Turniej na maksy

Piątek, 11 marca 2022

Wyniki z 5 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
132Ignacy Kotewicz
Antoni Wójtowicz
1.5
2.0
MPMP/36069.248
27Marian Szymonowicz
Mariusz Kowalczyk
11.0
7.0
DSDS/38064.288
336Kacper Kisielewski
Milena Klimiuk
2.0
2.5
MPMP/36064.287
450Adam Rydz
Ludwik Murat
3.0
5.0
MA
LU
MP/4163.997
55Dariusz Budnik
Piotr Klubiński
3.0
11.0
DSDS/38063.956
624Sylwester Sokół
Piotr Trębski
5.0
3.0
LD
MA
MA/8660.775
734Jan Trojak
Jakub Michalski
2.0
1.5
MPMP/36060.215
840Leszek Tarnogrodzki
Janusz Kurdej
2.5
5.0
OP
KP
MP/4159.874
918Bogusław Mazierski
Wiesław Żegilewicz
3.0
12.0
LBLB/4958.704
1030Alicja Radwan
Marcin Kuflowski
0.0
5.0
MPMP/36057.343
1144Aleksandra Jurkiewicz
Krzysztof Ziewacz
5.0
5.0
MPMP/4157.012
1219Anna Piechucka
Martyna Gmurek
0.0
1.0
MAMA/8656.332
1320Bartłomiej Gala
Tymoteusz Bodzioch
1.5
1.0
MAMA/8656.222
142Małgorzata Robak
Andrzej Robak
4.0
4.0
DSDS/38054.632
1526Zuzanna Bobryk
Wiktoria Ciura
1.0
1.0
MAMA/8654.162
1613Mirosław Markiewicz
Grzegorz Pogodziński
2.0
5.0
LBLB/4953.792
1741Jan Pasterczyk
Maria Pasterczyk
0.0
0.0
MP/4153.652
1823Tadeusz Szczepański
Dariusz Kosiorek
2.5
2.0
LDMA/8653.531
1933Tomasz Trojak
Adam Mazur
1.5
1.0
MPMP/36053.461
2016Przemysław Wojtczak
Marek Marciniak
2.5
4.0
LBLB/4953.191
211Andrzej Suchodolski
Zbigniew Sosna
5.0
4.0
DSDS/38052.661
223Marcin Motykiewicz
Marcin Paplaczyk
4.0
2.5
DSDS/38052.391
2354Andrzej Rączaszek
Bogdan Kowalczyk
1.5
3.0
SL
KP
MP/4152.311
2415Andrzej Pawlik
Marian Andruch
1.5
1.0
LBLB/4951.221
258Henryk Marciniak
Krzysztof Lewandowski
0.0
7.0

DS
DS/38050.751
2621Tadeusz Osiecki
Ireneusz Liberadzki
3.0
2.5
MAMA/8650.681
2751Wojciech Kozubski
Stanisława Szewczyk-Kozubska
3.0
3.0
MPMP/4150.42
2847Jan Druch
Tadeusz Wolf
1.5
0.0
PK
MP/4150.36
2946Katarzyna Cantwell
Wacław Stefluk
1.0
4.0
ZPMP/4149.01
3014Edmund Serówka
Halina Grześkowiak
0.5
2.0
LBLB/4949.00
3127Maja Jakubiak
Dominik Wrzesiński
1.0
1.5
MAMA/8648.43
3243Norbert Krzystanek
Grzegorz Kujawiński
4.0
2.5
SW
PM
MP/4148.05
3348Andrzej Gintrowicz
Tomasz Zataj
2.5
1.5
WP
MA
MP/4147.27
346Kazimierz Komorowicz
Leszek Haber
4.0
5.0
DSDS/38046.84
3542Adam Seichter
Eugeniusz Seichter
3.0
12.0
KPMP/4146.61
3622Tadeusz Nawalaniec
Zenon Filipiak
0.5
3.0
MAMA/8646.49
3711Stanisław Greszta
Andrzej Kołodziejczyk
2.5
2.5
DSDS/38045.96
3853Małgorzata Węglewska
Magdalena Głombińska
2.5
3.0
WP
MA
MP/4145.77
3945Tadeusz Dziadykiewicz
Joachim Gwiżdż
2.5
0.0
WP
MP/4145.51
404Dariusz Marczak
Waldemar Majewski
5.0
4.0
DSDS/38045.47
4149Zofia Diakowska
Ryszard Nowicki
4.0
5.0
DS
WP
MP/4143.89
4210Witold Kubica
Andrzej Bojda
0.0
2.0

DS
DS/38042.98
4331Krzysztof Ziętarski
Adam Stachura
0.5
1.0
MPMP/36041.90
4435Karolina Stępkowska
Klara Kozłowska
0.5
0.5
MPMP/36041.40
4537Mateusz Kisielewski
Michał Stępkowski
0.0
0.0
MPMP/36040.27
4625Miłosz Kunicki
Mateusz Wrzesiński
1.0
1.5
MAMA/8637.82
4729Julia Ziętarska
Weronika Romańska
0.0
0.0
MPMP/36036.92
4839Alina Dobosz-Sztuba
Anna Bułat
1.0
3.0
WP
MP
MP/4136.45
4928Maciej Godlewski
Krzysztof Wojno
1.0
1.0
MAMA/8635.57
5038Jolanta Kuflowska
Waldemar Wójtowicz
1.0
0.0
MPMP/36034.98
5117Henryk Bogucki
Andrzej Łysakowski
4.0
1.5
LBLB/4934.09
529Ryszard Rolka
Anna Jankowska
5.0
4.0
DSDS/38031.46

Statystyka ośrodków...