Turniej na maksy

Piątek, 22 kwietnia 2022

Wyniki z 4 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
125Ireneusz Liberadzki
Karolina Kupczyk
2.5
2.5
MAMA/8668.817
234Alina Faliush
Maria Tytyk
1.0
1.0
WPWP/27064.907
333Jakub Piłat
Wiktor Chałupniczak
2.0
2.0
WPWP/27064.726
436Fryderyk Józefowski
Łukasz Józkowiak
1.5
2.5
WPWP/27064.565
52Lech Kostecki
Andrzej Litwiński
5.0
5.0
DSDS/38060.235
619Bogusław Mazierski
Wiesław Żegilewicz
3.0
12.0
LBLB/4959.544
79Mariusz Kowalczyk
Jerzy Gładysz
7.0
12.0
DSDS/38059.104
88Krzysztof Lewandowski
Wojciech Skonieczny
7.0
5.0
DSDS/38057.913
935Mateusz Pilarczyk
Jakub Nawrocki
0.0
2.5
WPWP/27057.252
1032Zenon Filipiak
Tadeusz Nawalaniec
3.0
0.5
MAMA/8656.942
1138Szymon Graś
Wiktoria Glura-Karasiewicz
2.5
0.0
WPWP/27054.432
121Sławomir Zagórski
Janusz Drozdowski
3.0
12.0
DSDS/38054.422
1344Jan Sibilski
Mateusz Żmudziński
5.0
0.0
WPWP/27054.132
1421Halina Grześkowiak
Edmund Serówka
2.0
0.5
LBLB/4953.521
154Marek Brosch
Kazimierz Komorowicz
1.0
4.0
DSDS/38053.101
1631Przemysław Nitek
Tadeusz Osiecki
2.5
3.0
MAMA/8652.081
1715Mirosław Markiewicz
Grzegorz Pogodziński
2.0
5.0
LBLB/4951.851
1826Sylwester Sokół
Piotr Trębski
5.0
3.0
LD
MA
MA/8650.441
195Piotr Klubiński
Dariusz Budnik
11.0
3.0
DSDS/38049.961
2028Tymoteusz Bodzioch
Dominik Wrzesiński
1.0
1.5
MAMA/8649.961
2118Andrzej Pawlik
Marian Andruch
1.5
1.0
LBLB/4949.931
2213Krzysztof Grela
Zbigniew Sobczyk
5.0
12.0
DSDS/38049.901
2345Marta Wojszel
Jagoda Jodłowska
0.0
0.0
WPWP/27047.65
247Małgorzata Robak
Andrzej Robak
4.0
4.0
DSDS/38047.43
2540Kinga Maćkowiak
Maria Ślebzak
0.0
0.0
WPWP/27046.92
2620Barbara Soroko
Zdzisława Krzyżańska
3.0
1.5
LBLB/4946.69
2717Przemysław Wojtczak
Marek Marciniak
2.5
4.0
LBLB/4946.56
2846Jędrzej Wołoszczuk
Antoine Farine
0.0
0.0
WPWP/27046.23
2939Mateusz Kopaszewski
Kamil Lipkowski
0.0
0.0
WPWP/27045.69
306Marcin Motykiewicz
Marcin Paplaczyk
4.0
2.5
DSDS/38045.41
3124Martyna Gmurek
Tomasz Kopka
1.0
3.0
MAMA/8645.07
3227Alicja Jackowska-Szot
Grażyna Piorun
1.5
2.0
LDMA/8644.70
3316Jerzy Podgruszewski
Wojciech Felsztyński
2.0
1.5
LBLB/4944.41
3412Marta Bojda
Andrzej Bojda
1.5
2.0
DSDS/38044.24
3514Ryszard Rolka
Anna Jankowska
5.0
4.0
DSDS/38044.22
3610Leszek Haber
Marian Krzypkowski
5.0
2.0
DSDS/38043.31
373Mateusz Strzelczyk
Andrzej Suchodolski
3.0
5.0
DSDS/38043.05
3829Mateusz Wrzesiński
Miłosz Kunicki
1.5
1.0
MAMA/8642.33
3943Adam Kaczmarek
0.0
0.0
WP
WP/27042.11
4030Wiktoria Ciura
Zuzanna Bobryk
1.0
1.0
MAMA/8639.66
4141Aniela Matuszkowiak
Aleksandra Przybylak
0.0
0.0
WPWP/27038.07
4237Bartosz Nowaczyński
Michał Grabowski
0.0
0.0
WPWP/27037.23
4342Zofia Zaprzalska
0.0
0.0
WP
WP/27036.10

Statystyka ośrodków...