Turniej na maksy

Czwartek, 9 grudnia 2021

Wyniki z 7 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
18Tadeusz Cymbalista
Grzegorz Skowronek
5.0
3.0
DSDS/26965.819
255Andrzej Janda
Zbigniew Niziołek
5.0
3.0
PKPK/5165.279
312Roman Żyto
Ryszard Wojtala
4.0
4.0
DSDS/9460.978
421Ewa Malka
Maciej Ciesielski
0.5
0.0
KP
KP/35560.917
515Przemysław Kacprzak
Mirosław Szparaga
4.0
5.0
KPKP/35560.577
650Andrzej Raczkowski
Andrzej Prasalski
5.0
7.0
PDPD/36960.556
75Ryszard Rączkowski
Adam Stachura
4.0
2.0
DSDS/26960.026
833Wacław Owca
Barbara Miś
2.5
2.0
MPMP/4559.495
942Adam Waśko
Bogdan Łukasik
5.0
1.5
MPMP/4559.394
1026Jadwiga Bakalarska
Krzysztof Ziewacz
2.5
5.0
LB
MP
MA/4159.254
1116Maciej Operlejn
Janusz Piwoński
2.5
2.5
KPKP/35559.163
1213Łukasz Rokita
Ireneusz Szulc
5.0
5.0
DSDS/9458.872
1324Janusz Galewski
Jan Ciulkin
5.0
4.0
PDMA/4158.452
1451Michał Bobrykow
Zbigniew Gadek
3.0
2.5
PDPD/36958.012
1540Bogdan Dziedzina
Janina Dziedzina
0.0
1.5

MP
MP/4557.942
169Remigiusz Kaźmierczak
Mirosław Powązka
4.0
3.0
DSDS/9456.632
1727Iwona Puczyłowska
Marek Nasiłowski
2.5
3.0
WMMA/4156.022
1854Izabella Klar
Wiesława Rusek
2.5
0.5
PKPK/5155.372
1943Stanisław Niedźwiecki
Henryk Stecewicz
0.5
3.0
PDPD/36953.222
201Zbigniew Ciereszko
Jan Dawidowski
9.0
3.0
DSDS/26953.111
214Piotr Birowski
Andrzej Janiak
2.5
3.0
DSDS/26952.971
2249Marian Krasowski
Krzysztof Baranowski
7.0
3.0
PDPD/36952.041
2325Jan Druch
Maria Karolewska
1.5
1.0
PKMA/4151.381
247Jerzy Gajek
Adam Szewczak
0.0
2.0
DSDS/26950.921
2552Benon Żukowski
Artur Kozłowski
1.0
1.5
PDPD/36950.641
2645Edyta Dominkiewicz
Robert Dominkiewicz
1.0
2.0
PDPD/36950.631
2739Stanisław Włodek
Hieronim Dzikowski
1.5
1.5
MPMP/4550.431
2835Robert Tymiński
Edward Stawiarski
0.0
0.0
MP/4549.521
2914Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
5.0
5.0
DSDS/9449.38
3032Andrzej Gintrowicz
Zbigniew Listewnik
2.5
2.5
WP
WM
MA/4149.24
3146Wiesław Korpula
Dariusz Sterniczuk
1.5
5.0
PDPD/36948.75
3219Wojciech Wójciak
Andrzej Sekuła
5.0
7.0
KPKP/35548.72
3331Zdzisław Gumkowski
Mariola Miklaszewska
2.5
2.0
MAMA/4148.16
3430Adam Krysa
Anita Rakszewska-Michnowska
13.0
0.0
PK
MA
MA/4147.85
3548Włodzimierz Misiaszek
Jerzy Firs
0.0
2.0
PDPD/36947.61
3637Ryszard Piwowar
Edward Piwowar
1.5
1.5
MPMP/4546.37
3736Piotr Turczynowicz
Barbara Zabłocka
2.5
0.0
MP
MP/4546.28
3857Józef Turecki
Marek Rusek
4.0
3.0
PKPK/5145.84
3922Dariusz Borysow
Leon Kubicki
5.0
3.0
KPKP/35545.73
4038Aleksandra Wołowiec
Janina Smolarek
0.5
0.5
MPMP/4545.36
4118Elżbieta Zalewska
Maria Pruchniewska
2.5
2.0
KPKP/35544.84
4228Iwona Orzełowska
Paweł Olech
0.0
1.0
MAMA/4144.73
4317Elżbieta Czerwińska
Paweł Łęcki
2.5
3.0
KPKP/35544.03
4444Jan Juchniewicz
Lech Szubert
1.0
1.0
PDPD/36943.69
452Grzegorz Czapulak
Jarząb Leszek
5.0
0.0
DSDS/26942.65
4629Natalia Węgleńska
Agnieszka Afek
1.5
0.0
MA
MA/4142.57
4756Tomasz Wiechowski
Henryk Larwa
0.0
0.0
PK/5142.52
4823Janina Kubica
Wojciech Kubica
0.5
0.5
WMMA/4142.36
4911Tadeusz Biernat
Adam Bąk
2.5
2.0
DSDS/9441.21
5058Jacek Gąsiorek
Zygmunt Szczudło
3.0
2.5
PKPK/5141.00
513Ryszard Szmydyński
Tadeusz Tyburcy
0.0
0.0
DSDS/26938.39
526Marian Gołąbek
Wiesław Kozieł
2.0
2.0
DSDS/26936.13
5320Włodzimierz Płaczkiewicz
Adam Szmidt
0.5
0.0
KP
KP/35536.04
5434Wiktor Sobczyński
Tadeusz Śliwiński
0.5
1.0
MPMP/4535.23
5547Antoni Błażewicz
Leonard Lesiewicz
1.5
0.0
PD
PD/36934.86
5610Zdzisław Biernat
Bernard Zakrzewski
0.0
0.0
DS/9432.96

Statystyka ośrodków...