Turniej na maksy

Czwartek, 10 marca 2022

Wyniki z 4 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
18Piotr Birowski
Andrzej Janiak
2.5
3.0
DSDS/26959.778
238Andrzej Spodnik
Andrzej Świgut
1.0
0.5
OPOP/40159.138
32Leszek Jarząb
Zbigniew Szanduła
0.0
3.0
DSDS/26958.867
435Wiesław Piskozub
Alojzy Drewniak
2.5
2.0
OPOP/40158.066
519Lech Warężak
Piotr Klubiński
11.0
11.0
DSDS/43657.556
627Arkadiusz Skonieczny
Andrzej Kałużny
3.0
2.5
LBLB/43257.025
724Andrzej Drgas
Zbigniew Wojdak
3.0
3.0
LBLB/43256.254
815Zbigniew Sosna
Janusz Drozdowski
4.0
12.0
DSDS/43655.403
942Józef Szumiński
Jerzy Wróbel
3.0
3.0
OPOP/40155.213
1016Jerzy Głowiński
Andrzej Suchodolski
1.5
5.0
DSDS/43654.852
1125Lech Jaworski
Wiesław Wiśniewski
3.0
5.0
LBLB/43254.532
1228Ryszard Beleć
Tomasz Konopka
4.0
4.0
LBLB/43254.072
1333Krystyna Wąchała
Tomasz Baranowski
2.5
5.0
OPOP/40153.712
1412Tadeusz Cymbalista
Grzegorz Skowronek
5.0
3.0
DSDS/26953.592
1510Józef Grybel
Adam Stachura
4.0
2.0
DSDS/26952.812
1639Gerard Szweda
Roman Wąchała
3.0
2.0
OPOP/40152.091
1737Elżbieta Waszczuk
Henryk Waszczuk
0.0
0.0
OP/40151.921
1829Mirosław Miłaszewicz
Franciszek Bułyszko
5.0
4.0
LBLB/43251.571
1944Hanna Chałupnik
Witold Depa
2.5
4.0
OPOP/40151.531
2011Marek Czerniawski
Wojciech Raczyński
4.0
3.0
DSDS/26951.481
2126Tadeusz Wolniczak
Andrzej Szkiel
5.0
4.0
LBLB/43251.261
2213Anna Jankowska
Krzysztof Ćwik
4.0
5.0
DSDS/43651.261
236Marian Gołąbek
Wiesław Kozieł
2.0
2.0
DSDS/26950.571
2434Bogumiła Wysocka
Marian Wysocki
0.0
0.0
OPOP/40150.30
253Zbigniew Ciereszko
Jan Dawidowski
9.0
3.0
DSDS/26950.10
264Grzegorz Czapulak
Jerzy Zatorski
5.0
4.0
DSDS/26949.68
2730Sławomir Rutecki
Tadeusz Birecki
7.0
5.0
LBLB/43249.37
2820Wojciech Skonieczny
Zdzisław Malkiewicz
5.0
4.0
DSDS/43649.13
299Ryszard Salwa
Adam Szewczak
0.0
2.0
DSDS/26948.51
3031Józef Sikora
Tadeusz Lisiecki
5.0
2.5
LBLB/43248.13
3114Samuel Bałdysz
Arkadiusz Poziemski
7.0
4.0
DSDS/43647.80
3236Wiesława Lebiecka
Lilianna Rzechorzek-Urbaniak
0.0
1.5
OPOP/40147.49
3341Ewa Skrzyniarz
Czesław Knapik
1.0
1.0
OPOP/40146.70
3443Anna Pusz
Jan Łodziana
1.5
1.5
OPOP/40146.24
3517Andrzej Bojda
Henryk Marciniak
2.0
3.0
DSDS/43646.01
3623Mieczysław Skowroński
Edward Poniewiera
1.0
3.0
LBLB/43245.49
3740Marek Górecki
Józef Drążek
0.5
0.5
OPOP/40145.40
387Roland Lippik
Ryszard Rączkowski
5.0
4.0
DSDS/26945.37
3921Marcin Motykiewicz
Dariusz Budnik
4.0
3.0
DSDS/43645.19
4046Elżbieta Szankowska-Miler
Alina Świętalska
0.0
0.0
OPOP/40145.04
4118Andrzej Robak
Małgorzata Robak
4.0
4.0
DSDS/43643.76
425Jerzy Gajek
Andrzej Pawłowski
0.0
2.0
DSDS/26940.55
431Krystyna Kozik
Urszula Sokołowska
0.5
0.5
DSDS/26938.73
4445Helena Chrzanecka
Izabela Cielenkiewicz
0.0
0.0
OP/40137.19
4532Andrzej Góźdź
Zbigniew Zalesiński
3.0
1.0
LBLB/43232.32

Statystyka ośrodków...