Turniej na maksy

Wtorek, 22 marca 2022

Wyniki z 3 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
146Elżbieta Szymańska
Ewa Piotrowska
0.0
1.5
PM
MA
PM/4160.999
234Cyprian Morawski
Alan Żeromski
1.5
0.0
PMPM/4160.639
316Joanna Serwatowska
Bogdan Dejnakowski
2.0
4.0
MAMA/12659.418
45Franciszek Zarzecki
Piotr Dobryszycki
15.0
12.0
DSDS/29858.887
523Eugeniusz Zalewski
Iwona Wróblewska
9.0
2.5
SL
MA
PM/4158.617
69Mirosław Zawiślak
Jacek Metter
3.0
3.0
MAMA/12658.396
710Mieczysław Derczyński
Krzysztof Najda
0.0
7.0

MA
MA/12658.345
841Kazimierz Wołowiec
Antoni Sękowski
5.0
18.0
PMPM/4157.805
914Andrzej Reda
Marian Stupkiewicz
2.0
3.0
MAMA/12657.604
1047Jan Druch
Ewa Krakówka
1.5
2.5
PK
KP
PM/4156.953
1127Bogusław Drozd
Jerzy Wilczek
3.0
4.0
ZP
LD
PM/4156.443
127Mirosław Nowaczyński
Krzysztof Sokół
7.0
4.0
MAMA/12656.152
134Arkadiusz Poziemski
Marek Markowski
4.0
12.0
DS
WP
DS/29855.292
1426Michael Pedersen
Beata Sarna
6.0
6.0
DENPM/4154.402
1521Zdzisław Pietruszewski
Irena Pruszko
2.0
2.0
MAMA/12653.562
1624Urszula Niespodziewańska
Marzena Banach
1.0
2.0
MA
PM
PM/4153.192
1736Wiesław Andruk
Andrzej Gintrowicz
9.0
2.5
PM
WP
PM/4153.192
1831Grzegorz Kujawiński
Kazimierz Namysł
2.5
4.0
PM
KP
PM/4152.742
1913Dariusz Wojna
Dariusz Krakowiak
3.0
4.0
MAMA/12652.551
2011Janusz Królikowski
Urszula Kielak
4.0
3.0
MAMA/12651.731
211Krzysztof Grela
Janusz Pawlicki
5.0
7.0
DSDS/29851.571
2242Wioletta Matusik
Barbara Podgórska
2.5
5.0
MP
WP
PM/4150.531
2352Hanna Błoszyk
Marek Błoszyk
0.0
0.0
PM/4150.451
2430Anna Krasińska
Lidia Chłąd
2.0
2.5
PMPM/4149.841
2525Magdalena Głombińska
Krzysztof Galubiński
3.0
3.0
MA
WP
PM/4149.331
2622Dariusz Kłodos
Arkadiusz Zadworny
3.0
4.0
MAMA/12648.851
2745Jacek Sroczyński
Tadeusz Urbanek
2.0
5.0
DS
PK
PM/4148.83
2829Hanna Rohde
Krzysztof Rohde
2.5
2.5
WMPM/4148.83
2940Marek Nowak
Zofia Figas
1.5
6.0
PK
FRA
PM/4148.81
3038Janusz Zajączkowski
Andrzej Przybylski
2.0
2.5
DS
WP
PM/4148.73
3112Mariusz Mączewski
Tomasz Kozłowski
2.5
4.0
MAMA/12648.64
3250Kazimierz Wierzbowski
Ewa Ziółkowska
2.0
1.5
KPPM/4148.52
3343Leszek Matusik
Zbigniew Kozerski
4.0
2.0
MP
MA
PM/4148.21
3449Roman Rutyna
Agnieszka Malińska
0.5
0.0
MA
PM
PM/4148.17
3544Janusz Wieczorek
Piotr Wróblewski
2.5
3.0
MAPM/4147.60
3651Andrzej Biliński
Krzysztof Ziewacz
2.0
5.0
DS
MP
PM/4147.57
376Anna Górska
Roger Szarek
1.0
1.5
DSDS/29846.82
3833Ryszard Pietrzak
Monika Gwiazdowska
2.0
1.0
MAPM/4146.80
3948Piotr Witkowski
Ewa Skopińska
9.0
12.0
MAPM/4146.74
402Maks Brandt
Joanna Gołdyn
1.0
2.0
DSDS/29846.34
4118Radosław Rozman
Grażyna Jaskulska
2.5
2.5
MAMA/12645.22
4219Andrzej Dachowski
Arkadiusz Ciechomski
2.5
5.0
MAMA/12645.13
4337Zbigniew Listewnik
Ewa Neumann
2.5
0.0
WMPM/4144.28
4428Piotr Kowalewski
Janina Buszman
2.0
2.5
PMPM/4142.60
4517Michał Tuczyński
Kazimierz Marcinkowski
2.5
4.0
MAMA/12642.42
468Krzysztof Gołaś
Wiesław Maciejczuk
5.0
13.0
MAMA/12642.41
4715Michał Mańkowski
Magdalena Mańkowska
2.5
2.0
MAMA/12641.33
483Aleksander Skorupa
Jan Marcinkowski
5.0
5.0
DSDS/29841.09
4935Janina Kubica
Wojciech Kubica
1.0
1.0
WMPM/4140.38
5032Maria Kaczmarek
Elżbieta Horbaczewska
0.0
0.0
PM/4140.01
5139Teresa Piasecka
Anna Dawiec
1.5
1.5
SWPM/4138.83
5220Krzysztof Kopeć
Halina Kopeć
0.0
0.0
MAMA/12638.26

Statystyka ośrodków...