Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 13 stycznia 2022

Wyniki z 5 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
14Marian Kupnicki
Artur Winkler
17.0
9.0
KP
DS
DS/7295.188
215Zbigniew Ruchlicki
Paweł Czeszel
3.0
1.5
PDPD/3693.6060.828
337Waldemar Wochna
Ludwik Piotrowski
5.0
9.0
ZPZP/43359.137
419Janusz Zabacki
Krzysztof Galubiński
2.0
3.0
WPWP/2473.6057.776
526Jarosław Lubczyński
Michał Pabich
5.0
4.0
WPWP/2473.6056.825
616Dariusz Sterniczuk
Stefan Kopyt
5.0
4.0
PDPD/3693.6042.494
729Jerzy Sadowski
Marek Żakowicz
12.0
12.0
ZPZP/30840.394
810Jan Ciulkin
Mirosław Morchat
4.0
5.0
PDPD/36934.893
922Robert Ciesielski
Piotr Tyranowski
3.0
5.0
WPWP/2473.6033.212
101Marek Drecki
Tadeusz Kowalik
7.0
5.0
DSDS/7232.272
1135Krzysztof Orzechowski
Lech Sulżycki
5.0
7.0
ZPZP/30824.062
1230Witold Mateńko
Maciej Silski
4.0
0.0
ZP
ZP/30816.612
1324Tadeusz Dziadykiewicz
Jan Sztuba
2.5
2.0
WPWP/2473.6014.382
1417Edyta Dominkiewicz
Robert Dominkiewicz
1.0
2.0
PDPD/3693.609.661
1512Ireneusz Turyk
Robert Kicior
2.0
2.5
PDPD/3693.609.381
1639Jerzy Sikorski
Kazimierz Kocik
0.0
1.0
ZPZP/4338.591
1738Jerzy Świętoń
Krzysztof Stec
0.0
0.0
0ZP/4333.701
1833Edward Kaczmarek
Czesław Wojtaś
9.0
5.0
ZPZP/3083.001
1928Małgorzata Cieślińska
Piotr Cieśliński
1.5
1.5
WPWP/2473.602.321
2011Tomasz Zalewski
Zbigniew Gadek
1.5
2.5
PDPD/3693.601.931
218Lech Szubert
Feliks Babiracki
1.0
3.0
PDPD/3693.60-3.29
225Eugeniusz Małecki
Janusz Kozioł
5.0
2.5
DSDS/72-4.31
2318Benon Żukowski
Artur Kozłowski
1.0
1.5
PDPD/3693.60-5.01
2431Wincenty Glina
Bolesław Tomaszewski
0.0
0.0
NZ
ZP/308-0.50-6.06
256Zdzisław Patreuha
Sławomir Zimniak
5.0
7.0
DSDS/72-9.80
2636Bogdan Wiliński
Kazimierz Wiliński
1.5
7.0
ZPZP/308-11.72
2740Dariusz Starzyński
Andrzej Migalski
1.5
1.5
ZPZP/433-13.98
2841Dariusz Głowiński
Krzysztof Lipowski
3.0
5.0
ZPZP/433-18.41
2920Krystyna Brzezińska
Maria Błaszczyk
0.0
0.0
WP/2473.60-20.12
3027Robert Kempka
Waldemar Paternoga
1.5
1.5
WPWP/2473.60-20.62
312Jacek Rutowicz
Ryszard Makuch
4.0
5.0
DSDS/72-24.81
3213Leszek Szewczuk
Grzegorz Kryszeń
0.0
1.0

PD
PD/369-27.28
3334Edward Chodźko
Jerzy Dziemidowicz
0.0
3.0

ZP
ZP/308-32.17
3432Władysław Korbutowicz
Czesław Majewski
5.0
4.0
ZPZP/308-34.61
359Wiesław Korpula
Włodzimierz Misiaszek
1.5
0.0
PDPD/3693.60-38.34
3642Piotr Wilczok
Wiesław Lange
3.0
2.0
ZPZP/433-39.03
3721Małgorzata Węglewska
Maciej Cieślukowski
2.5
0.5
WPWP/2473.60-41.18
3825Maria Tytyk
Maria Niklaus
0.5
2.0
WP
KP
WP/2473.60-50.18
3914Antoni Błażewicz
Leonard Lesiewicz
1.5
0.0
PD
PD/3693.60-52.84
403Eugeniusz Swendrowski
Andrzej Wyrzykowski
2.0
2.5
DSDS/72-88.52

Statystyka ośrodków...