Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 31 marca 2022

Wyniki z 10 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
118Maciej Chojnacki
Ryszard Menzfeld
5.0
5.0
DSDS/33676.3513
274Krzysztof Buzała
Jarosław Lubczyński
5.0
5.0
WPWP/2477.2065.2413
310Tadeusz Cymbalista
Grzegorz Skowronek
5.0
3.0
DSDS/26959.3912
455Leszek Tarnogrodzki
Dariusz Zbieg
3.0
4.0
OPOP/27354.3711
572Piotr Tyranowski
Piotr Surdyk
5.0
4.0
WPWP/2477.2050.5311
666Mirosław Morchat
Andrzej Prasalski
5.0
7.0
PDPD/3693.6048.1110
71Adam Garcarek
Jan Krakowski
4.0
2.5
DSDS/26942.0810
885Krzysztof Stec
Kazimierz Żmiejko
0.0
0.0
ZPZP/43339.009
982Jerzy Sadowski
Lech Sulżycki
12.0
7.0
ZPZP/30838.919
1027Mariusz Kowalczyk
Marian Szymonowicz
7.0
11.0
DSDS/4363.6037.498
1125Krzysztof Obłój
Janusz Drozdowski
5.0
12.0
DSDS/4363.6035.337
1252Andrzej Duda
Andrzej Sobina
4.0
3.0
OP
DS
OP/27335.297
1329Wojciech Skonieczny
Zbigniew Sobczyk
5.0
12.0
DSDS/4363.6035.216
1488Ludwik Piotrowski
Waldemar Wochna
9.0
5.0
ZPZP/43332.456
1568Pavel Klebanovich
Stefan Kopyt
5.0
4.0
PDPD/3693.6030.885
1684Dariusz Starzyński
Kazimierz Kocik
1.5
1.0
ZPZP/43330.834
1723Krzysztof Ćwik
Anna Jankowska
5.0
4.0
DSDS/4363.6027.584
1813Jerzy Romańczyk
Tomasz Romańczyk
5.0
1.5
DSDS/33627.383
1936Marian Kupnicki
Artur Winkler
17.0
9.0
KP
DS
DS/723.6026.333
2044Ewa Malka
Maciej Ciesielski
0.5
0.0
KP
KP/35526.003
2121Adam Marcinowski
Lech Warężak
9.0
11.0
DSDS/4363.6025.253
2235Janusz Kozioł
Tadeusz Kowalik
2.5
5.0
DSDS/723.6023.383
2343Paweł Łęcki
Włodzimierz Żurawicz
3.0
4.0
KPKP/35522.953
243Piotr Birowski
Andrzej Janiak
2.5
3.0
DSDS/26921.403
2534Zofia Diakowska
Tadeusz Pogwizd
4.0
5.0
DSDS/723.6021.132
2657Piotr Bielecki
Piotr Sienkiewicz
5.0
1.5
OPOP/27320.482
2733Ewa Sokolińska
Jan Kulczycki
2.0
2.5
DSDS/723.6019.862
285Zbigniew Ciereszko
Jan Dawidowski
9.0
3.0
DSDS/26918.042
2945Andrzej Sekuła
Wojciech Wójciak
7.0
5.0
KPKP/35517.702
3062Jan Bojaryn
Andrzej Raczkowski
5.0
7.0
PDPD/3693.6017.032
3181Zygmunt Kondyjowski
Bolesław Tomaszewski
4.0
0.0
ZP
ZP/30816.602
3250Jan Glenz
Maciej Sachs
4.0
2.5
OPOP/27316.062
3342Przemysław Kacprzak
Mirosław Szparaga
4.0
5.0
KPKP/35515.602
3471Grzegorz Nowak
Robert Ciesielski
1.5
3.0
WPWP/2477.2013.462
3590Piotr Wilczok
Filip Piotrowski
3.0
2.5
ZPZP/43312.741
3667Sławomir Juchnicki
Stanisław Pochodowicz
5.0
5.0
PDPD/3693.6012.501
3749Dariusz Kulita
Alojzy Drewniak
2.5
2.0
OPOP/2739.681
3873Jan Sztuba
Tadeusz Dziadykiewicz
2.0
2.5
WPWP/2477.208.081
3911Elżbieta Lis
Tomasz Freitag
2.5
5.0
DSDS/3367.261
4056Bogusława Szagała
Jan Szagała
5.0
5.0
OPOP/2735.291
416Leszek Jarząb
Zbigniew Szanduła
0.0
3.0
DSDS/2694.821
4247Dariusz Borysow
Leon Kubicki
5.0
3.0
KPKP/3554.791
4383Jerzy Dziemidowicz
Edward Kaczmarek
3.0
9.0
ZPZP/3084.061
4480Władysław Korbutowicz
Czesław Majewski
5.0
4.0
ZPZP/3083.721
457Jerzy Gajek
Andrzej Pawłowski
0.0
2.0
DSDS/2691.99
4660Zbigniew Gadek
Tomasz Zalewski
2.5
1.5
PDPD/3693.601.44
4763Paweł Czeszel
Zbigniew Ruchlicki
1.5
3.0
PDPD/3693.601.24
4832Bronisław Tabisz
Ryszard Makuch
4.0
5.0
DSDS/723.600.07
499Grzegorz Czapulak
Adam Szewczak
5.0
2.0
DSDS/269-0.13
5037Dorota Kwintkiewicz
Sławomir Zimniak
3.0
7.0
DSDS/723.60-0.56
5177Tomasz Derba
Czesław Wojtaś
11.0
5.0
ZPZP/308-2.12
5239Marek Drecki
Wojciech Sękowski
7.0
5.0
DSDS/723.60-3.02
5326Andrzej Robak
Małgorzata Robak
4.0
4.0
DSDS/4363.60-6.07
5415Zdzisław Niemirski
Marcin Rój
1.0
2.5
DSDS/336-6.45
5558Danuta Strawa
Janusz Amerski
0.0
0.0
OP
OP/273-6.54
5638Albina Suder
Ryszard Suder
3.0
3.0
DSDS/723.60-8.19
5720Halina Pietrzykowska
Zbigniew Skórecki
3.0
4.0
DSDS/336-9.09
5819Tadeusz Janeczek
Zbigniew Wróblewski
3.0
1.5
DSDS/336-9.78
5954Barbara Larysz
Michał Bąk
3.0
3.0
OPOP/273-10.61
6078Bogdan Wiliński
Kazimierz Wiliński
1.5
7.0
ZPZP/308-10.95
6117Stanisław Cygan
Wacław Rój
2.0
1.5
DSDS/336-11.59
6251Jerzy Brachmański
Jerzy Jankowski
1.5
2.5
OPOP/273-12.63
6364Jan Juchniewicz
Antoni Błażewicz
1.0
1.5
PDPD/3693.60-13.06
6486Andrzej Jabłoński
Dariusz Głowiński
5.0
3.0
ZPZP/433-13.39
6579Bogusław Maryńczak
Krzysztof Orzechowski
5.0
5.0
ZPZP/308-14.63
6689Krzysztof Lipowski
Bogdan Trun
5.0
5.0
ZPZP/433-16.18
6712Krystyna Ślęczek
Tadeusz Boroń
0.0
1.0

DS
DS/336-16.62
6816Lucjan Głowacki
Edward Matczuk
0.0
0.0
DS/336-17.72
694Marian Gołąbek
Wiesław Kozieł
2.0
2.0
DSDS/269-19.29
708Janusz Mileszko
Ryszard Salwa
0.0
0.0
DSDS/269-27.38
7153Tomasz Adamczyk
Wiesław Grabowski
1.0
2.0
OPOP/273-28.33
7269Lech Szubert
Feliks Babiracki
1.5
3.0
PDPD/3693.60-32.70
7361Leonard Lesiewicz
Zenon Dobroński
0.0
0.0
PD/3693.60-33.04
7491Leszek Zedlewski
Krystian Żmuda-Trzebiatowski
0.5
0.5
ZPZP/433-33.38
7528Andrzej Suchodolski
Mateusz Strzelczyk
5.0
3.0
DSDS/4363.60-34.23
7676Witold Mateńko
Mirosław Sankiewicz
4.0
5.0
ZPZP/308-35.58
7746Maciej Operlejn
Janusz Piwoński
2.5
2.5
KPKP/355-38.23
7814Ireneusz Kwiatosz
Jarosław Kuźniar
1.5
2.0
DSDS/336-39.75
7948Urszula Książek
Ireneusz Hebdowski
0.5
0.5
SL
OP
OP/273-39.89
8022Marcin Motykiewicz
Henryk Marciniak
4.0
0.0
DSDS/4363.60-41.25
8159Hanna Jamry
Ewa Kulita
0.0
0.0
OP/273-43.17
8231Eugeniusz Swendrowski
Andrzej Wyrzykowski
2.0
2.5
DSDS/723.60-46.58
8324Andrzej Bojda
Marta Bojda
2.0
1.5
DSDS/4363.60-46.91
8441Adam Szmidt
Włodzimierz Płaczkiewicz
0.0
0.5

KP
KP/355-48.81
8587Ela Stolarczyk
Ania Gendaszewska
0.0
0.0
ZP/433-49.68
862Krystyna Kozik
Urszula Sokołowska
0.5
0.5
DSDS/269-100.93
8775Sebastian Kopaszewski
Mateusz Kopaszewski
0.0
0.0
WPWP/2477.20-101.31

Statystyka ośrodków...