Turniej na maksy
Środa, 23 marca 2022
Wyniki z 10 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
1
79
Jerzy Kajzer
Wiesława Kasperek
5.0
5.0
PM
PM/102
65.39
21
2
34
Andrzej Ziomek
Krzysztof Kobyliński
9.0
11.0
MA
MA/282
63.73
21
3
101
Zbigniew Listewnik
Ewa Neumann
2.5
0.0
WM
PM/41
63.23
20
4
65
Wojciech Paszko
Przemysław Zawada
9.0
21.0
PK
SW
PK/118
63.03
20
5
125
Adolf Bocheński
Mirosław Roesler
13.0
11.0
WM
WM/318
62.47
19
6
82
Remigiusz Góralczyk
Paweł Gruszczyński
5.0
7.0
ZP
WP
PM/102
62.29
18
7
2
Tadeusz Kowalicki
Maciej Arnold
7.0
7.0
LB
LB/49
61.86
18
8
18
Krzysztof Szufnara
Damian Trojnara
1.0
2.5
MA
MA/126
61.57
17
9
64
Tomasz Jędrzejek
Jerzy Rybarski
5.0
3.0
PK
PK/118
61.52
17
10
139
Andrzej Proniewicz
Bogdan Świątek
4.0
12.0
WP
WP/247
61.24
16
11
110
Martyna Smoleń
Julia Wodzyńska
1.5
1.5
PM
PM/41
61.02
16
12
165
Tomasz Solarski
Jerzy Stypiński
4.0
4.0
WP
WP/252
60.65
15
13
141
Grzegorz Proniewicz
Andrzej Kędzierski
4.0
5.0
LB
WP/247
59.88
15
14
120
Jacek Piotrowski
Antoni Sękowski
12.0
18.0
PM
PM/41
59.16
14
15
118
Andrzej Biliński
Monika Gwiazdowska
2.0
1.0
DS
MA
PM/41
59.14
14
16
43
Hieronim Dzikowski
Stanisław Włodek
1.5
1.5
MP
MP/45
58.96
13
17
97
Leszek Matusik
Grzegorz Kujawiński
4.0
2.5
MP
PM
PM/41
58.74
13
18
77
Aleksander Kasprzak
Robert Krawczyk
18.0
5.0
PM
PM/102
58.44
12
19
68
Waldemar Kaszuba
Tadeusz Przybyło
4.0
9.0
PK
PK/118
58.40
12
20
93
Barbara Podgórska
Kazimierz Namysł
5.0
4.0
WP
KP
PM/41
58.30
11
21
32
Wojciech Uszyński
Andrzej Zawada
13.0
7.0
MA
MA/282
58.22
11
22
96
Marek Nowak
Zofia Figas
1.5
0.0
PK
PM/41
58.15
10
23
122
Marek Cielecki
Lech Grabski
5.0
7.0
WM
WM/318
58.00
10
24
106
Janusz Wieczorek
Krzysztof Ziewacz
2.5
5.0
MA
MP
PM/41
57.94
9
25
145
Jarosław Lubczyński
Paweł Fiebig
5.0
3.0
WP
WP/247
57.88
9
26
47
Tomasz Bajorek
Tomasz Ukraiński
9.0
12.0
PK
PK/118
57.54
8
27
136
Wiesław Podlecki
Halina Podlecka
3.0
2.0
WM
WM/318
57.38
8
28
69
Roman Kmieciak
Mirosław Małypan
5.0
5.0
PM
PM/102
57.24
7
29
7
Leszek Kiczaty
Tomasz Kalembkiewicz
4.0
3.0
LB
LB/49
57.19
7
30
123
Sławomir Wrzosek
Lidia Wrzosek
11.0
5.0
WM
WM/318
57.16
6
31
46
Adam Waśko
Bogdan Łukasik
5.0
1.5
MP
MP/45
57.10
6
32
159
Romuald Bartoszko
Radzisław Oczkowicz
5.0
5.0
WP
WP/252
56.57
5
33
19
Andrzej Łodziński
Małgorzata Maruszkin
2.0
2.0
MA
MA/126
56.51
5
34
158
Zofia Miechowicz
Tomasz Bartnicki
5.0
7.0
LB
WP/252
56.29
5
35
49
Marek Pietraszek
Jacek Znamirowski
18.0
15.0
PK
PK/118
56.15
5
36
147
Katarzyna Stachowiak
Adam Peszke
1.5
5.0
WP
WP/247
56.06
4
37
166
Piotr Solecki
Jarosław Hilbrecht
7.0
7.0
WP
WP/252
56.02
4
38
54
Adam Żarnowski
Roman Opaliński
12.0
18.0
PK
PK/118
55.94
4
39
22
Arkadiusz Wódkowski
Dariusz Kłodos
3.0
3.0
MA
MA/126
55.82
4
40
94
Andrzej Jarząbkowski
Jacek Sikora
1.5
7.0
PM
PM/41
55.80
4
41
9
Andrzej Choniawko
Janusz Hliwa
13.0
7.0
ZP
LB
LB/49
55.56
4
42
148
Maria Banaszkiewicz
Ewa Morawska
2.0
2.5
WP
WP/247
55.20
4
43
80
Aleksander Chrenowski
Wacław Wejknis
13.0
17.0
PM
PM/102
55.08
4
44
71
Marek Fijałkowski
Andrzej Pella
2.5
4.0
PM
PM/102
54.99
4
45
76
Janusz Kobylarski
Tomasz Patalan
5.0
5.0
PM
PM/102
54.95
4
46
128
Jan Pierzkała
Alina Gudecka
2.0
2.5
WM
WM/318
54.56
4
47
126
Piotr Mazur
Bernard Pszczoła
5.0
11.0
WM
WM/318
54.56
3
48
74
Edmund Pinkiewicz
Waldemar Warzała
12.0
12.0
PM
PM/102
54.49
3
49
4
Zbigniew Przybylski
Krzysztof Tumielewicz
7.0
9.0
LB
LB/49
54.40
3
50
21
Paweł Rokoszyński
Henryk Przybysławski
4.0
5.0
MA
MA/126
54.26
3
51
160
Jerzy Gurzęda
Sławomir Czapliński
7.0
7.0
WP
WP/252
54.10
3
52
10
Grzegorz Pogodziński
Radosław Liskowiak
5.0
5.0
LB
LB/49
54.01
3
53
63
Wacław Gruszczyński
Mieczysław Sipowicz
4.0
5.0
PK
PK/118
53.84
3
54
57
Jan Porada
Jadwiga Żulińska
5.0
2.0
PK
PK/118
53.77
3
55
81
Krzysztof Czapczyk
Kazimierz Dominiak
4.0
9.0
PM
PM/102
53.74
3
56
41
Piotr Turczynowicz
Barbara Zabłocka
3.0
0.0
MP
MP/45
53.74
3
57
153
Jerzy Nowak
Małgorzata Konkiewicz
13.0
1.5
LB
WP
WP/247
53.72
3
58
163
Rafał Junik
Jolanta Ziętara
7.0
5.0
WP
WP/252
53.56
3
59
131
Lucyna Krutelewicz
Zdzisław Cimaszkiewicz
4.0
4.0
WM
WM/318
53.35
2
60
52
Hieronim Furman
Leszek Jarosz
9.0
4.0
PK
PK/118
53.08
2
61
11
Radosław Rozman
Arkadiusz Ciechomski
2.5
5.0
MA
MA/126
53.04
2
62
98
Kazimierz Wierzbowski
Ewa Ziółkowska
2.0
1.5
KP
PM/41
53.00
2
63
133
Edmund Reczuga
Krzysztof Michalczyk
7.0
12.0
WM
WM/318
52.80
2
64
35
Marek Borewicz
Wojciech Niewiadomski
9.0
2.5
MA
MA/282
52.63
2
65
155
Marek Juszczak
Janusz Suszczyński
5.0
5.0
WP
WP/247
52.52
2
66
40
Stanisław Drużkowski
Robert Tymiński
0.0
0.0
MP/45
52.29
2
67
140
Jarosław Michalski
Dariusz Pawlak
2.0
2.0
WP
WP/247
51.97
2
68
152
Jan Borychowski
Krzysztof Buzała
13.0
5.0
WP
WP/247
51.94
2
69
119
Jan Druch
Ewa Krakówka
1.5
2.5
PK
KP
PM/41
51.83
2
70
24
Maciej Tekielski
Marek Szyszkiewicz
0.0
1.0
MA
MA/282
51.80
1
71
121
Jakub Kowalczyk
Arkadiusz Cwirko
5.0
4.0
WM
WM/318
51.43
1
72
105
Andrzej Gintrowicz
Piotr Wróblewski
2.5
3.0
WP
MA
PM/41
51.21
1
73
107
Piotr Witkowski
Ewa Skopińska
9.0
12.0
MA
PM/41
51.00
1
74
86
Wiesław Andruk
Wacław Janicki
9.0
17.0
PM
PM/102
50.79
1
75
92
Anna Krasińska
Marzena Banach
2.0
2.0
PM
PM/41
50.72
1
76
16
Marek Gutkowski
Henryk Osiński
1.5
2.0
MA
MA/126
50.72
1
77
91
Jerzy Wilczek
Bogusław Drozd
4.0
3.0
LD
ZP
PM/41
50.64
1
78
113
Hanna Błoszyk
Marek Błoszyk
0.0
0.0
PM/41
50.64
1
79
103
Janusz Zajączkowski
Urszula Niespodziewańska
2.0
1.0
DS
MA
PM/41
50.51
1
80
99
Michael Pedersen
Beata Sarna
6.0
6.0
DEN
PM/41
50.31
1
81
108
Zbigniew Kozerski
Grzegorz Bettin
2.0
0.0
MA
PM/41
50.23
1
82
138
Zenon Wierzbicki
Przemysław Jaworski
5.0
2.0
WP
WP/247
50.19
83
31
Elżbieta Kossowska
Bogusław Chomentowski
2.0
5.0
MA
MA/282
50.13
84
25
Maria Düm
Andrzej Musiał
2.5
3.0
MA
MA/282
49.98
85
44
Bogdan Dziedzina
Janina Dziedzina
0.0
1.5
MP
MP/45
49.89
86
151
Piotr Cieśliński
Małgorzata Cieślińska
1.5
1.5
WP
WP/247
49.81
87
29
Dariusz Kuźmicz
Józef Wernik
0.0
0.0
MA
MA/282
49.64
88
8
Barbara Guziewicz
Kazimierz Pronkiewicz
3.0
0.0
LB
LB/49
49.61
89
56
Tomasz Magryś
Dominik Magryś
2.5
2.5
PK
PK/118
49.47
90
157
Adam Piszczek
Tomasz Pawłowski
2.5
2.0
WP
WP/252
49.39
91
26
Wiktor Cała
Jadwiga Cała
5.0
1.0
MA
MA/282
49.00
92
149
Janusz Zabacki
Ryszard Nowicki
2.0
5.0
WP
WP/247
48.74
93
62
Józef Wrona
Aleksander Kud
5.0
11.0
PK
LB
PK/118
48.74
94
129
Grażyna Blech
Tadeusz Krajewski
1.5
3.0
WM
WM/318
48.60
95
137
Małgorzata Zielonacka
Mirosława Miętkiewska
3.0
3.0
WP
WP/247
48.35
96
70
Lechosław Suszka
Tadeusz Jakubiak
5.0
5.0
PM
PM/102
48.19
97
53
Janusz Jarząbek
Tomasz Czapkiewicz
5.0
2.0
PK
PK/118
48.15
98
12
Mariola Miklaszewska
Piotr Piątkiewicz
2.5
2.0
MA
MA/126
48.10
99
55
Janusz Słonina
Tadeusz Marut
1.0
1.0
PK
PK/118
48.07
100
88
Bogumił Macierzyński
Andrzej Osiński
9.0
3.0
PM
PM/102
47.89
101
156
Maciej Cieślukowski
Małgorzata Węglewska
0.5
2.5
WP
WP/247
47.86
102
132
Tomasz Sinkiewicz
Krzysztof Trunowicz
7.0
2.5
WM
WM/318
47.56
103
51
Leokadia Weryńska-Leja
Stanisław Sadło
1.5
5.0
PK
PK/118
47.26
104
30
Krzysztof Sokół
Urszula Kielak
4.0
3.0
MA
MA/282
47.13
105
60
Zbigniew Kiełbasa
Bolesław Smorąg
5.0
5.0
PK
PK/118
47.08
106
102
Janina Kubica
Wojciech Kubica
1.0
1.0
WM
PM/41
46.85
107
66
Zdzisław Baryła
Leszek Garbacik
5.0
5.0
PK
PK/118
46.70
108
72
Włodzimierz Kocoń
Leszek Szkudlarek
5.0
9.0
PM
PM/102
46.54
109
85
Janusz Czub
Andrzej Stencel
0.0
0.0
PM
PM/102
46.44
110
112
Jarosław Romaniuk
Barbara Jarota-Romaniuk
9.0
9.0
MA
PM/41
46.43
111
37
Agata Szeligowska
Adam Kutszyński
0.0
2.0
MP
MP/45
46.38
112
15
Kinga Kaczmarek
Paweł Lasota
0.0
2.5
MA
MA/126
46.37
113
48
Władysław Chodziński
Tadeusz Szemraj
7.0
5.0
PK
PK/118
46.34
114
111
Krzysztof Galubiński
Eugeniusz Zalewski
3.0
9.0
WP
SL
PM/41
46.29
115
114
Elżbieta Szymańska
Ewa Piotrowska
0.0
1.5
PM
MA
PM/41
46.16
116
142
Łukasz Lis
Jan Kalicki
3.0
4.0
WP
WP/247
45.75
117
28
Grzegorz Kula
Elżbieta Szramowska
11.0
0.0
MA
MA/282
45.59
118
39
Ryszard Piwowar
Edward Piwowar
1.5
1.5
MP
MP/45
45.55
119
150
Tadeusz Dziadykiewicz
Roman Wojciechowski
2.5
2.0
WP
WP/247
45.54
120
135
Władysław Skowroński
Janina Bakuła
7.0
5.0
WM
WM/318
45.40
121
38
Wiktor Sobczyński
Tadeusz Śliwiński
0.5
1.0
MP
MP/45
44.94
122
116
Elżbieta Horbaczewska
Maria Kaczmarek
0.0
0.0
PM/41
44.90
123
59
Stanisław Zych
Bogusław Kruczek
5.0
11.0
PK
PK/118
44.88
124
1
Wiesław Żegilewicz
Bogusław Mazierski
12.0
3.0
LB
LB/49
44.87
125
23
Agnieszka Jonczyk
Wanda Buszkowska
4.0
3.0
MA
MA/282
44.44
126
162
Marek Smuszkiewicz
Jan Olkowicz
0.5
5.0
WP
WP/252
44.18
127
100
Krzysztof Rohde
Hanna Rohde
2.5
2.5
WM
PM/41
44.18
128
144
Katarzyna Żabicka-Bajon
John Catlow
2.0
3.0
WP
WP/247
43.88
129
17
Jan Szewczyk
Michał Powałka
2.0
2.0
MA
MA/126
43.54
130
143
Radosław Spychalski
Marek Stawujak
0.0
0.0
WP
WP/247
43.28
131
127
Elżbieta Olejnik
Jerzy Szczepański
0.5
1.0
WM
WM/318
43.14
132
115
Jacek Sroczyński
Paweł Olech
2.0
1.0
DS
MA
PM/41
43.13
133
89
Tadeusz Urbanek
Hanna Kalotka-Kręglewska
5.0
2.5
PK
MA
PM/41
42.95
134
14
Krzysztof Kudokas
Anna Sawicka
1.5
0.0
MA
MA/126
42.86
135
27
Joanna Gąsior
Ryszard Gąsior
1.5
1.5
MA
MA/282
42.75
136
61
Grzegorz Rusinek
Andrzej Kulasa
3.0
3.0
PK
PK/118
42.72
137
117
Piotr Kowalewski
Janina Buszman
2.0
2.5
PM
PM/41
42.30
138
33
Andrzej Krupka
Jerzy Krupka
0.0
3.0
MA
MA/282
42.00
139
87
Robert Grisdale
Sebastian Grisdale
1.0
0.0
PM
PM/102
41.98
140
83
Jacek Liszewski
Katarzyna Liszewska
1.0
1.0
PM
PM/102
41.94
141
67
Hanna Łazarska
Jadwiga Roźniatowska
4.0
3.0
PK
PK/118
41.81
142
130
Henryk Bałtronowicz
Jan Warda
2.0
2.0
WM
WM/318
41.65
143
6
Andrzej Pawlik
Jan Korzeniowski
1.5
2.5
LB
LB/49
41.65
144
5
Eugenia Ginter
Marek Kowalski
0.0
0.0
LB
LB/49
41.34
145
42
Aleksandra Wołowiec
Janina Smolarek
0.5
0.5
MP
MP/45
41.14
146
3
Robert Komar
Dariusz Forycki
3.0
2.5
LB
LB/49
39.94
147
95
Lidia Chłąd
Iwona Wróblewska
2.5
2.5
PM
MA
PM/41
39.74
148
73
Piotr Lewandowski
Aleksander Wojtczak
0.0
0.0
PM
PM/102
39.66
149
90
Marek Frądczyk
Margareta Piechotta
2.0
2.0
WP
PM/41
39.64
150
109
Wioletta Matusik
Anita Rakszewska-Michnowska
2.5
0.5
MP
MA
PM/41
39.44
151
134
Tomasz Lubecki
Tomasz Stopierzyński
1.5
5.0
WM
WM/318
39.39
152
58
Kazimierz Kawa
Wanda Kawa
1.0
1.0
PK
PK/118
38.24
153
164
Elżbieta Szałas
Andrzej Malenta
1.0
5.0
WP
WP/252
38.18
154
75
Marcin Bohdziewicz
Tomasz Gawrys
1.0
1.5
PM
PM/102
37.62
155
50
Tadeusz Sum
Tadeusz Dańczak
2.0
1.5
PK
PK/118
37.27
156
104
Ryszard Pietrzak
Andrzej Przybylski
2.0
2.5
MA
WP
PM/41
37.25
157
13
Stanisław Kozieł
Piotr Łukawski
0.0
0.0
MA
MA/126
35.97
158
78
Adam Dzedzej
Tomasz Kowara
0.0
0.0
PM
PM/102
33.27
159
124
Tadeusz Kaczan
Zdzisław Kurkowski
1.0
1.5
WM
WM/318
32.53
160
161
Janusz Kruszewicz
Waldemar Czajkowski
0.5
2.0
WP
WP/252
31.06
161
146
Kamil Lipkowski
Mateusz Kopaszewski
0.0
0.0
WP
WP/247
26.62
Statystyka ośrodków...