Turniej na maksy

Środa, 15 grudnia 2021

Wyniki z 5 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
125Janusz Wróblewski
Janusz Budny
9.0
7.0
WMWM/31864.4710
217Krzysztof Trunowicz
Tomasz Sinkiewicz
2.5
7.0
WMWM/31859.869
332Janusz Suszczyński
Marek Juszczak
5.0
5.0
WPWP/24759.289
433Andrzej Kędzierski
Grzegorz Proniewicz
5.0
4.0
LBWP/24758.798
519Wiesław Podlecki
Adolf Bocheński
3.0
13.0
WMWM/31858.517
68Grzegorz Pogodziński
Mirosław Markiewicz
5.0
2.0
LBLB/4958.316
739Paweł Sosnowski
Ryszard Sawicki
5.0
5.0
WPWP/25257.746
827Aleksander Nowakowski
Przemysław Weymann
11.0
11.0
WPWP/24756.265
915Jakub Milkamanowicz
Mirosław Makuch
3.0
4.0
WMWM/31856.014
1023Jerzy Szczepański
Elżbieta Olejnik
1.0
0.5
WMWM/31855.923
115Tadeusz Kowalicki
Maciej Arnold
7.0
7.0
LBLB/4955.882
1234Jacek Kokociński
Jan Borychowski
7.0
13.0
WPWP/24755.412
132Marian Andruch
Andrzej Pawlik
1.0
1.5
LBLB/4955.252
1426Marek Cielecki
Lech Grabski
5.0
7.0
WMWM/31855.242
159Sławomir Wrzosek
Lidia Wrzosek
11.0
5.0
WMWM/31854.952
1646Adam Piszczek
Stefan Samól
2.5
3.0
WPWP/25254.602
1730Krzysztof Galubiński
John Catlow
3.0
3.0
WPWP/24754.562
1818Bernard Pszczoła
Arkadiusz Cwirko
11.0
4.0
WMWM/31854.122
1950Ewa Morawska
Cezary Serek
2.5
17.0
WPWP/25453.831
2013Edmund Reczuga
Mirosław Roesler
7.0
11.0
WMWM/31853.391
2131Tadeusz Dziadykiewicz
Andrzej Plewiński
2.5
1.5
WPWP/24753.351
223Bogusław Mazierski
Wiesław Żegilewicz
3.0
12.0
LBLB/4953.301
2345Waldemar Kożuchowski
Jerzy Gurzęda
5.0
7.0
WPWP/25252.701
2440Stanisław Janik
Janusz Przybysz
13.0
9.0
ZP
KP
WP/25252.511
2549Ewa Knapik
Barbara Podgórska
5.0
5.0
WPWP/25452.461
2648Piotr Solecki
Jarosław Hilbrecht
7.0
7.0
WPWP/25252.11
2729Piotr Cieśliński
Małgorzata Cieślińska
1.5
1.5
WPWP/24752.04
2854Marek Gapiński
Jerzy Rodziewicz
2.5
5.0
WPWP/25450.93
2922Romuald Grudziński
Krzysztof Michalczyk
5.0
12.0
WMWM/31850.76
3042Tomasz Solarski
Jerzy Stypiński
4.0
4.0
WPWP/25250.58
3128Paweł Biś
Krzysztof Buzała
2.5
5.0
WPWP/24749.73
3252Zbigniew Kaczorowski
Zdzisław Konieczny
2.5
3.0
WPWP/25449.04
3347Romuald Bartoszko
Radzisław Oczkowicz
5.0
5.0
WPWP/25248.09
3410Halina Podlecka
Barbara Pietruszka
2.0
2.0
WMWM/31847.97
3551Maria Banaszkiewicz
Danuta Kazmucha
2.0
17.0
WP
MA
WP/25447.08
3624Tomasz Stopierzyński
Mirosław Doroszuk
5.0
9.0
WMWM/31846.75
3721Tadeusz Krajewski
Grażyna Blech
3.0
1.5
WMWM/31846.39
387Barbara Soroko
Przemysław Wojtczak
3.0
2.5
LBLB/4946.19
396Grażyna Gruszczyńska
Robert Komar
4.0
3.0
LBLB/4946.18
4041Rafał Junik
Jolanta Ziętara
7.0
5.0
WPWP/25245.35
4116Krzysztof Wojno
Maciej Sarnowski
0.5
1.0
WMWM/31842.07
4235Małgorzata Węglewska
Jacek Wędrychowicz
2.5
12.0
WPWP/24740.84
4320Bartłomiej Tokarski
Władysław Skowroński
0.0
7.0
DS
WM
WM/31840.12
4436Mirosława Miętkiewska
Tomasz Powęzka
3.0
2.0
WPWP/24739.98
4511Henryk Bałtronowicz
Ryszard Piotrowicz
2.0
1.5
WMWM/31839.49
4612Ewa Wyszomierska
Marek Wyszomierski
1.5
1.5
WMWM/31838.82
4744Stanisław Czarnecki
Andrzej Malenta
1.0
5.0
WPWP/25236.32
4814Hanna Rohde
Krzysztof Rohde
2.5
2.5
WMWM/31835.16
494Jakub Masny
Cezary Włodarczyk
1.0
1.5
LBLB/4934.89
5038Lidia Suszczyńska
Barbara Speth
0.5
2.0
WPWP/24730.23

Statystyka ośrodków...