Turniej na maksy

Piątek, 14 stycznia 2022

Wyniki z 4 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
140Piotr Trębski
Sylwester Sokół
3.0
5.0
MA
LD
MA/8663.208
216Janusz Kowalczyk
Maciej Mosakowski
5.0
2.5
MAMA/12662.678
322Jerzy Pawelec
Andrzej Lewandowski
5.0
1.5
MAMA/12661.097
435Grażyna Piorun
Dariusz Kosiorek
2.0
2.0
LDMA/8660.076
538Kacper Kopka
Krzysztof Pietruszka
7.0
3.0
MAMA/8659.536
66Zbigniew Sobczyk
Bogdan Sokół
12.0
4.0
DSDS/38058.895
746Janusz Linkiewicz
Lech Sulżycki
5.0
7.0
ZPZP/30858.824
83Marcin Motykiewicz
Marcin Paplaczyk
4.0
2.5
DSDS/38058.653
924Krzysztof Sokół
Mariusz Mączewski
4.0
2.5
MAMA/12657.413
1041Przemysław Nitek
Paweł Gniado
2.5
1.5
MAMA/8655.702
1121Andrzej Matuszewski
Andrzej Szlachta
4.0
2.5
MAMA/12655.642
1233Zenon Filipiak
Andrzej Denisiewicz
3.0
0.5
MAMA/8655.372
1326Marek Wróblewski
Marek Borkowski
1.0
1.5
MA
PM
MA/12655.262
1428Maciej Godlewski
Bartłomiej Gala
1.0
1.5
MAMA/8654.842
157Dariusz Budnik
Andrzej Kołodziejczyk
3.0
2.5
DSDS/38053.532
1619Janusz Królikowski
Andrzej Sobula
4.0
2.5
MAMA/12652.721
1725Henryk Osiński
Lidia Zarębińska
2.0
1.0
MAMA/12652.211
1836Robert Czernecki
Tadeusz Szczepański
2.0
2.5
LDMA/8651.951
1911Małgorzata Robak
Andrzej Robak
4.0
4.0
DSDS/38051.571
2034Wojciech Stencel
Małgorzata Duda
1.5
1.5
MAMA/8650.651
219Anna Jankowska
Ryszard Rolka
4.0
5.0
DSDS/38050.621
2244Anna Kondyjowska
Zygmunt Kondyjowski
4.0
4.0
ZPZP/30850.561
234Robert Łukomski
Zdzisław Malkiewicz
3.0
4.0
DSDS/38050.131
2445Edward Kaczmarek
Czesław Wojtaś
9.0
5.0
ZPZP/30849.57
2548Bogdan Wiliński
Kazimierz Wiliński
1.5
7.0
ZPZP/30849.25
2610Waldemar Majewski
Dariusz Marczak
4.0
5.0
DSDS/38048.37
2730Martyna Gmurek
Wiktoria Ciura
1.0
1.0
MAMA/8648.01
281Wojciech Skonieczny
Lilianna Szatańska
5.0
3.0
DSDS/38047.95
2929Zuzanna Bobryk
Maja Jakubiak
1.0
1.0
MAMA/8646.67
3037Julia Gala
Tomasz Kopka
1.0
3.0
MAMA/8645.88
3115Arkadiusz Wódkowski
Dariusz Kłodos
3.0
3.0
MAMA/12645.33
322Marta Bojda
Andrzej Bojda
1.5
2.0
DSDS/38045.14
3347Wincenty Glina
Bolesław Tomaszewski
0.0
0.0
NZ
ZP/30845.14
3420Magdalena Głombińska
Grażyna Jaskulska
3.0
2.0
MAMA/12644.48
355Kazimierz Komorowicz
Andrzej Suchodolski
4.0
5.0
DSDS/38043.82
3631Bartosz Rybak
Dominik Wrzesiński
0.0
1.5
MAMA/8643.55
3732Krzysztof Wojno
Mateusz Wrzesiński
1.0
1.5
MAMA/8642.83
3818Svetlana Gudkova
Małgorzata Olborska
1.0
1.0
MAMA/12642.53
398Andrzej Litwiński
Lech Kostecki
5.0
5.0
DSDS/38041.34
4027Tymoteusz Bodzioch
Miłosz Kunicki
1.0
1.0
MAMA/8641.21
4114Joanna Serwatowska
Bogdan Dejnakowski
2.0
4.0
MAMA/12641.09
4242Karolina Kupczyk
Ireneusz Liberadzki
2.5
2.5
MAMA/8641.06
4313Andrzej Reda
Stanisław Wzorek
2.0
1.0
MAMA/12640.96
4423Jadwiga Nycz
Krystyna Goreń
1.5
1.5
MAMA/12640.69
4539Lena Kopowicz
Anna Piechucka
1.0
0.0
MAMA/8639.47

Statystyka ośrodków...