Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 14 kwietnia 2022

Wyniki z 6 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
129Sławomir Grędziński
Zbigniew Garlej
7.0
4.0
MAMA/8857.748
222Przemysław Kacprzak
Mirosław Szparaga
4.0
5.0
KPKP/35552.708
323Dariusz Biedrzycki
Dominik Głowacki
7.0
4.0
MAMA/8852.137
450Paweł Fiebig
Jarosław Lubczyński
4.0
5.0
WPWP/24750.796
511Artur Winkler
Marian Kupnicki
9.0
17.0
DS
KP
DS/7244.756
640Marcin Kuflowski
Mateusz Kisielewski
5.0
0.5
MPMP/36042.335
710Roland Lippik
Zdzisław Patreuha
5.0
5.0
DSDS/7235.735
842Waldemar Wójtowicz
Jolanta Kuflowska
0.0
1.0
MPMP/36031.954
944Krzysztof Galubiński
Ryszard Nowicki
3.0
5.0
WPWP/24728.363
1032Kacper Kisielewski
Milena Klimiuk
2.0
2.5
MPMP/36025.153
111Zdzisław Niemirski
Tadeusz Szczęśniewicz
1.0
0.0
DS
DS/33624.382
1231Wojciech Wadowski
Stanisław Wadowski
0.0
1.0

MP
MP/36021.742
1346Przemysław Nowakowski
Waldemar Nowak
3.0
4.0
WPWP/24717.502
1435Emilia Massalska
Mikołaj Chmielewski
1.5
0.5
MPMP/36017.422
1533Adam Mazur
Adam Stachura
1.0
1.0
MPMP/36014.242
1647Tadeusz Dziadykiewicz
Małgorzata Węglewska
2.5
2.5
WPWP/24712.662
1715Jan Kulczycki
Eugeniusz Swendrowski
2.5
2.0
DSDS/7211.061
1843Aleksandra Sobańska
Maria Tytyk
1.0
1.0
WPWP/24710.821
192Elżbieta Lis
Tomasz Freitag
2.5
5.0
DSDS/33610.431
2017Adam Szmidt
Włodzimierz Płaczkiewicz
0.0
0.5

KP
KP/35510.241
216Halina Pietrzykowska
Zbigniew Skórecki
3.0
4.0
DSDS/3368.631
2226Wojciech Adamkiewicz
Kazimierz Dobrzyniecki
4.0
5.0
PD
MA
MA/884.431
2321Maciej Operlejn
Janusz Piwoński
2.5
2.5
KPKP/3552.281
2438Magdalena Chmielewska
Antonina Chmielewska
2.0
0.0
MPMP/3601.911
259Zofia Diakowska
Tadeusz Pogwizd
4.0
5.0
DSDS/72-1.811
264Krystyna Ślęczek
Jerzy Romańczyk
0.0
5.0

DS
DS/336-2.73
2713Wojciech Sękowski
Marek Drecki
5.0
7.0
DSDS/72-3.83
2828Andrzej Mazur
Jan Milewski
2.0
2.0
MAMA/88-4.98
2918Ewa Malka
Maciej Ciesielski
0.5
0.0
KP
KP/355-5.51
3016Dorota Kwintkiewicz
Sławomir Zimniak
3.0
7.0
DSDS/72-6.20
3145Małgorzata Cieślińska
Piotr Cieśliński
1.5
1.5
WPWP/247-7.50
3212Albina Suder
Ryszard Suder
3.0
3.0
DSDS/72-8.07
3341Antoni Wójtowicz
Ignacy Kotewicz
2.0
1.5
MPMP/360-8.29
3437Joanna Massalska
Karolina Stępkowska
1.0
0.5
MPMP/360-8.57
3527Jerzy Plichtowicz
Jerzy Sadowski
4.0
4.0
MAMA/88-12.12
368Eugeniusz Małecki
Jerzy Cychowski
5.0
5.0
DSDS/72-17.83
373Ireneusz Kwiatosz
Edward Matczuk
1.5
0.0
DS
DS/336-18.70
3820Bogdan Bródka
Józef Seliger
4.0
0.0
KP
KP/355-21.26
3924Bogdan Jaskulski
Jerzy Cichowski
4.0
1.5
MAMA/88-21.38
405Marian Hutnik
Tadeusz Janeczek
1.0
3.0
DSDS/336-22.01
4114Bronisław Tabisz
Ryszard Makuch
4.0
5.0
DSDS/72-22.34
4225Anna Andrejczyk
Grzegorz Andrejczyk
3.0
3.0
MAMA/88-25.80
437Janusz Kozioł
Tadeusz Kowalik
2.5
5.0
DSDS/72-29.06
4436Klara Kozłowska
Julia Ziętarska
0.5
0.0
MPMP/360-31.25
4519Włodzimierz Żurawicz
Paweł Łęcki
4.0
3.0
KPKP/355-38.46
4648Radosław Spychalski
Marek Stawujak
0.0
0.5
WPWP/247-42.64
4730Waldemar Surmacz
Witold Moreń
2.5
1.0
MAMA/88-50.02
4839Łucja Augustyniak
Weronika Romańska
0.0
0.0
MPMP/360-50.15
4934Michał Stępkowski
Krzysztof Ziętarski
0.5
0.5
MPMP/360-56.47
5049Alicja Kaczmarek
Karolina Kaczmarek
1.5
0.0
WPWP/247-67.60

Statystyka ośrodków...