Turniej na maksy

Piątek, 1 kwietnia 2022

Wyniki z 6 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
167Ewa Morawska
Maria Niklaus
2.5
2.0
WP
KP
WP/27069.1011
264Wiktor Chałupniczak
Jakub Piłat
2.0
2.0
WPWP/27066.1011
373Ewa Rodziewicz-Bielewicz
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
7.0
13.0
WPWP/27064.5110
441Tadeusz Osiecki
Ireneusz Liberadzki
3.0
2.5
MAMA/8663.1610
524Jan Styczyński
Zygmunt Ośko
5.0
0.0
LB
MA
DS/4163.149
648Piotr Trębski
Dariusz Kosiorek
3.0
2.0
MA
LD
MA/8661.769
732Jarosław Gąsiorowski
Zbigniew Kotliński
13.0
5.0
LDDS/4161.388
837Tadeusz Szczepański
Jerzy Znajdek
2.5
2.5
LDMA/8659.897
934Maja Żabierek
Hubert Urban
7.0
9.0
MADS/4159.827
103Marcin Motykiewicz
Marcin Paplaczyk
4.0
2.5
DSDS/38059.326
1136Tomasz Kopka
Krzysztof Pietruszka
3.0
3.0
MAMA/8659.146
1254Andrzej Duda
Andrzej Sobina
4.0
3.0
OP
DS
OP/27358.725
1323Krzysztof Galubiński
Tomasz Król
3.0
10.0
WP
GER
DS/4157.625
149Wojciech Skonieczny
Krzysztof Lewandowski
5.0
7.0
DSDS/38057.284
1547Grażyna Piorun
Jacek Szkup
2.0
5.0
LDMA/8656.854
1662Piotr Bielecki
Piotr Sienkiewicz
5.0
1.5
OPOP/27356.643
1760Jan Glenz
Maciej Sachs
4.0
2.5
OPOP/27356.253
1830Jacek Sroczyński
Grzegorz Kujawiński
2.0
2.5
DS
PM
DS/4156.103
1980Anna Kondyjowska
Edward Kaczmarek
4.0
9.0
ZPZP/30855.862
2076Karolina Kaczmarek
Adam Kaczmarek
0.0
0.0
WPWP/27055.642
212Jerzy Gładysz
Mariusz Kowalczyk
12.0
7.0
DSDS/38055.402
2249Robert Czernecki
Sylwester Sokół
2.5
5.0
LDMA/8655.022
2327Jerzy Hawryliszyn
Małgorzata Gostyńska
2.0
2.0
DSDS/4154.902
241Marek Brosch
Kazimierz Komorowicz
1.0
4.0
DSDS/38054.692
2513Adam Rydz
Urszula Stefaniak
3.0
2.0
MA
SW
DS/4154.632
2646Dominik Wrzesiński
Bartłomiej Gala
1.5
1.5
MAMA/8654.292
275Dariusz Budnik
Piotr Klubiński
3.0
11.0
DSDS/38054.262
2853Barbara Larysz
Michał Bąk
3.0
3.0
OPOP/27353.622
294Małgorzata Robak
Andrzej Robak
4.0
4.0
DSDS/38053.352
3065Maria Tytyk
Aleksandra Sobańska
1.0
1.0
WPWP/27053.181
3166Alina Faliush
Aleksandra Imioła
1.0
1.0
WPWP/27053.111
3257Alojzy Drewniak
Dariusz Kulita
2.0
2.5
OPOP/27353.061
3358Leszek Tarnogrodzki
Dariusz Zbieg
3.0
4.0
OPOP/27352.711
3431Wiesław Teresiński
Leszek Haber
5.0
5.0
LU
DS
DS/4152.641
3575Jędrzej Wołoszczuk
Jagoda Jodłowska
0.0
0.0
WPWP/27051.821
3678Wincenty Glina
Bolesław Tomaszewski
0.0
0.0
NZ
ZP/30851.751
378Krzysztof Obłój
Zbigniew Sobczyk
5.0
12.0
DSDS/38051.311
3819Dominik Magryś
Tomasz Magryś
2.5
2.5
PKDS/4150.641
3933Danuta Rybarska
Henryk Rybarski
0.0
0.5

WM
DS/4150.621
4063Fryderyk Józefowski
Mateusz Pilarczyk
1.5
0.0
WPWP/27050.47
4177Edward Chodźko
Lech Sulżycki
0.0
7.0

ZP
ZP/30850.40
4220Jan Różalski
Tadeusz Dziadykiewicz
0.0
2.5

WP
DS/4150.28
4374Adam Zalwowski
Marcel Szydłowski
2.0
1.0
WPWP/27050.14
4418Renata Lachowska
Witold Lachowski
1.0
1.0
WPDS/4150.10
4539Wiktoria Ciura
Zuzanna Bobryk
1.0
1.0
MAMA/8649.48
467Waldemar Majewski
Andrzej Suchodolski
4.0
5.0
DSDS/38049.17
4721Andrzej Jeż
Maria Moryto
5.0
4.0
MPDS/4149.14
4840Maja Jakubiak
Bartosz Rybak
1.0
0.5
MAMA/8648.27
4929Janina Czaja-Kozioł
Danuta Zalewska-Bielanik
2.0
1.5
OP
SL
DS/4147.49
5059Urszula Książek
Ireneusz Hebdowski
0.5
0.5
SL
OP
OP/27346.86
5150Andrzej Wiśniewski
Zenon Filipiak
0.0
3.0

MA
MA/8646.74
5256Jerzy Brachmański
Jerzy Jankowski
1.5
2.5
OPOP/27346.38
5355Bogusława Szagała
Jan Szagała
5.0
5.0
OPOP/27346.33
5479Elżbieta Kowalczyk
Zbigniew Kowalczyk
0.0
0.0
ZP/30845.99
5528Jan Druch
Janusz Zajączkowski
1.5
2.0
PK
DS
DS/4145.39
5645Maciej Godlewski
Mateusz Wrzesiński
1.0
1.5
MAMA/8644.98
5725Bronia Sroczyńska
Andrzej Biliński
0.0
2.0

DS
DS/4144.96
586Marian Szymonowicz
Stanisław Szuba
11.0
5.0
DSDS/38044.84
5914Zofia Diakowska
Ryszard Nowicki
4.0
5.0
DS
WP
DS/4144.84
6051Tomasz Adamczyk
Wiesław Grabowski
1.0
2.0
OPOP/27344.70
6116Małgorzata Węglewska
Jerzy Wilczek
2.5
4.0
WP
LD
DS/4144.28
6252Anna Jamry
Ewa Kulita
0.0
0.0
OPOP/27343.00
6338Lena Kopowicz
Martyna Gmurek
1.0
1.0
MAMA/8642.96
6461Danuta Strawa
Janusz Amerski
0.0
0.0
OP
OP/27341.72
6517Anna Kołłątaj
Andrzej Łodziński
0.5
2.0
ZP
MA
DS/4141.53
6612Marta Bojda
Andrzej Bojda
1.5
2.0
DSDS/38041.14
6771Malwina Sydow
Mateusz Kopaszewski
0.0
0.0
WPWP/27040.98
6810Ewa Ptak
Ireneusz Ptak
0.0
0.0
DS/38039.79
6942Wojciech Stencel
Małgorzata Duda
1.5
1.5
MAMA/8639.65
7011Ryszard Rolka
Anna Jankowska
5.0
4.0
DSDS/38039.45
7170Kinga Maćkowiak
Maria Ślebzak
0.0
0.0
WPWP/27039.41
7215Małgorzata Golec
Zofia Wciślik
2.5
2.0
SWDS/4138.28
7369Szymon Graś
Anna Gorwa
2.5
0.0
WPWP/27037.93
7468Zofia Zaprzalska
Aleksandra Przybylak
0.0
0.0
WPWP/27037.37
7543Miłosz Kunicki
Tymoteusz Bodzioch
1.0
1.0
MAMA/8636.86
7644Paweł Gniado
Krzysztof Wojno
1.5
1.0
MAMA/8631.00
7722Jerzy Więcławski
Emilia Kemuś
5.0
1.5
DSDS/4129.91
7872Marta Szymańska
Marta Wojszel
0.0
0.0
WPWP/27028.45

Statystyka ośrodków...