Turniej na maksy
Poniedziałek, 21 lutego 2022
Wyniki z 31 ośrodków
Oglądasz wyniki par z ośrodka WP/300
Wyniki całościowe:
tutaj
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
1
314
Jan Borychowski
Bogdan Świątek
13.0
12.0
WP
WP/300
72.36
41
10
312
Michał Dembiński
Ewa Morawska
12.0
2.5
WP
WP/300
65.00
37
11
321
Olech Bestrzyński
Cezary Serek
17.0
17.0
WP
WP/300
64.06
36
22
306
Jerzy Roszak
Przemysław Hauser
9.0
9.0
WP
WP/300
60.99
32
26
294
Jan Rosochowicz
Janusz Suszczyński
3.0
5.0
WP
WP/300
60.54
30
47
322
Katarzyna Stachowiak
Adam Peszke
1.5
5.0
WP
WP/300
58.62
21
55
319
Michał Pabich
Beata Bojarska
4.0
5.0
WP
WP/300
57.72
17
57
303
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
13.0
7.0
WP
WP/300
57.57
16
62
320
John Catlow
Małgorzata Augustyn
3.0
3.0
WP
WP/300
57.30
14
66
311
Szymon Graś
Jakub Piłat
2.5
1.5
WP
WP/300
56.79
13
71
295
Krzysztof Jordan
Marek Szukała
3.0
19.0
WP
WP/300
56.48
10
78
304
Jerzy Nowak
Jacek Kokociński
13.0
7.0
LB
WP
WP/300
56.17
8
110
291
Jarosław Lubczyński
Marek Domagała
5.0
5.0
WP
WP/300
54.35
6
117
287
Włodzimierz Kwiatkowski
Jacek Melcer
12.0
5.0
WP
WP/300
53.83
6
168
316
Wojciech Robiński
Leszek Rosochowicz
5.0
5.0
WP
WP/300
50.97
2
182
298
Zbigniew Kaczorowski
Wojciech Witkowski
2.5
2.5
WP
WP/300
50.21
1
186
297
Mirosława Miętkiewska
Adam Meller
3.0
5.0
WP
WP/300
50.01
193
299
Andrzej Kędzierski
Grzegorz Proniewicz
5.0
4.0
LB
WP/300
49.64
196
289
Witold Szczepaniak
Barbara Podgórska
5.0
5.0
WP
WP/300
49.52
201
296
Mieczysław Szczechowiak
Andrzej Mazurek
5.0
12.0
WP
WP/300
49.37
212
290
Paweł Biś
Krzysztof Buzała
2.5
5.0
WP
WP/300
48.77
230
288
Stanisław Zakrzewski
Katarzyna Żabicka-Bajon
17.0
1.5
WP
WP/300
47.57
231
308
Małgorzata Węglewska
Jerzy Wilczek
2.5
4.0
WP
LD
WP/300
47.32
241
318
Michał Pilawski
Patryk Morawski
1.5
3.0
WP
WP/300
46.86
250
302
Andrzej Gintrowicz
Justyna Łaniewska
2.5
2.5
WP
WP/300
46.12
269
301
Ewa Knapik
Andrzej Dymek
5.0
5.0
WP
WP/300
45.29
272
293
Krzysztof Galubiński
Henryk Duszyński
3.0
5.0
WP
WP/300
45.10
274
305
Paweł Marek
Paweł Fiebig
5.0
3.0
WP
WP/300
44.96
296
292
Tadeusz Dziadykiewicz
Roman Wojciechowski
2.5
2.0
WP
WP/300
43.97
330
315
Karolina Łukasik
Barbara Boruta
0.0
2.5
WP
WP/300
40.67
331
310
Maria Tytyk
Maja Skowrońska
1.0
0.5
WP
WP/300
40.55
348
307
Piotr Różański
Anna Różańska
0.5
1.0
WP
LB
WP/300
37.66
359
300
Marek Gapiński
Lidia Gapińska
2.5
2.5
WP
WP/300
36.26
365
313
Zygfryd Banecki
Alina Dobosz-Sztuba
4.0
1.0
WP
WP/300
32.98
366
317
Piotr Łagoda
Robert Kempka
1.0
1.5
WP
WP/300
32.96
368
309
Jędrzej Wołoszczuk
Antoine Farine
0.0
0.0
WP
WP/300
32.23
Statystyka ośrodków...