Turniej na maksy

Wtorek, 7 grudnia 2021

Wyniki z 3 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
132Aleksander Kud
Jerzy Rybarski
11.0
3.0
LB
PK
PK/11865.6710
216Janusz Kowalczyk
Lesław Klader
5.0
4.0
MAMA/12664.179
37Waldemar Skóra
Piotr Piotrowski
15.0
5.0
LDLD/25761.789
48Tomasz Modrzejewski
Robert Stoliński
11.0
15.0
LDLD/25761.538
54Paweł Banacki
Jerzy Markowski
4.0
5.0
LDLD/25760.357
631Kazimierz Dziok
Tomasz Ukraiński
9.0
12.0
PKPK/11860.186
730Arkadiusz Zadworny
Dariusz Kłodos
4.0
2.5
MAMA/12659.916
824Janusz Królikowski
Arkadiusz Ciechomski
4.0
5.0
MAMA/12659.805
946Mariusz Kozaczyński
Stanisław Zych
7.0
5.0
PKPK/11858.344
1021Halina Kopeć
Krzysztof Kopeć
0.0
0.0
MA/12655.663
1123Łukasz Wylegała
Jacek Metter
0.0
3.0
DS
MA
MA/12655.432
1219Zenon Skrzypczak
Mariusz Mączewski
1.0
2.5
MAMA/12655.342
1348Janusz Jarząbek
Władysław Chodziński
5.0
7.0
PKPK/11855.192
1417Michał Mańkowski
Magdalena Mańkowska
2.5
2.0
MAMA/12654.852
1536Leokadia Weryńska-Leja
Stanisław Sadło
1.5
5.0
PKPK/11854.582
1612Mirosława Swoboda
Edward Krusiewicz
2.5
7.0
MAMA/12653.032
1740Grzegorz Rusinek
Andrzej Kulasa
3.0
3.0
PKPK/11852.932
182Mirosław Staszewski
Marian Wojtasiński
5.0
2.0
LDLD/25752.612
3Andrzej Kozikowski
Jerzy Ronke
15.0
13.0
LDLD/25752.612
11Dariusz Wojna
Dariusz Krakowiak
3.0
4.0
MAMA/12652.612
2114Zbigniew Kozerski
Sylwester Sommer
2.0
5.0
MAMA/12652.001
2241Dominik Magryś
Tomasz Magryś
2.5
2.5
PKPK/11851.061
2337Marek Pietraszek
Przemysław Zawada
18.0
19.0
PK
SW
PK/11850.211
2438Dariusz Kulpiński
Waldemar Kaszuba
9.0
4.0
PKPK/11849.441
2510Bogusław Jakóbczyk
Roman Skowroński
5.0
2.5
PM
LD
LD/25748.651
2642Wacław Gruszczyński
Mieczysław Sipowicz
4.0
5.0
PKPK/11848.22
2745Robert Kwiatkowski
Bogusław Kruczek
4.0
11.0
PKPK/11848.16
2843Janusz Słonina
Tadeusz Marut
1.0
1.0
PKPK/11848.03
2939Hanna Łazarska
Jadwiga Żulińska
4.0
2.0
PKPK/11847.72
3018Joanna Serwatowska
Anna Smoluchowska
2.0
2.0
MAMA/12647.26
3128Paweł Sierakowski
Tomasz Wolfke
3.0
2.5
MAMA/12646.01
3235Tomasz Bajorek
Tadeusz Przybyło
9.0
9.0
PKPK/11845.66
336Liliana Suflida
Piotr Kardasiński
1.5
1.5
LDLD/25745.45
3420Wiesław Maciejczuk
Krzysztof Gołaś
13.0
5.0
MAMA/12645.30
3544Adam Żarnowski
Wojciech Paszko
12.0
9.0
PKPK/11845.00
3627Józef Nowik
Feliks Czechowski
1.5
2.0
MAMA/12644.95
3734Tomasz Czapkiewicz
Hieronim Furman
2.0
9.0
PKPK/11844.88
385Zdzisław Pawlicki
Zenon Darmaszek
4.0
4.0
LDLD/25744.28
3922Krzysztof Hordyński
Krzysztof Najda
3.0
7.0
MAMA/12643.73
4015Andrzej Reda
Andrzej Sobula
2.0
2.5
MAMA/12643.50
4147Leszek Jarosz
Jan Worek
4.0
2.0
PKPK/11843.42
4225Stanisław Stachowicz
Zbigniew Gżałczyński
1.0
1.5
MAMA/12643.39
4326Adam Ziółkowski
Andrzej Makohin
1.0
0.5
MAMA/12643.27
4450Kazimierz Kawa
Wanda Kawa
1.0
1.0
PKPK/11840.82
4529Bogusław Chomentowski
Magdalena Głombińska
5.0
3.0
MAMA/12640.26
4613Robert Szczęsny
Jacek Kominek
0.0
0.0
MA/12639.53
4733Józef Wrona
Jan Porada
5.0
5.0
PKPK/11839.18
481Robert Sacharczuk
Krzysztof Robaszek
1.5
5.0
LDLD/25738.13
499Tadeusz Kempko
Andrzej Pełka
1.5
1.5
LDLD/25734.60

Statystyka ośrodków...