Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 28 kwietnia 2022

Wyniki z 10 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
159Mirosław Morchat
Andrzej Prasalski
5.0
7.0
PDPD/36977.5313
271Ewa Morawska
Maria Banaszkiewicz
2.5
2.0
WPWP/24757.2613
323Tadeusz Pogwizd
Zofia Diakowska
5.0
4.0
DSDS/724.8047.9612
416Lech Warężak
Małgorzata Turska-Marcinowska
11.0
9.0
DSDS/43644.9411
537Józef Sikora
Tadeusz Lisiecki
5.0
2.5
LBLB/26543.7111
690Krystian Żmuda-Trzebiatowski
Leszek Zedlewski
0.5
0.5
ZPZP/43340.3510
764Zbigniew Ruchlicki
Paweł Czeszel
3.0
1.5
PDPD/36940.1110
856Andrzej Raczkowski
Jan Bojaryn
7.0
5.0
PDPD/36936.379
979Jerzy Sadowski
Czesław Wojtaś
12.0
5.0
ZPZP/3087.2035.569
1050Zbigniew Garlej
Wojciech Palmowski
4.0
9.0
MAMA/8833.898
1165Marian Krasowski
Jan Ciulkin
7.0
5.0
PDPD/36933.137
1238Franciszek Bułyszko
Zbigniew Józefiak
4.0
4.0
LBLB/26533.137
1311Andrzej Bojda
Dariusz Budnik
2.0
3.0
DSDS/43630.806
147Elżbieta Lis
Tomasz Freitag
2.5
5.0
DSDS/33629.076
1554Dariusz Sterniczuk
Dariusz Hutnik
5.0
7.0
PDPD/36926.805
1642Andrzej Drgas
Zbigniew Wojdak
3.0
3.0
LBLB/26525.515
1763Stanisław Pochodowicz
Bogusław Kozakiewicz
5.0
2.0
PDPD/36925.204
188Halina Pietrzykowska
Jerzy Romańczyk
3.0
5.0
DSDS/33623.413
1947Wojciech Adamkiewicz
Kazimierz Dobrzyniecki
4.0
5.0
PD
MA
MA/8822.403
2060Alfred Koda
Stanisław Lisowski
5.0
4.0
PDPD/36922.073
2125Tadeusz Kowalik
Marek Drecki
5.0
7.0
DSDS/724.8021.653
2246Anna Andrejczyk
Grzegorz Andrejczyk
3.0
3.0
MAMA/8820.423
2317Wojciech Skonieczny
Jerzy Gładysz
5.0
12.0
DSDS/43620.083
2487Andrzej Gierczyński
Ludwik Piotrowski
1.5
9.0
ZPZP/4333.6019.993
2530Przemysław Kacprzak
Mirosław Szparaga
4.0
5.0
KPKP/35518.192
2668Anna Różańska
Robert Kempka
1.0
1.5
LB
WP
WP/24718.122
2720Marian Kupnicki
Artur Winkler
17.0
9.0
KP
DS
DS/724.8016.422
281Ryszard Menzfeld
Andrzej Stypczyński
5.0
4.0
DSDS/33614.912
295Lucjan Głowacki
Janusz Musiał
0.0
0.0
DS/33614.582
3081Jan Chmielewski
Jerzy Kullass
7.0
9.0
ZPZP/4333.6014.042
3180Krzysztof Lipowski
Bogdan Trun
5.0
5.0
ZPZP/4333.6013.052
3272Piotr Cieśliński
Szymon Graś
1.5
2.5
WPWP/24712.902
3340Wiesław Wiśniewski
Tadeusz Wolniczak
5.0
5.0
LBLB/26511.222
3485Andrzej Migalski
Dariusz Starzyński
1.5
1.5
ZPZP/4333.609.942
3528Włodzimierz Żurawicz
Paweł Łęcki
4.0
3.0
KPKP/3559.671
366Marian Hutnik
Tadeusz Janeczek
1.0
3.0
DSDS/3368.921
3722Jerzy Cychowski
Eugeniusz Małecki
5.0
5.0
DSDS/724.808.301
3855Robert Kicior
Mieczysław Kudźma
2.5
5.0
PDPD/3698.201
3932Bogdan Bródka
Józef Seliger
4.0
0.0
KP
KP/3557.611
4076Janusz Linkiewicz
Lech Sulżycki
5.0
7.0
ZPZP/3087.206.371
4114Marcin Motykiewicz
Marek Brosch
4.0
1.0
DSDS/4366.361
4231Maciej Operlejn
Janusz Piwoński
2.5
2.5
KPKP/3553.531
4389Dariusz Głowiński
Andrzej Jabłoński
3.0
5.0
ZPZP/4333.471
4477Bogusław Maryńczak
Krzysztof Orzechowski
5.0
5.0
ZPZP/3087.203.281
4519Zdzisław Patreuha
Sławomir Zimniak
5.0
7.0
DSDS/724.803.21
4684Kazimierz Kocik
Wiesław Napieraj
1.0
1.0
ZPZP/4333.602.72
4758Stefan Kopyt
Pavel Klebanovich
4.0
5.0
PDPD/3691.46
4843Ryszard Jakubczak
Stefan Waga
3.0
4.0
LBLB/2650.89
4918Mateusz Strzelczyk
Andrzej Suchodolski
3.0
5.0
DSDS/4360.61
5075Jerzy Dziemidowicz
Edward Kaczmarek
3.0
9.0
ZPZP/3087.20-0.58
5144Jan Milewski
Andrzej Mazur
2.0
2.0
MAMA/88-1.86
5269Tadeusz Dziadykiewicz
Jan Sztuba
2.5
2.0
WPWP/247-2.05
5321Roland Lippik
Ryszard Makuch
5.0
5.0
DSDS/724.80-3.24
5473Barbara Kaiser
Stanisław Majchrzycki
0.0
0.0
WP/247-3.30
5551Dominik Głowacki
Przemysław Ślesicki
4.0
9.0
MAMA/88-3.91
5645Bogdan Jaskulski
Jerzy Cichowski
4.0
1.5
MAMA/88-5.44
5736Sławomir Rutecki
Tadeusz Birecki
7.0
5.0
LBLB/265-7.39
5829Adam Szmidt
Włodzimierz Płaczkiewicz
0.0
0.5

KP
KP/355-8.24
5952Wiesław Niewiński
Ireneusz Turyk
4.0
2.0
PDPD/369-8.57
6078Witold Mateńko
Bolesław Tomaszewski
4.0
0.0
ZP
ZP/3087.20-8.63
6188Piotr Wilczok
Filip Piotrowski
4.0
2.5
ZPZP/4333.60-9.21
6235Mirosław Miłaszewicz
Zdzisław Dolata
5.0
3.0
LBLB/265-10.32
6386Franciszek Wnęk
Kazimierz Żmiejko
2.0
0.5
ZPZP/4333.60-12.02
6482Elżbieta Zart
Bogdan Lipiński
0.0
1.5

ZP
ZP/4333.60-12.21
6527Ewa Malka
Maciej Ciesielski
0.5
0.0
KP
KP/355-12.72
6613Marek Bałdysz
Samuel Bałdysz
13.0
7.0
DSDS/436-13.79
672Krystyna Ślęczek
Tadeusz Boroń
0.0
1.0

DS
DS/336-15.15
6841Andrzej Kałużny
Arkadiusz Skonieczny
2.5
3.0
LBLB/265-16.62
6933Elżbieta Zalewska
Maria Pruchniewska
2.5
2.0
KPKP/355-18.04
7062Lech Szubert
Feliks Babiracki
1.5
3.0
PDPD/369-18.67
7134Stanisław Kondraciuk
Jerzy Musielak
0.0
1.0
LBLB/265-19.34
7257Anna Tompolska
Sławomir Juchnicki
4.0
5.0
PDPD/369-19.83
739Zbigniew Sobczyk
Piotr Klubiński
12.0
11.0
DSDS/436-19.90
743Ireneusz Kwiatosz
Edward Matczuk
1.5
0.0
DS
DS/336-20.91
7515Małgorzata Robak
Andrzej Robak
4.0
4.0
DSDS/436-22.80
7610Krzysztof Ćwik
Anna Jankowska
5.0
4.0
DSDS/436-22.97
7712Wojciech Szałapak
Sławomir Zagórski
4.0
3.0
DSDS/436-23.32
7849Jerzy Plichtowicz
Jerzy Sadowski
4.0
5.0
MAMA/88-23.68
7967Benon Żukowski
Artur Kozłowski
1.5
1.5
PDPD/369-27.69
8083Ania Gendaszewska
Ela Stolarczyk
0.0
0.0
ZP/4333.60-37.73
8161Leonard Lesiewicz
Jan Juchniewicz
0.0
1.0

PD
PD/369-40.67
8248Witold Moreń
Janusz Oleksiak
1.0
0.0
MAMA/88-41.82
834Zdzisław Niemirski
Tadeusz Szczęśniewicz
1.0
0.0
DS
DS/336-54.83
8466Halina Perkowska
Jerzy Firs
2.0
2.0
PDPD/369-55.05
8524Ryszard Suder
Albina Suder
3.0
3.0
DSDS/724.80-59.50
8639Romuald Urbanowicz
Waldemar Rozmarynowski
0.0
0.0
LB
LB/265-60.80
8770Mateusz Kopaszewski
Kamil Lipkowski
0.0
0.0
WPWP/247-82.93
8853Leszek Szewczuk
Antoni Błażewicz
0.0
1.5

PD
PD/369-100.38

Statystyka ośrodków...