Turniej na maksy

Środa, 17 listopada 2021

Wyniki z 6 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
11Kazimierz Pronkiewicz
Barbara Guziewicz
0.0
3.0

LB
LB/4964.8012
260Waldemar Nowak
Beata Bojarska
4.0
5.0
WPWP/25463.8512
356Stanisław Zakrzewski
Przemysław Weymann
17.0
11.0
WPWP/24762.9911
444Maria Banaszkiewicz
Ewa Morawska
2.0
2.0
WPWP/24762.2410
522Tomasz Stopierzyński
Janina Bakuła
5.0
5.0
WMWM/31861.4910
64Wiesław Żegilewicz
Robert Komar
12.0
3.0
LBLB/4960.969
715Krzysztof Najda
Zygmunt Dumała
7.0
5.0
MAMA/31359.869
812Andrzej Ziomek
Krzysztof Kobyliński
9.0
11.0
MAMA/31359.518
969Kazimierz Namysł
Grażyna Ożóg
4.0
1.5
KP
MA
ZP/4159.368
1032Mirosław Roesler
Grzegorz Probola
11.0
11.0
WMWM/31859.247
1116Sylwester Cieślak
Tomasz Wolfke
12.0
2.5
MAMA/31357.936
1239Jakub Kowalczyk
Adolf Bocheński
5.0
13.0
WMWM/31857.386
1342Adam Talarczyk
Marek Janik
1.0
5.0
WPWP/24757.375
1479Jacek Kowalewski
Krzysztof Galubiński
3.0
3.0
MA
WP
ZP/4157.335
1572Krzysztof Bartosiewicz
Ryszard Fedorowski
5.0
5.0
MAZP/4157.244
1641Bogdan Świątek
Krzysztof Jordan
12.0
3.0
WPWP/24757.203
1754Małgorzata Konkiewicz
Jerzy Nowak
1.5
13.0
WP
LB
WP/24756.913
1833Lech Grabski
Marek Cielecki
7.0
5.0
WMWM/31856.853
1935Mirosław Doroszuk
Ryszard Wiśniewski
9.0
2.5
WMWM/31856.643
2048Marcin Bonawenturczak
Robert Ciesielski
2.5
3.0
WPWP/24755.963
2111Paweł Sierakowski
Dariusz Płoszaj
3.0
2.0
MAMA/31355.462
2259Maciej Wybranowski
Ewa Knapik
5.0
5.0
WPWP/25455.392
2347Piotr Stanikowski
Edward Niewierowski
4.0
11.0
LB
WP
WP/24755.382
2429Janusz Budny
Krzysztof Michalczyk
7.0
12.0
WMWM/31855.142
2570Bogusława Szagała
Jan Szagała
5.0
5.0
OPZP/4154.762
2673Andrzej Gintrowicz
Małgorzata Węglewska
2.5
2.5
WPZP/4154.642
2774Eugeniusz Zalewski
Maciej Chwirut
9.0
5.0
SLZP/4154.162
287Maciej Arnold
Tadeusz Kowalicki
7.0
7.0
LBLB/4954.052
2968Alina Majchrzak
Leszek Grzelak
0.0
0.0
KP
WP
ZP/4153.282
3028Jakub Milkamanowicz
Zbigniew Kolański
3.0
3.0
WMWM/31853.252
3118Dariusz Kłodos
Grażyna Jaskulska
2.5
2.0
MAMA/31353.221
3271Ewa Neuman
Małgorzata Golec
10.0
2.5
GER
SW
ZP/4152.881
3338Marek Nasiłowski
Iwona Puczyłowska
2.5
2.5
WMWM/31852.191
3443Marek Juszczak
Janusz Suszczyński
5.0
5.0
WPWP/24751.871
3514Henryk Przybysławski
Bożena Jacuch
5.0
2.0
MAMA/31351.621
3617Elżbieta Kossowska
Bogusław Chomentowski
2.0
5.0
MAMA/31351.561
3723Tomasz Sinkiewicz
Krzysztof Trunowicz
7.0
2.5
WMWM/31851.401
3858Andrzej Dymek
Barbara Podgórska
5.0
5.0
WPWP/25451.221
3945Zenon Wierzbicki
Krzysztof Buzała
5.0
5.0
WPWP/24750.781
4024Jan Warda
Henryk Bałtronowicz
2.0
2.0
WMWM/31850.731
4157Jerzy Rodziewicz
Zbigniew Kaczorowski
5.0
2.5
WPWP/25450.61
4263Marek Gapiński
Tomasz Olenderek
2.0
1.5
WPWP/25450.55
4376Zofia Diakowska
Tadeusz Dziadykiewicz
4.0
2.5
DS
WP
ZP/4150.29
448Grzegorz Pogodziński
Dariusz Forycki
5.0
2.5
LBLB/4950.24
4567Elżbieta Gańczarczyk
Piotr Kowalewski
0.0
2.0
PMZP/4150.19
4675Ryszard Pietrzak
Elżbieta Brewińska
2.0
1.5
MAZP/4150.11
4720Wojciech Niewiadomski
Marek Borewicz
2.5
9.0
MAMA/31350.01
4864Zdzisław Konieczny
Ryszard Białkiewicz
3.0
4.0
WPWP/25449.79
4949Andrzej Kędzierski
Grzegorz Proniewicz
5.0
4.0
LBWP/24749.34
5053Robert Kempka
Piotr Słomski
1.0
0.5
WPWP/24748.67
5181Ewa Krakówka
Jan Druch
2.0
1.5
KP
PK
ZP/4147.79
5225Grażyna Blech
Tadeusz Krajewski
1.5
3.0
WMWM/31847.62
5362Leszard Żółtek
Justyna Łaniewska
1.5
2.5
WPWP/25447.42
5452Włodzimierz Kwiatkowski
Jolanta Lewandowska
12.0
0.5
WPWP/24747.30
5526Alina Gudecka
Jan Pierzkała
2.5
2.0
WMWM/31847.26
565Andrzej Garczyński
Radosław Liskowiak
5.0
5.0
LBLB/4946.52
5734Wiesław Podlecki
Halina Podlecka
3.0
2.0
WMWM/31846.33
583Marian Andruch
Andrzej Pawlik
0.5
1.0
LBLB/4946.25
5921Wiesław Krzemieński
Józefa Krzemieńska
12.0
5.0
WMWM/31846.15
6036Lidia Wrzosek
Sławomir Wrzosek
5.0
11.0
WMWM/31845.76
619Dariusz Kuźmicz
Józef Wernik
0.0
0.0
MAMA/31345.73
6231Piotr Mazur
Janusz Wróblewski
5.0
9.0
WMWM/31844.06
6380Grzegorz Bettin
Anita Rakszewska-Michnowska
0.0
0.0

MA
ZP/4143.91
6451Maciej Cieślukowski
Marek Stawujak
0.5
0.0
WPWP/24742.70
652Cezary Włodarczyk
Jakub Masny
1.5
1.0
LBLB/4942.58
6630Maciej Sarnowski
Arkadiusz Ćwirko
1.0
4.0
WMWM/31842.35
6765Zbigniew Listewnik
Jerzy Wilczek
2.5
4.0
WM
LD
ZP/4142.30
6837Tadeusz Kaczan
Zdzisław Kurkowski
1.0
1.5
WMWM/31842.08
6982Andrzej Przybylski
Janusz Zajączkowski
2.5
2.0
WP
DS
ZP/4141.60
7077Jacek Sroczyński
Andrzej Biliński
2.0
1.5
DSZP/4140.95
7113Andrzej Brusikiewicz
Dariusz Kołodziejczyk
0.0
0.0
MAMA/31340.83
7266Andrzej Pertkiewicz
Grzegorz Kujawiński
5.0
2.5
LU
PM
ZP/4139.97
7319Maria Düm
Andrzej Musiał
2.5
3.0
MAMA/31339.42
7455Tomasz Powęzka
Mirosława Miętkiewska
2.0
3.0
WPWP/24738.24
7527Jerzy Szczepański
Elżbieta Olejnik
1.0
0.5
WMWM/31835.12
7646Lidia Suszczyńska
Barbara Speth
0.5
2.0
WPWP/24734.86
7710Wanda Buszkowska
Elżbieta Duchowicz
3.0
0.0
MAMA/31334.85
786Marek Kowalski
Eugenia Ginter
0.0
0.0
LBLB/4934.60
7961Wiesław Rakowski
Ryszard Leciej
1.5
0.5
WPWP/25431.18
8050Bogna Latowska
Roman Wojciechowski
2.0
1.5
WPWP/24728.19

Statystyka ośrodków...