Turniej na maksy

Piątek, 19 listopada 2021

Wyniki z 5 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
13Marcin Motykiewicz
Piotr Klubiński
4.0
11.0
DSDS/38065.379
259Eugeniusz Zalewski
Maciej Chwirut
9.0
5.0
SLZP/4163.299
339Tomasz Kopka
Przemysław Nitek
3.0
2.5
MAMA/8661.868
452Jacek Sroczyński
Andrzej Biliński
2.0
1.5
DSZP/4161.688
523Krzysztof Gołaś
Tomasz Kozłowski
5.0
4.0
MAMA/12660.677
650Zbigniew Listewnik
Tadeusz Dziadykiewicz
2.5
2.5
WM
WP
ZP/4160.546
716Wiesław Żegilewicz
Bogusław Mazierski
12.0
3.0
LBLB/4957.996
841Mirosław Biedrzycki
Marek Wrocławski
0.0
3.0

MA
MA/8657.785
944Henryk Redes
Ireneusz Liberadzki
0.0
2.5

MA
MA/8657.595
1018Marek Matwijewicz
Paweł Pietrażycki
4.0
5.0
LBLB/4957.244
1127Jacek Sowiński
Andrzej Seiler
2.5
2.5
MAMA/12656.963
126Wojciech Skonieczny
Zbigniew Sobczyk
5.0
12.0
DSDS/38056.813
134Sławomir Zagórski
Zdzisław Malkiewicz
3.0
4.0
DSDS/38055.562
1431Sylwia Kalbarczyk
Arkadiusz Ciechomski
0.0
5.0

MA
MA/12655.042
1513Przemysław Wojtczak
Marek Marciniak
2.0
4.0
LBLB/4954.682
1617Danuta Rynkiewicz
Andrzej Pawlik
0.0
1.0
LBLB/4954.542
1742Krzysztof Pietruszka
Piotr Trębski
2.5
3.0
MAMA/8654.242
1822Janusz Królikowski
Andrzej Sobula
4.0
2.5
MAMA/12654.082
1962Ryszard Fedorowski
Krzysztof Bartosiewicz
5.0
5.0
MAZP/4154.082
2054Ryszard Pietrzak
Elżbieta Brewińska
2.0
1.5
MAZP/4153.882
2140Tadeusz Szczepański
Jerzy Znajdek
2.5
2.5
LDMA/8652.121
2255Jerzy Wilczek
Małgorzata Węglewska
4.0
2.5
LD
WP
ZP/4152.111
231Andrzej Bojda
Marta Bojda
2.0
0.5
DSDS/38051.771
2428Andrzej Reda
Andrzej Jarząbek
2.0
2.0
MAMA/12651.121
2560Jacek Kowalewski
Krzysztof Galubiński
3.0
3.0
MA
WP
ZP/4151.041
267Waldemar Majewski
Dariusz Marczak
4.0
5.0
DSDS/38050.771
2721Stanisław Wzorek
Grzegorz Łosiakowski
1.0
0.5
MAMA/12650.441
2812Andrzej Suchodolski
Zbigniew Sosna
5.0
4.0
DSDS/38049.911
2957Andrzej Pertkiewicz
Grzegorz Kujawiński
5.0
2.5
LU
PM
ZP/4149.761
3032Waldemar Składanowski
Bogusław Chomentowski
5.0
5.0
MAMA/12649.611
3161Jan Druch
Małgorzata Golec
1.5
2.5
PK
SW
ZP/4149.40
3236Karolina Kupczyk
Wiktoria Ciura
2.5
1.0
MAMA/8649.22
3356Bogusława Szagała
Jan Szagała
5.0
5.0
OPZP/4148.95
348Anna Jankowska
Lilianna Szatańska
4.0
3.0
DSDS/38048.74
359Ryszard Rolka
Leszek Haber
5.0
5.0
DSDS/38048.64
3643Anna Liszewska
Sylwester Sokół
2.0
5.0
MA
LD
MA/8648.48
3720Halina Grześkowiak
Edmund Serówka
1.5
0.5
LBLB/4948.44
3825Zdzisław Pietruszewski
Tadeusz Górnicki
2.0
1.0
MAMA/12648.43
395Andrzej Sobina
Jerzy Więcławski
3.0
5.0
DSDS/38047.68
4015Barbara Soroko
Zdzisława Krzyżańska
3.0
1.5
LBLB/4946.94
4114Edward Śniadecki
Andrzej Łysakowski
2.0
1.5
LBLB/4946.93
4230Grażyna Jaskulska
Dariusz Kłodos
2.0
2.5
MAMA/12646.81
4329Michał Mańkowski
Magdalena Mańkowska
2.5
2.0
MAMA/12646.33
4410Wojciech Peisert
Dariusz Budnik
2.5
3.0
DSDS/38045.79
4553Andrzej Przybylski
Janusz Zajączkowski
2.5
2.0
WP
DS
ZP/4145.27
4646Dominik Wrzesiński
Zuzanna Bobryk
1.5
1.0
MAMA/8645.17
4751Zofia Diakowska
Kazimierz Namysł
4.0
4.0
DS
KP
ZP/4144.83
4837Maksymilian Stępniak
Bartosz Rybak
0.0
0.0
MAMA/8644.81
4924Janusz Kowalczyk
Maciej Mosakowski
5.0
2.5
MAMA/12644.55
5058Anita Rakszewska-Michnowska
Grzegorz Bettin
0.0
0.0
MA
ZP/4144.02
5134Kazimierz Marcinkowski
Michał Tuczyński
4.0
2.5
MAMA/12641.70
5226Joanna Serwatowska
Bogdan Dejnakowski
2.0
4.0
MAMA/12641.30
5349Andrzej Gintrowicz
Grażyna Ożóg
2.5
1.5
WP
MA
ZP/4141.02
5447Piotr Kowalewski
Ewa Krakówka
2.0
2.0
PM
KP
ZP/4140.58
5538Mateusz Wrzesiński
Maciej Godlewski
1.5
1.0
MAMA/8640.24
562Kazimierz Komorowicz
Ireneusz Pikulski
4.0
5.0
DSDS/38039.95
5748Leszek Grzelak
Alina Majchrzak
0.0
0.0
WP
KP
ZP/4139.53
5811Andrzej Robak
Małgorzata Robak
4.0
4.0
DSDS/38039.20
5945Krzysztof Wojno
Tymoteusz Bodzioch
1.0
1.0
MAMA/8638.46
6019Wojciech Felsztyński
Ryszard Szkwarek
1.5
2.5
LBLB/4933.95

Statystyka ośrodków...