Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 5 maja 2022

Wyniki z 9 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
119Jakub Patreuha
Zdzisław Patreuha
7.0
5.0
DSDS/723.6069.6312
242Jan Bojaryn
Andrzej Raczkowski
5.0
7.0
PDPD/36968.5512
354Marcin Bonawenturczak
Piotr Surdyk
2.5
4.0
WPWP/24758.3611
449Dariusz Hutnik
Dariusz Sterniczuk
7.0
5.0
PDPD/36951.9110
569Ryszard Borowski
Krzysztof Stec
0.0
1.0
ZPZP/43344.2710
668Genowefa Grenik
Kazimierz Kocik
0.0
1.0
ZPZP/43344.089
759Marcin Woźniak
Piotr Cieśliński
9.0
1.5
WPWP/24743.889
844Pavel Klebanovich
Stefan Kopyt
5.0
4.0
PDPD/36942.298
978Sławomir Jamka
Wiesław Sirman
2.5
3.0
ZPZP/43341.137
1063Bogusław Maryńczak
Krzysztof Orzechowski
5.0
5.0
ZPZP/3087.2034.957
1113Janusz Drozdowski
Dariusz Budnik
12.0
3.0
DSDS/43633.576
1237Jerzy Plichtowicz
Jerzy Sadowski
4.0
5.0
MAMA/8829.896
1320Marian Kupnicki
Artur Winkler
17.0
9.0
KP
DS
DS/723.6029.395
1417Wojciech Szałapak
Zdzisław Malkiewicz
4.0
4.0
DSDS/43628.604
1521Jerzy Cychowski
Eugeniusz Małecki
5.0
5.0
DSDS/723.6025.214
163Elżbieta Lis
Tomasz Freitag
2.5
5.0
DSDS/33624.643
1731Andrzej Sekuła
Paweł Łęcki
7.0
3.0
KPKP/35524.393
184Marian Hutnik
Tadeusz Janeczek
1.0
3.0
DSDS/33624.383
191Ireneusz Kwiatosz
Kazimierz Radomski
1.5
0.0
DS
DS/33623.663
205Jarosław Kuźniar
Zbigniew Wróblewski
2.0
1.5
DSDS/33623.593
2164Jerzy Dziemidowicz
Edward Kaczmarek
3.0
9.0
ZPZP/3087.2020.882
2230Przemysław Kacprzak
Mirosław Szparaga
4.0
5.0
KPKP/35519.842
2377Zbigniew Lange
Jerzy Czeszewski
2.5
5.0
ZPZP/43318.462
2429Elżbieta Zalewska
Maria Pruchniewska
2.5
2.0
KPKP/35517.922
2514Marcin Motykiewicz
Marek Brosch
4.0
1.0
DSDS/43617.372
2679Filip Piotrowski
Piotr Wilczok
2.5
4.0
ZPZP/43317.262
2722Dorota Kwintkiewicz
Janusz Kozioł
3.0
2.5
DSDS/723.6015.862
2834Andrzej Niewiadomski
Hilary Ślesicki
5.0
4.0
MAMA/8814.132
2953Jagoda Jodłowska
Jędrzej Wołoszczuk
0.0
0.0
WPWP/24713.122
3038Andrzej Wądołowski
Urszula Wądołowska
5.0
2.5
MAMA/8812.942
3146Alfred Koda
Mirosław Morchat
5.0
5.0
PDPD/36911.651
3272Jan Chmielewski
Jerzy Kullass
7.0
9.0
ZPZP/43310.711
3336Dominik Głowacki
Zbigniew Garlej
4.0
4.0
MAMA/8810.421
342Ryszard Menzfeld
Andrzej Stypczyński
5.0
4.0
DSDS/3367.441
3541Mieczysław Kudźma
Robert Kicior
5.0
2.5
PDPD/3696.671
3640Bogdan Jaskulski
Jerzy Cichowski
4.0
1.5
MAMA/886.531
3710Marta Bojda
Andrzej Bojda
1.5
2.0
DSDS/4366.391
3866Jerzy Sadowski
Czesław Wojtaś
12.0
5.0
ZPZP/3087.205.661
3927Ryszard Makuch
Bronisław Tabisz
5.0
4.0
DSDS/723.603.691
4033Jan Milewski
Andrzej Mazur
2.0
2.0
MAMA/883.39
4111Lech Warężak
Małgorzata Turska-Marcinowska
11.0
9.0
DSDS/4362.88
4273Krzysztof Lipowski
Bogdan Trun
5.0
5.0
ZPZP/4332.19
4325Tadeusz Pogwizd
Zofia Diakowska
5.0
4.0
DSDS/723.60-2.53
4462Edward Chodźko
Witold Mateńko
0.0
4.0

ZP
ZP/3087.20-2.85
4550Grzegorz Kryszeń
Benon Żukowski
1.0
1.5
PDPD/369-2.86
4657Małgorzata Zielonacka
Piotr Czarnecki
3.0
2.5
WPWP/247-3.95
4756Piotr Różański
Anna Różańska
0.5
1.0
WP
LB
WP/247-6.69
4852Tadeusz Dziadykiewicz
Jan Sztuba
2.5
2.0
WPWP/247-6.90
4948Sławomir Juchnicki
Anna Tompolska
5.0
4.0
PDPD/369-10.73
5055Bogna Latowska
Alina Dobosz-Sztuba
2.0
1.0
WPWP/247-12.97
5175Bogdan Lipiński
Elżbieta Zart
1.5
0.0
ZP
ZP/433-13.24
528Lucjan Głowacki
Janusz Musiał
0.0
0.0
DS/336-13.42
5312Anna Jankowska
Krzysztof Ćwik
4.0
5.0
DSDS/436-15.07
5418Mateusz Strzelczyk
Andrzej Suchodolski
3.0
5.0
DSDS/436-15.24
5535Anna Andrejczyk
Grzegorz Andrejczyk
3.0
3.0
MAMA/88-15.39
569Piotr Klubiński
Zbigniew Sobczyk
11.0
12.0
DSDS/436-16.82
5770Andrzej Jabłoński
Dariusz Głowiński
5.0
3.0
ZPZP/433-16.83
5816Tomasz Pawlik
Sławomir Zagórski
1.0
3.0
DSDS/436-17.33
5924Albina Suder
Ryszard Suder
3.0
3.0
DSDS/723.60-17.52
6058Radosław Spychalski
Maciej Kwacz
0.0
0.0
WPWP/247-19.60
6165Lech Sulżycki
Bolesław Tomaszewski
7.0
0.0
ZP
ZP/3087.20-22.63
6271Ludwik Piotrowski
Franciszek Wnęk
9.0
2.0
ZPZP/433-23.56
6360Maria Ślebzak
Maria Tytyk
0.0
1.0
WPWP/247-24.08
6415Andrzej Robak
Małgorzata Robak
4.0
4.0
DSDS/436-24.37
6576Bolesław Aleksandrowicz
Roman Chmielecki
2.0
2.0
ZPZP/433-25.12
6667Leszek Zedlewski
Krystian Żmuda-Trzebiatowski
0.5
0.5
ZPZP/433-25.46
677Zdzisław Niemirski
Tadeusz Szczęśniewicz
1.0
0.0
DS
DS/336-27.98
6847Robert Dominkiewicz
Ireneusz Turyk
2.0
2.0
PDPD/369-29.03
6974Dariusz Starzyński
Andrzej Migalski
1.5
1.5
ZPZP/433-33.64
7080Ania Gendaszewska
Ela Stolarczyk
0.0
0.0
ZP/433-40.24
7151Małgorzata Węglewska
Janusz Kopras
2.5
4.0
WPWP/247-41.16
7223Tadeusz Kowalik
Marek Drecki
5.0
7.0
DSDS/723.60-42.64
7326Andrzej Wyrzykowski
Eugeniusz Swendrowski
2.5
2.0
DSDS/723.60-48.68
7439Wojciech Adamkiewicz
Kazimierz Dobrzyniecki
4.0
5.0
PD
MA
MA/88-59.52
7532Ewa Malka
Maciej Ciesielski
0.5
0.0
KP
 
KP/355-62.16
766Krystyna Ślęczek
Edward Matczuk
0.0
0.0
DS/336-62.31
7743Leonard Lesiewicz
Jan Juchniewicz
0.0
1.0

PD
PD/369-67.86
7845Antoni Błażewicz
Władysław Abraszek
1.5
0.0
PD
PD/369-70.59

Statystyka ośrodków...