Turniej na maksy

Środa, 8 grudnia 2021

Wyniki z 6 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
139Mirosław Roesler
Edmund Reczuga
11.0
7.0
WMWM/31866.3611
240Sławomir Wrzosek
Lidia Wrzosek
11.0
5.0
WMWM/31866.2611
322Andrzej Spodnik
Andrzej Świgut
1.0
0.5
OPOP/4010.0064.0410
435Grażyna Blech
Tadeusz Krajewski
1.5
3.0
WMWM/31862.869
523Wiesław Piskozub
Witold Lisicki
2.5
2.0
OPOP/40162.449
676Piotr Solecki
Stanisław Janik
7.0
13.0
WP
ZP
WP/25262.408
78Grzegorz Pogodziński
Mirosław Markiewicz
5.0
2.0
LBLB/4960.588
812Iwona Puczyłowska
Marek Nasiłowski
2.5
3.0
WMMA/4160.457
954Jacek Wędrychowicz
Małgorzata Węglewska
12.0
2.5
WPWP/24759.877
1020Feliks Marciszewski
Leszek Tarnogrodzki
5.0
2.5
OPOP/40158.976
1160Marek Juszczak
Janusz Suszczyński
5.0
5.0
WPWP/24758.605
1268Piotr Stanikowski
Edward Niewierowski
4.0
11.0
LB
WP
WP/24757.745
1315Adam Krysa
Maria Karolewska
13.0
1.0
PKMA/4157.324
146Zbigniew Przybylski
Krzysztof Tumielewicz
7.0
9.0
LBLB/4956.334
1567Jerzy Nowak
Małgorzata Konkiewicz
13.0
1.5
LB
WP
WP/24756.013
162Radosław Liskowiak
Andrzej Garczyński
5.0
5.0
LBLB/4955.623
1733Tomasz Stopierzyński
Tomasz Lubecki
5.0
1.5
WMWM/31855.133
1858Krzysztof Galubiński
John Catlow
3.0
3.0
WPWP/24755.052
1959Andrzej Kędzierski
Grzegorz Proniewicz
5.0
4.0
LBWP/24753.802
2052Bogna Latowska
Roman Wojciechowski
2.0
2.0
WPWP/24753.532
2173Jerzy Stypiński
Stefan Samól
4.0
3.0
WPWP/25253.462
2231Bernard Pszczoła
Wiesław Podlecki
11.0
3.0
WMWM/31852.252
2369Radzisław Oczkowicz
Romuald Bartoszko
5.0
5.0
WPWP/25252.172
2457Zbigniew Kaczorowski
Wojciech Witkowski
2.5
2.5
WPWP/24752.162
2513Janusz Galewski
Jan Ciulkin
5.0
4.0
PDMA/4152.012
2656Piotr Cieśliński
Paweł Biś
1.5
2.5
WPWP/24751.822
2719Helena Chrzanecka
Izabela Cielenkiewicz
0.0
0.0
OPOP/40151.462
2843Lech Grabski
Marek Cielecki
7.0
5.0
WMWM/31851.401
2929Roman Chrzanecki
Zdzisław Barglik
0.0
0.5
OPOP/40150.931
3071Rafał Junik
Jolanta Ziętara
7.0
5.0
WPWP/25250.931
3110Andrzej Gintrowicz
Zbigniew Listewnik
2.5
2.5
WP
WM
MA/4150.701
327Leszek Kiczaty
Tomasz Kalembkiewicz
4.0
3.0
LBLB/4950.401
3344Romuald Grudziński
Krzysztof Michalczyk
5.0
12.0
WMWM/31850.341
3417Elżbieta Waszczuk
Henryk Waszczuk
0.0
0.0
OPOP/4010.0050.281
3549Krzysztof Buzała
Jan Borychowski
5.0
13.0
WPWP/24750.271
3650Małgorzata Zielonacka
Mirosława Miętkiewska
3.0
3.0
WPWP/24750.221
3747Marek Wyszomierski
Ewa Wyszomierska
1.5
1.5
WMWM/31849.66
3861Barbara Speth
Lidia Suszczyńska
2.0
0.5
WPWP/24748.88
3946Jan Pierzkała
Alina Gudecka
2.0
2.5
WMWM/31848.88
4045Krzysztof Rohde
Hanna Rohde
2.5
2.5
WMWM/31848.81
4175Waldemar Kożuchowski
Przemysław Maliszewski
5.0
5.0
WPWP/25248.74
4227Modest Olak
Zbigniew Orliński
0.0
2.0
OPOP/40148.33
431Bogusław Mazierski
Wiesław Żegilewicz
3.0
12.0
LBLB/4948.23
4442Elżbieta Olejnik
Jerzy Szczepański
0.5
1.0
WMWM/31848.10
4536Henryk Bałtronowicz
Jan Warda
2.0
2.0
WMWM/31847.12
463Eugenia Ginter
Józef Szołdrowski
0.0
4.0
LBLB/4947.02
4714Zdzisław Gumkowski
Mariola Miklaszewska
2.5
2.0
MAMA/4146.78
4855Maciej Wybranowski
Adam Peszke
5.0
5.0
WPWP/24746.70
4938Jakub Milkamanowicz
Mirosław Makuch
3.0
4.0
WMWM/31846.69
5062Jarosław Michalski
Dariusz Pawlak
2.0
2.0
WPWP/24746.56
5151Marcin Bonawenturczak
Maja Skowrońska
2.5
0.5
WPWP/24746.34
5221Alina Świętalska
Elżbieta Szankowska-Miler
0.0
0.0
OPOP/40146.29
5374Jerzy Gurzęda
Jarosław Hilbrecht
7.0
7.0
WPWP/25246.29
5425Ewa Skrzyniarz
Małgorzata Ryś-Nowak
1.0
0.0
OP
OP/4010.0046.21
5572Ryszard Sawicki
Paweł Sosnowski
5.0
5.0
WPWP/25246.14
5611Krzysztof Ziewacz
Jadwiga Bakalarska
5.0
2.5
MP
LB
MA/4145.92
5764Łucja Winogrodzka
Piotr Winogrodzki
1.0
1.0
WPWP/24745.57
5824Bogumiła Wysocka
Jan Łodziana
0.0
1.5

OP
OP/40145.41
5926Grażyna Ratajczak
Jan Ratajczak
3.0
4.0
OPOP/40145.00
6065Szymon Graś
Jakub Piłat
2.5
1.5
WPWP/24744.93
6137Władysław Skowroński
Janina Bakuła
7.0
5.0
WMWM/31844.67
6228Krystyna Wąchała
Roman Wąchała
2.5
2.0
OPOP/40143.50
634Marian Andruch
Andrzej Pawlik
1.0
1.5
LBLB/4942.84
645Grażyna Gruszczyńska
Robert Komar
4.0
3.0
LBLB/4942.56
6570Tomasz Pawłowski
Adam Piszczek
2.0
2.5
WPWP/25239.88
6641Halina Podlecka
Barbara Pietruszka
2.0
2.0
WMWM/31839.69
6718Wiesława Lebiecka
Augustyn Ślesiński
0.0
2.0
OPOP/4010.0037.94
6832Krzysztof Wojno
Maciej Sarnowski
0.5
1.0
WMWM/31836.87
699Agnieszka Afek
Jan Szynczewski
0.0
1.5

LD
MA/4136.83
7034Zdzisław Cimaszkiewicz
Janina Biała
4.0
2.5
WMWM/31836.69
7163Tomasz Powęzka
Tadeusz Dziadykiewicz
2.0
2.5
WPWP/24735.86
7253Marek Stawujak
Maciej Cieślukowski
0.0
0.5
WPWP/24734.58

Statystyka ośrodków...