Turniej na maksy

Czwartek, 30 grudnia 2021

Wyniki z 3 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
139Antoni Byliński
Szymon Jędrzejewski
1.5
1.0
PMPM/19970.826
213Lidia Chłąd
Wiesław Andruk
2.5
9.0
PMMA/4164.636
333Szymon Grabala
Milena Smoleń
1.0
1.5
PMPM/19962.205
437Cyprian Morawski
Julia Wodzyńska
1.5
1.0
PMPM/19961.664
511Sławomir Wiśniewski
Jolanta Wiśniewska
4.0
4.0
MAMA/4160.274
618Krzysztof Rohde
Hanna Rohde
2.5
2.5
WMMA/4160.153
77Dariusz Borysow
Leon Kubicki
5.0
3.0
KPKP/35559.313
84Przemysław Kacprzak
Mirosław Szparaga
4.0
5.0
KPKP/35558.822
931Joanna Nagórna
Adam Pawiłojć
0.0
0.5

PM
PM/19958.152
1010Małgorzata Wachowska
Krzysztof Klimczak
2.5
2.5
WMMA/4157.092
1115Elżbieta Brewińska
Eugeniusz Seichter
1.5
12.0
MA
KP
MA/4156.611
1219Anna Ptaszyńska
Ewa Stokowska
0.0
0.0
MA/4155.181
1336Jan Łuczeczko
Adam Nagórny
1.5
1.0
PMPM/19955.101
1417Urszula Niespodziewańska
Jan Druch
0.5
1.5
MA
PK
MA/4153.781
1532Rafał Fudacz
Marcin Staniak
0.5
0.5
PMPM/19953.011
1626Eliza Gardzińska
Wojciech Gardziński
2.0
2.5
MAMA/4152.891
172Wojciech Wójciak
Andrzej Sekuła
5.0
7.0
KPKP/35552.441
1814Jacek Sroczyński
Grzegorz Kujawiński
2.0
2.5
DS
PM
MA/4151.611
1928Dominik Magryś
Tomasz Magryś
2.5
2.5
PKMA/4150.751
2027Wojciech Kubica
Janina Kubica
0.5
0.5
WMMA/4149.58
2125Kazimierz Wierzbowski
Ewa Ziółkowska
1.5
1.0
KPMA/4149.57
223Maria Pruchniewska
Włodzimierz Żurawicz
2.0
4.0
KPKP/35549.38
2316Urszula Jakubowska
Jerzy Jakubowski
2.0
2.0
LDMA/4149.36
2424Jolanta Lewandowska
Katarzyna Żabicka-Bajon
1.0
1.5
WPMA/4147.06
258Agnieszka Afek
Jan Szynczewski
0.0
1.5

LD
MA/4146.64
265Maciej Operlejn
Janusz Piwoński
2.5
2.5
KPKP/35546.40
2729Marek Szymborski
Sławomir Kunz
4.0
1.5
PM
WM
MA/4145.71
2823Mariola Miklaszewska
Bronisława Sroczyńska
2.0
0.0
MA
MA/4144.74
2922Hanna Frelichowska
Henryk Frelichowski
0.0
0.0
KPMA/4144.46
301Włodzimierz Płaczkiewicz
Adam Szmidt
0.5
0.0
KP
 
KP/35544.36
316Ewa Malka
Maciej Ciesielski
0.5
0.0
KP
 
KP/35541.80
3220Ryszard Pietrzak
Teresa Roszkowska-Śliź
2.0
1.5
MAMA/4140.16
3335Michał Mierzejewski-Dybek
Kacper Mitura
0.0
0.0
PM/19938.39
3412Michał Germak
Elżbieta Majewska
0.0
0.0
MA/4138.05
359Mirosław Strzelecki
Małgorzata Strzelecka
0.0
0.0
MAMA/4132.56
3638Bohdan Ligman
Marek Mitura
0.0
0.0
PM
PM/19928.51
3730Albert Gołaszewski
Jakub Gołaszewski
0.0
0.0
PM/19922.16

Statystyka ośrodków...