Turniej na maksy

Czwartek, 2 grudnia 2021

Wyniki z 5 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
119Andrzej Sekuła
Wojciech Wójciak
7.0
5.0
KPKP/35563.817
224Wiesław Piskozub
Witold Lisicki
2.5
2.0
OPOP/40160.037
31Zbigniew Ciereszko
Jan Dawidowski
9.0
3.0
DSDS/26958.906
417Przemysław Kacprzak
Mirosław Szparaga
4.0
5.0
KPKP/35557.335
535Józef Turecki
Marek Rusek
4.0
3.0
PKPK/5156.204
68Ryszard Rączkowski
Adam Stachura
4.0
2.0
DSDS/26955.453
728Wiesława Lebiecka
Augustyn Ślesiński
0.0
2.0
OPOP/40155.103
823Piotr Andres
Józef Szumiński
5.0
3.0
OPOP/40155.012
914Jerzy Głowiński
Andrzej Suchodolski
1.5
5.0
DSDS/43654.732
1036Mieczysław Cisło
Wiesława Rusek
0.0
0.5

PK
PK/5153.302
1129Elżbieta Szankowska-Miler
Bogumiła Wysocka
0.0
0.0
OPOP/40152.631
129Jerzy Gładysz
Piotr Kalinowski
12.0
7.0
DSDS/43652.311
1310Piotr Klubiński
Wojciech Skonieczny
11.0
5.0
DSDS/43652.241
142Grzegorz Czapulak
Jerzy Zatorski
5.0
4.0
DSDS/26952.211
1511Adam Marcinowski
Lech Warężak
9.0
11.0
DSDS/43652.151
1621Ewa Skrzyniarz
Małgorzata Ryś-Nowak
1.0
0.0
OP
OP/40151.971
1733Zbigniew Niziołek
Andrzej Janda
3.0
5.0
PKPK/5150.811
1834Tomasz Wiechowski
Henryk Larwa
0.0
0.0
PK/5150.491
1915Dariusz Borysow
Leon Kubicki
5.0
3.0
KPKP/35549.91
206Tadeusz Cymbalista
Grzegorz Skowronek
5.0
3.0
DSDS/26949.90
2113Zdzisław Malkiewicz
Robert Łukomski
4.0
3.0
DSDS/43649.56
227Piotr Birowski
Andrzej Janiak
2.5
3.0
DSDS/26949.12
2330Hanna Chałupnik
Roman Wąchała
2.5
2.0
OPOP/40148.26
2426Elżbieta Hurna
Halina Kaciłowicz
1.5
1.0
OPOP/40147.39
2522Andrzej Lamla
Modest Olak
2.5
0.0
OPOP/40147.27
2616Maria Pruchniewska
Włodzimierz Żurawicz
2.0
4.0
KPKP/35546.08
273Marian Gołąbek
Wiesław Kozieł
2.0
2.0
DSDS/26946.07
285Andrzej Stachowiak
Adam Szewczak
2.5
2.0
DSDS/26945.59
2927Czesław Knapik
Jan Łodziana
1.0
1.5
OPOP/40144.76
304Jerzy Gajek
Andrzej Pawłowski
0.0
2.0
DSDS/26942.77
3120Ewa Malka
Maciej Ciesielski
0.5
0.0
KP
KP/35542.24
3218Maciej Operlejn
Janusz Piwoński
2.5
2.5
KPKP/35540.64
3332Marek Naprawa
Jacek Gąsiorek
0.0
3.0

PK
PK/5139.20
3412Piotr Kulesza
Janusz Drozdowski
9.0
12.0
ZP
DS
DS/43639.01
3525Andrzej Spodnik
Andrzej Świgut
1.0
0.5
OPOP/40137.59

Statystyka ośrodków...