Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 10 marca 2022

Wyniki z 8 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
163Krzysztof Lipowski
Bogdan Trun
5.0
5.0
ZPZP/4333.6059.3811
257Edward Kaczmarek
Czesław Wojtaś
9.0
5.0
ZPZP/30857.9311
326Przemysław Kacprzak
Mirosław Szparaga
4.0
5.0
KPKP/35554.9010
413Ryszard Makuch
Bronisław Tabisz
5.0
4.0
DSDS/723.6045.629
58Jerzy Romańczyk
Andrzej Stypczyński
5.0
4.0
DSDS/33643.659
655Ewa Morawska
Cezary Serek
2.5
17.0
WPWP/2477.2042.798
749Marian Krasowski
Krzysztof Baranowski
7.0
3.0
PDPD/3694.8039.388
828Grzegorz Kujawiński
Norbert Krzystanek
2.5
4.0
PM
SW
MP/4136.737
924Szymon Rosowski
Sławomir Cieślewicz
3.0
2.5
KPKP/35534.896
1033Zofia Diakowska
Ryszard Nowicki
4.0
5.0
DS
WP
MP/4134.856
1117Wojciech Sękowski
Marek Drecki
5.0
7.0
DSDS/723.6033.125
1272Dariusz Starzyński
Andrzej Migalski
1.5
1.5
ZPZP/4333.6030.075
1365Krzysztof Stec
Kazimierz Żmiejko
0.0
0.0
ZPZP/4333.6022.784
1437Katarzyna Cantwell
Wacław Stefluk
1.0
4.0
ZPMP/4122.473
1535Jan Druch
Alina Dobosz-Sztuba
1.5
1.0
PK
WP
MP/4122.383
1625Maria Pruchniewska
Elżbieta Zalewska
2.0
2.5
KPKP/35521.243
1738Aleksandra Jurkiewicz
Lech Warwocki
5.0
9.0
MP
LD
MP/4119.262
181Małgorzata Gostyńska
Jerzy Hawryliszyn
2.0
2.0
DSDS/33618.832
1953Piotr Różański
Jarosław Lubczyński
0.5
5.0
WPWP/2477.2017.872
203Maciej Chojnacki
Ryszard Menzfeld
5.0
5.0
DSDS/33615.922
2152Paweł Fiebig
Michał Pabich
3.0
4.0
WPWP/2477.2015.662
2254Piotr Tyranowski
Piotr Surdyk
5.0
4.0
WPWP/2477.2014.402
2341Jan Pasterczyk
Maria Pasterczyk
0.0
0.0
MP/4113.352
249Dorota Kwintkiewicz
Marek Kwaśniak
3.0
1.0
DSDS/723.6012.252
2568Dariusz Głowiński
Andrzej Jabłoński
3.0
5.0
ZPZP/4333.6012.052
2648Stanisław Pochodowicz
Zbigniew Ruchlicki
5.0
3.0
PDPD/3694.808.552
2742Andrzej Gintrowicz
Bogdan Kowalczyk
2.5
3.0
WP
KP
MP/418.371
2871Genowefa Grenik
Władysław Kucenko
0.0
5.0
ZPZP/4333.607.961
2966Krystian Żmuda-Trzebiatowski
Elżbieta Wąsowicz
0.5
0.0
ZP
ZP/4333.605.901
3058Władysław Korbutowicz
Czesław Majewski
5.0
4.0
ZPZP/3085.741
3150Stefan Kopyt
Mirosław Morchat
4.0
5.0
PDPD/3694.805.501
3244Lech Szubert
Feliks Babiracki
1.5
3.0
PDPD/3694.805.001
3312Sławomir Zimniak
Marian Kupnicki
7.0
17.0
DS
KP
DS/723.602.421
3420Ewa Malka
Maciej Ciesielski
0.5
0.0
KP
 
KP/3552.411
3529Dariusz Zbieg
Leszek Tarnogrodzki
4.0
2.5
OPMP/411.301
3622Wojciech Wójciak
Andrzej Sekuła
5.0
7.0
KPKP/3550.29
3730Magdalena Głombińska
Andrzej Rączaszek
3.0
1.5
MA
SL
MP/41-0.37
3816Andrzej Wyrzykowski
Eugeniusz Swendrowski
2.5
2.0
DSDS/723.60-1.75
3964Ludwik Piotrowski
Paweł Dickert
9.0
3.0
ZPZP/4333.60-1.87
4015Artur Winkler
Zdzisław Patreuha
9.0
5.0
DSDS/723.60-2.09
4143Jan Ciulkin
Janusz Galewski
4.0
5.0
PDPD/3694.80-2.29
4211Jerzy Cychowski
Eugeniusz Małecki
5.0
5.0
DSDS/723.60-3.80
434Marcin Rój
Wacław Rój
2.5
1.5
DSDS/336-4.36
4434Adam Rydz
Ludwik Murat
3.0
5.0
MA
LU
MP/41-6.20
4527Tomasz Zataj
Tadeusz Dziadykiewicz
1.5
2.5
MA
WP
MP/41-7.21
4673Ania Genaszewska
Ela Stolarczyk
0.0
0.0
ZP/433-8.14
4760Jerzy Sadowski
Marek Żakowicz
12.0
12.0
ZPZP/308-8.90
487Zbigniew Wróblewski
Tadeusz Janeczek
1.5
3.0
DSDS/336-9.96
4946Antoni Błażewicz
Leonard Lesiewicz
1.5
0.0
PD
PD/3694.80-10.27
5045Zenon Dobroński
Włodzimierz Misiaszek
0.0
0.0

PD
PD/3694.80-12.26
5167Filip Piotrowski
Piotr Wilczok
2.5
3.0
ZPZP/4333.60-13.41
5262Bogusław Maryńczak
Krzysztof Orzechowski
5.0
5.0
ZPZP/308-15.67
5314Tadeusz Kowalik
Janusz Kozioł
5.0
2.5
DSDS/723.60-15.86
5461Bogdan Wiliński
Kazimierz Wiliński
1.5
7.0
ZPZP/308-16.38
556Stanisław Cygan
Zdzisław Niemirski
2.0
1.0
DSDS/336-18.02
5632Małgorzata Węglewska
Krzysztof Ziewacz
2.5
5.0
WP
MP
MP/41-18.81
5719Dariusz Piotrkiewicz
Andrzej Kretkowski
2.5
4.0
KPKP/355-19.54
585Jarosław Kuźniar
Ireneusz Kwiatosz
2.0
1.5
DSDS/336-20.58
5931Maria Kowal
Anna Bułat
1.5
3.0
WP
MP
MP/41-21.63
6059Witold Mateńko
Lech Sulżycki
4.0
7.0
ZPZP/308-22.71
6140Roman Kowal
Joachim Gwiżdż
1.5
0.0
WP
MP/41-24.73
622Krystyna Ślęczek
Tadeusz Boroń
0.0
1.0
NZ
DS
DS/336-25.48
6336Dawid Harsze
Janusz Strześniewski
0.0
1.5
KPMP/41-37.09
6421Maciej Operlejn
Janusz Piwoński
2.5
2.5
KPKP/355-37.29
6510Ewa Sokolińska
Jan Kulczycki
2.0
2.5
DSDS/723.60-37.52
6669Bogdan Lipiński
Elżbieta Zart
1.5
0.0
ZP
ZP/4333.60-38.72
6770Kazimierz Kocik
Jerzy Sikorski
1.0
0.0
ZPZP/4333.60-40.00
6839Janusz Kurdej
Adam Seichter
5.0
3.0
KPMP/41-42.66
6956Maria Błaszczyk
Krystyna Brzezińska
0.0
0.0
WP/2477.20-54.72
7023Adam Szmidt
Włodzimierz Płaczkiewicz
0.0
0.5
 
KP
KP/355-56.92

Statystyka ośrodków...