4.0
5.0
DSDS/43632.539
158Grzegorz Skowronek
Ryszard Rączkowski
3.0
4.0
DSDS/2693.6032.039
1623Marek Bałdysz
Andrzej Suchodolski
13.0
5.0
DSDS/4363.6031.638
1782Eugeniusz Seichter
Małgorzata Bajerska-Wasilius
12.0
2.5
KPPM/4129.027
1862Marian Krasowski
Zbigniew Gadek
7.0
2.5
PDPD/43128.897
1976Aleksander Kaźmierski
Sabina Kaźmierska
11.0
9.0
ZPPM/4127.406
20109Ludwik Piotrowski
Bogdan Trun
9.0
5.0
ZPZP/4333.6026.326
2177Kazimierz Woliński
Katarzyna Rzepka
0.0
0.0
WPPM/4125.785
2290Wojciech Lubas
Zofia Diakowska
5.0
4.0
DSPM/4123.915
2310Tadeusz Cymbalista
Piotr Birowski
5.0
2.5
DSDS/2693.6022.554
2447Tadeusz Olbromski
Krzysztof Rosiak
3.0
3.0
LDLD/44019.694
2580Ryszard Gąsior
Joanna Gąsior
1.5
1.5
MAPM/4119.584
2660Andrzej Gotz
Marcin Stryczyński
1.5
5.0
MAMA/8819.393
2793Piotr Witkowski
Piotr Wróblewski
9.0
3.0
MAPM/4118.313
2841Maciej Operlejn
Janusz Piwoński
2.5
2.5
KPKP/3554.8017.153
2967Pavel Klebanovich
Tomasz Bliński
5.0
7.0
PDPD/43116.643
3072Jan Szagała
Bogusława Szagała
5.0
5.0
OPPM/4116.523
3129Jerzy Cychowski
Eugeniusz Małecki
5.0
5.0
DSDS/7216.053
3251Andrzej Duszyński
Kazimierz Górniak
4.0
1.5
LDLD/44015.823
33112Piotr Wilczok
Krystian Żmuda-Trzebiatowski
4.0
0.5
ZPZP/4333.6015.503
3442Przemysław Kacprzak
Mirosław Szparaga
4.0
5.0
KPKP/3554.8014.743
352Józef Grybel
Adam Szewczak
4.0
2.5
DSDS/2693.6014.723
366Władysław Baniewski
Marek Czerniawski
0.5
4.0
DSDS/2693.6014.383
3720Lilianna Szatańska
Jan Sadowski
4.0
4.0
DSDS/4363.6013.952
38106Bogusław Maryńczak
Krzysztof Orzechowski
5.0
5.0
ZPZP/30813.382
3996Bogusław Drozd
Leszek Nowakowski
3.0
2.0
ZP
WP
PM/4112.952
4033Albina Suder
Ryszard Suder
3.0
3.0
DSDS/729.002
4183Zbigniew Listewnik
Marek Jaskólski
2.5
3.0
WM
SW
PM/418.382
4231Ryszard Makuch
Jan Kulczycki
5.0
2.5
DSDS/728.082
4358Jerzy Plichtowicz
Jerzy Sadowski
4.0
5.0
MAMA/887.562
4418Stanisław Szuba
Marian Szymonowicz
5.0
11.0
DSDS/4363.606.962
4598Jan Zadroga
Eugeniusz Zalewski
13.0
9.0
LD
SL
PM/415.642
4625Lech Warężak
Małgorzata Turska-Marcinowska
11.0
9.0
DSDS/4363.605.522
477Wojciech Raczyński
Leszek Jarząb
3.0
1.0
DSDS/2693.605.432
4834Roland Lippik
Zdzisław Patreuha
5.0
5.0
DSDS/724.781
4946Paweł Kula
Małgorzata Kula
0.0
0.0
LD/4404.481
5022Janusz Drozdowski
Dariusz Budnik
12.0
3.0
DSDS/4363.604.441
5145Agnieszka Bedyk
Dariusz Cygan
2.0
4.0
LDLD/4404.111
5227Sebastian Drużbicki
Jarosław Krakowski
0.0
0.0
DS/4364.091
5319Marta Bojda
Andrzej Bojda
1.5
2.0
DSDS/4363.603.931
5492Wiesław Gorczewski
Krzysztof Ziewacz
3.0
5.0
KP
MP
PM/413.871
5553Bogdan Jaskulski
Jerzy Cichowski
4.0
1.5
MAMA/883.561
5687Piotr Szewczyk
Anna Smoluchowska
2.5
2.0
MP
MA
PM/413.211
57110Andrzej Jabłoński
Grzegorz Makowiecki
5.0
2.5
ZPZP/4333.602.021
5837Adam Szmidt
Włodzimierz Płaczkiewicz
0.0
0.5

KP
KP/3554.800.65
5966Paweł Czeszel
Zbigniew Ruchlicki
2.0
3.0
PDPD/4310.62
6073Kazimierz Wierzbowski
Ewa Ziółkowska
2.0
1.5
KPPM/410.51
6170Lidia Smoluchowska
Sylwester Smoluchowski
0.0
12.0

MA
PM/41-0.01
6279Kazimierz Namysł
Krzysztof Galubiński
4.0
3.0
KP
WP
PM/41-1.20
6395Arkadiusz Wódkowski
Ryszard Nowicki
3.0
5.0
MA
WP
PM/41-1.47
64111Andrzej Migalski
Dariusz Starzyński
1.5
1.5
ZPZP/4333.60-1.80
6578Zbigniew Kotliński
Jarosław Gąsiorowski
5.0
13.0
LDPM/41-2.40
661Jan Dawidowski
Zbigniew Ciereszko
3.0
9.0
DSDS/2693.60-2.64
6716Jerzy Romańczyk
Zbigniew Skórecki
5.0
4.0
DSDS/336-3.20
6855Janusz Oleksiak
Waldemar Surmacz
0.0
2.5
MAMA/88-3.85
6981Maciej Kwacz
Agnieszka Kwacz
0.0
0.0
WPPM/41-4.71
7050Grzegorz Lenda
Elżbieta Warwas
2.0
0.0
LD
LD/440-5.38
715Mileszko Janusz
Grzegorz Czapulak
0.0
5.0

DS
DS/2693.60-6.06
7232Tadeusz Kowalik
Marek Drecki
5.0
7.0
DSDS/72-6.10
73117Ela Stolarczyk
Ania Gendaszewska
0.0
0.0
ZP/4333.60-6.77
7414Ireneusz Kwiatosz
Tadeusz Szczęśniewicz
1.5
0.0
DS
DS/336-6.78
7594Tomasz Brus
Tomasz Zataj
10.0
1.5
GB
MA
PM/41-7.93
7663Lech Szubert
Feliks Babiracki
1.5
3.0
PDPD/431-8.67
7736Dorota Kwintkiewicz
Sławomir Zimniak
3.0
7.0
DSDS/72-8.97
7849Magdalena Reguła
Nadia Berut
0.5
0.5
LDLD/440-9.78
7968Ireneusz Turyk
Stefan Kopyt
2.0
5.0
PDPD/431-9.95
8021Andrzej Robak
Małgorzata Robak
4.0
4.0
DSDS/4363.60-10.14
8140Paweł Łęcki
Włodzimierz Żurawicz
3.0
4.0
KPKP/3554.80-10.24
8284Alina Kujawiak
Zygfryd Olczak
0.0
0.0
PM/41-11.25
8356Kazimierz Dobrzyniecki
Zbigniew Garlej
5.0
4.0
MAMA/88-11.99
8491Tomasz Kuś
Józef Sordyl
7.0
5.0
SLPM/41-12.38
8538Ewa Malka
Maciej Ciesielski
0.5
0.0
KP
KP/3554.80-13.93
8689Leszek Haber
Teresa Lubas
5.0
2.0
DSPM/41-14.22
874Wiesław Kozieł
Marian Gołąbek
2.5
2.0
DSDS/2693.60-14.69
88116Kazimierz Kocik
Jerzy Sikorski
1.0
0.0
ZPZP/4333.60-15.23
8924Zdzisław Malkiewicz
Sławomir Zagórski
4.0
3.0
DSDS/4363.60-16.06
90107Bogdan Wiliński
Kazimierz Wiliński
1.5
7.0
ZPZP/308-17.25
9159Edward Gilert
Arkadiusz Obidziński
0.5
0.0
MAMA/88-21.78
9286Janusz Zajączkowski
Andrzej Przybylski
2.0
2.5
DS
WP
PM/41-23.02
9385Marek Pietrzak
Krzysztof Boniek
5.0
2.0
PMPM/41-25.03
9439Bogdan Bródka
Józef Seliger
4.0
0.0
KP
KP/3554.80-25.13
95115Waldemar Wochna
Kazimierz Żmiejko
5.0
1.0
ZPZP/4333.60-25.67
9665Sławomir Juchnicki
Anna Tompolska
5.0
4.0
PDPD/431-27.42
97100Piotr Szczygieł
Grzegorz Kujawiński
5.0
2.5
SW
PM
PM/41-28.30
98105Mirosław Sankiewicz
Grzegorz Seweryn
5.0
3.0
ZPZP/308-29.36
9954Andrzej Mazur
Jan Milewski
2.0
2.0
MAMA/88-30.00
100101Zbigniew Kozerski
Zdzisław Gumkowski
2.5
2.5
MAPM/41-30.71
1013Gajek Jerzy
Andrzej Pawłowski
0.0
2.0

DS
DS/2693.60-33.33
10275Anna Bułat
Stanisław Kowalczewski
3.0
1.5
MP
WP
PM/41-35.03
10374Elżbieta Fiejka
Krzysztof Wierzbicki
1.5
1.5
MAPM/41-35.32
10415Lucjan Głowacki
Ryszard Banaszak
0.0
0.0
DS/336-35.82
105102Elżbieta Rutkowska
Jan Druch
0.0
2.0

PK
PM/41-37.17
10669Alina Majchrzak
Leszek Grzelak
0.0
0.0
KP
WP
PM/41-41.23
107108Witold Mateńko
Bolesław Tomaszewski
4.0
0.0
ZP
ZP/308-0.50-41.97
10864Robert Kicior
Mieczysław Kudźma
2.5
5.0
PDPD/431-43.26
109114Elżbieta Zart
Bogdan Lipiński
0.0
1.5

ZP
ZP/4333.60-43.36
11017Marcin Motykiewicz
Wiesław Kubiński
5.0
5.0
DSDS/4363.60-44.45
11112Krystyna Koba
Daniel Mujstra
0.0
1.0

DS
DS/336-45.45
11288Jerzy Galubiński
Jerzy Górecki
0.0
6.0

GER
PM/41-50.50
11330Andrzej Wyrzykowski
Eugeniusz Swendrowski
2.5
2.0
DSDS/72-61.57
11448Hanna Brauncajs
Romuald Pohl
0.5
1.5
LDLD/440-69.43

Statystyka ośrodków...