Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 7 kwietnia 2022

Wyniki z 12 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
111Maciej Chojnacki
Ryszard Menzfeld
5.0
5.0
DSDS/33687.9617
2103Marian Krasowski
Jan Ciulkin
7.0
4.0
PDPD/36985.4517
3130Krzysztof Stec
Kazimierz Żmiejko
0.0
0.0
ZPZP/4333.6082.5216
443Piotr Klubiński
Zbigniew Sobczyk
11.0
12.0
DSDS/4363.6069.8716
552Marek Drecki
Roland Lippik
7.0
5.0
DSDS/7268.3415
68Tadeusz Cymbalista
Grzegorz Skowronek
5.0
3.0
DSDS/26950.6615
7131Waldemar Wochna
Ludwik Piotrowski
5.0
9.0
ZPZP/4333.6050.0914
82Zbigniew Szanduła
Leszek Jarząb
3.0
0.0
DSDS/26948.9314
970Wiesław Wiśniewski
Lech Jaworski
5.0
3.0
LBLB/7548.1713
10112Jacek Gąsiorek
Tadeusz Chmielowiec
3.0
5.0
PKPK/5146.9813
1161Mirosław Miłaszewicz
Zdzisław Dolata
5.0
3.0
LBLB/7546.6712
12102Janusz Galewski
Zbigniew Gadek
5.0
2.5
PDPD/36945.8312
1379Tadeusz Olbromski
Krzysztof Rosiak
3.0
3.0
LDLD/4403.6042.0111
1495Edward Michalak
Maciej Macewicz
3.0
7.0
OPOP/40140.2711
1593Bogumiła Wysocka
Marian Wysocki
0.0
0.0
OPOP/40137.6310
1638Maja Żabierek
Hubert Urban
7.0
9.0
MADS/4137.629
1728Jan Druch
Jerzy Więcławski
1.5
5.0
PK
DS
DS/412.4033.799
1849Janusz Drozdowski
Samuel Bałdysz
12.0
7.0
DSDS/43632.198
1982Józef Drążek
Marek Górecki
0.5
0.5
OPOP/40131.438
20113Henryk Larwa
Tomasz Wiechowski
0.0
0.0
PK/5131.057
2172Jerzy Janio
Tomasz Kloze
3.0
0.0
LD
LD/4403.6029.217
2275Jan Marczak
Andrzej Jaraszkiewicz
0.0
1.5

LD
LD/4403.6027.466
2339Robert Księżopolski
Andrzej Bojda
5.0
2.0
DSDS/4363.6026.986
24129Bogdan Lipiński
Elżbieta Zart
1.5
0.0
ZP
ZP/4333.6026.315
2587Witold Lisicki
Gerard Szweda
2.5
3.0
OPOP/40125.485
2678Magdalena Reguła
Elżbieta Warwas
0.0
0.0
LD
LD/4403.6024.784
2716Janina Czaja-Kozioł
Andrzej Biliński
2.0
2.0
OP
DS
DS/412.4023.814
2821Jarosław Gąsiorowski
Zbigniew Kotliński
13.0
5.0
LDDS/412.4023.184
291Jan Dawidowski
Zbigniew Ciereszko
3.0
9.0
DSDS/26922.294
3055Sławomir Zimniak
Ewa Sokolińska
7.0
2.0
DSDS/7221.564
3147Krzysztof Ćwik
Anna Jankowska
5.0
4.0
DSDS/4363.6021.354
327Andrzej Janiak
Piotr Birowski
3.0
2.5
DSDS/26920.893
3331Wojciech Kozubski
Stanisława Szewczyk-Kozubska
3.0
3.0
MPDS/4119.013
3471Romuald Pohl
Igor Reguła
1.5
3.0
LDLD/4403.6017.613
3515Adam Rydz
Grzegorz Kujawiński
3.0
2.5
MA
PM
DS/412.4016.553
3692Ewa Skrzyniarz
Andrzej Lamla
1.0
2.5
OPOP/40116.023
37104Robert Dominkiewicz
Ireneusz Turyk
2.0
2.0
PDPD/36915.533
3837Tomasz Król
Krzysztof Galubiński
10.0
3.0
GER
WP
DS/4115.023
3917Dominik Magryś
Tomasz Magryś
2.5
2.5
PKDS/412.4014.843
4091Wiesław Piskozub
Piotr Andres
2.5
5.0
OPOP/40114.753
4127Janusz Zajączkowski
Urszula Stefaniak
2.0
2.0
DS
SW
DS/412.4013.433
4218Zofia Diakowska
Ryszard Nowicki
4.0
5.0
DS
WP
DS/4112.363
43128Dariusz Głowiński
Andrzej Jabłoński
3.0
5.0
ZPZP/4333.6011.873
4463Sławomir Rutecki
Tadeusz Birecki
7.0
5.0
LBLB/7510.712
45117Witold Mateńko
Tadeusz Mediuch
4.0
0.5
ZPZP/30810.712
4696Anna Pusz
Jan Łodziana
1.5
1.5
OPOP/4019.452
4746Marian Szymonowicz
Stanisław Szuba
11.0
5.0
DSDS/4363.607.852
4860Franciszek Bułyszko
Zbigniew Józefiak
4.0
4.0
LBLB/757.782
49107Wiesław Korpula
Mieczysław Kudźma
1.5
5.0
PDPD/3697.492
50124Wiesław Sirman
Sławomir Jamka
3.0
2.5
ZPZP/4333.606.822
51115Bogusław Maryńczak
Krzysztof Orzechowski
5.0
5.0
ZPZP/3086.822
5285Małgorzata Ryś Nowak
Izabela Cielenkiewicz
0.0
0.0
OP/4016.322
5394Krystyna Wąchała
Tomasz Baranowski
2.5
5.0
OPOP/4015.752
5440Andrzej Robak
Małgorzata Robak
4.0
4.0
DSDS/4363.605.382
5564Tomasz Konopka
Ryszard Beleć
4.0
4.0
LBLB/754.191
56126Bogdan Trun
Krzysztof Lipowski
5.0
5.0
ZPZP/4333.604.011
57119Władysław Korbutowicz
Czesław Majewski
5.0
4.0
ZPZP/308-0.503.611
5883Halina Kaciłowicz
Elżbieta Hurna
1.0
1.5
OPOP/4013.431
5929Danuta Zalewska-Bielanik
Małgorzata Węglewska
1.5
2.5
SL
WP
DS/413.101
60118Tomasz Derba
Czesław Wojtaś
11.0
5.0
ZPZP/3082.131
6168Andrzej Kałużny
Arkadiusz Skonieczny
2.5
3.0
LBLB/751.281
6267Tadeusz Lisiecki
Józef Sikora
2.5
5.0
LBLB/75-0.021
6353Marian Kupnicki
Artur Winkler
17.0
9.0
KP
DS
DS/72-1.141
6424Tadeusz Dziadykiewicz
Henryk Różalski
2.5
0.0
WP
DS/412.40-1.221
6590Elżbieta Waszczuk
Henryk Waszczuk
0.0
0.0
OP/401-1.541
6635Wiesław Teresiński
Jerzy Wilczek
5.0
4.0
LU
LD
DS/41-1.83
6744Adam Marcinowski
Lech Warężak
9.0
11.0
DSDS/4363.60-1.85
68122Jerzy Sadowski
Lech Sulżycki
12.0
7.0
ZPZP/308-2.06
6923Danuta Rybarska
Henryk Rybarski
0.0
0.5

WM
DS/412.40-2.45
7077Grzegorz Lenda
Andrzej Zacharko
2.0
3.0
LDLD/4403.60-2.79
71105Pavel Klebanovich
Stefan Kopyt
5.0
4.0
PDPD/369-2.84
7219Krzysztof Ziewacz
Andrzej Gintrowicz
5.0
2.5
MP
WP
DS/412.40-3.02
73120Mirosław Sankiewicz
Bolesław Tomaszewski
5.0
0.0
ZP
ZP/308-3.37
7462Halina Szajowska
Paweł Ofman
3.0
4.0
LB
DS
LB/75-3.72
7558Andrzej Wyrzykowski
Eugeniusz Swendrowski
2.5
2.0
DSDS/72-3.76
7613Ireneusz Kwiatosz
Edward Matczuk
1.5
0.0
DS
DS/336-4.50
77109Wiesława Rusek
Jan Warchoł
0.5
2.5
PKPK/51-4.68
7814Zbigniew Skórecki
Lucjan Głowacki
4.0
0.0
DS
DS/336-4.77
7934Anna Kołłątaj
Renata Lachowska
0.5
1.0
ZP
WP
DS/41-4.86
8074Andrzej Duszyński
Kazimierz Górniak
4.0
1.5
LDLD/4403.60-5.35
8181Feliks Marciszewski
Leszek Tarnogrodzki
5.0
3.0
OPOP/401-6.75
82116Jerzy Dziemidowicz
Edward Kaczmarek
3.0
9.0
ZPZP/308-8.39
8369Emilia Szajowska
Tomasz Zarębski
2.5
3.0
LBLB/75-8.59
84121Bogdan Wiliński
Kazimierz Wiliński
1.5
7.0
ZPZP/308-9.96
8557Eugeniusz Małecki
Jerzy Cychowski
5.0
5.0
DSDS/72-10.33
8699Zbigniew Orliński
Janusz Sztolc
2.0
2.0
OPOP/401-10.64
8722Ryszard Paluczek
Elżbieta Paluczek
1.5
1.5
WPDS/412.40-11.32
8886Karol Brzozowski
Andrzej Spodnik
2.5
1.5
OPOP/401-12.29
8988Jan Skoczylas
Augustyn Ślesiński
2.0
2.0
OPOP/401-12.79
90100Hanna Chałupnik
Roman Wąchała
2.5
2.5
OPOP/401-13.20
9126Małgorzata Golec
Zofia Wciślik
2.5
2.0
SWDS/412.40-13.52
92132Kazimierz Kocik
Wiesław Napieraj
1.0
1.0
ZPZP/4333.60-13.89
9376Agnieszka Bedyk
Dariusz Cygan
2.0
4.0
LDLD/4403.60-15.45
9442Krzysztof Lewandowski
Wojciech Skonieczny
7.0
5.0
DSDS/4363.60-18.24
9554Tadeusz Pogwizd
Tadeusz Kowalik
5.0
5.0
DSDS/72-18.74
96110Józef Turecki
Marek Szczudło
4.0
3.0
PKPK/51-18.85
9765Ireneusz Lachowicz
Jan Pawlikaniec
5.0
5.0
LB
WP
LB/75-19.15
983Andrzej Pawłowski
Jerzy Gajek
2.0
0.0
DS
DS/269-20.86
9956Ryszard Makuch
Bronisław Tabisz
5.0
4.0
DSDS/72-22.81
10012Krystyna Ślęczek
Tadeusz Boroń
0.0
1.0

DS
DS/336-22.99
101111Andrzej Janda
Zbigniew Niziołek
5.0
3.0
PKPK/51-23.20
10230Urszula Jakubowska
Jerzy Jakubowski
2.5
2.0
LDDS/41-24.04
10341Andrzej Suchodolski
Mateusz Strzelczyk
5.0
3.0
DSDS/4363.60-24.70
1049Tadeusz Janeczek
Tadeusz Szczęśniewicz
3.0
0.0
DS
DS/336-25.95
10545Zdzisław Malkiewicz
Robert Łukomski
4.0
3.0
DSDS/4363.60-27.21
106125Filip Piotrowski
Piotr Wilczok
2.5
3.0
ZPZP/433-27.25
10720Andrzej Łodziński
Leszek Haber
2.0
5.0
MA
DS
DS/412.40-27.81
108134Leszek Zedlewski
Krystian Żmuda-Trzebiatowski
0.5
0.5
ZPZP/433-28.26
10936Krzysztof Klimczak
Małgorzata Wachowska
2.5
2.5
WMDS/41-28.52
1106Ryszard Salwa
Grzegorz Czapulak
0.0
5.0

DS
DS/269-28.60
111108Benon Żukowski
Artur Kozłowski
1.5
1.5
PDPD/369-29.10
11210Zdzisław Niemirski
Jerzy Romańczyk
1.0
5.0
DSDS/336-29.75
11325Małgorzata Cieślińska
Piotr Cieśliński
1.5
1.5
WPDS/412.40-30.18
11489Czesław Knapik
Edward Flis
1.0
0.0
OP
OP/401-30.48
11551Dorota Kwintkiewicz
Janusz Kozioł
3.0
2.5
DSDS/72-30.73
116123Ela Stolarczyk
Ania Gendaszewska
0.0
0.0
ZP/4333.60-31.16
117114Marek Rusek
Zygmunt Szczudło
3.0
2.5
PKPK/51-31.29
11832Anna Różańska
Katarzyna Żabicka-Bajon
1.0
2.0
LB
WP
DS/41-32.75
11959Waldemar Rozmarynowski
Romuald Urbanowicz
0.0
0.0

LB
LB/75-35.60
12084Helena Chrzanecka
Modest Olak
0.0
0.0
OP/401-42.69
1214Adam Garcarek
Jan Krakowski
4.0
2.5
DSDS/269-45.80
12298Wiesława Lebiecka
Urszula Nawelska
0.0
0.0
OP
OP/401-46.59
1235Marian Gołąbek
Wiesław Kozieł
2.0
2.0
DSDS/269-47.51
12497Arkadiusz Mazur
Henryk Przybylski
0.0
4.0
OPOP/401-48.47
125127Jerzy Sikorski
Dariusz Starzyński
0.0
1.5
ZPZP/4333.60-48.65
12666Andrzej Drgas
Zbigniew Wojdak
3.0
3.0
LBLB/75-51.72
127106Lech Szubert
Feliks Babiracki
1.5
3.0
PDPD/369-55.80
12850Henryk Marciniak
Marcin Motykiewicz
0.0
4.0
DSDS/436-59.22
129101Halina Perkowska
Włodzimierz Misiaszek
2.0
0.0
PDPD/369-66.57
13073Wiktor Cieciorowski
Aleksander Ciemnoczołowski
0.0
0.0
LD/4403.60-85.08

Statystyka ośrodków...