Turniej na maksy

Wtorek, 16 listopada 2021

Wyniki z 2 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
15Janusz Pawlicki
Bohdan Mazur
7.0
13.0
DSDS/43762.448
225Andrzej Biliński
Jacek Sroczyński
1.5
2.0
DSZP/4159.087
324Zofia Diakowska
Andrzej Pertkiewicz
4.0
5.0
DS
LU
ZP/4158.956
426Tadeusz Dziadykiewicz
Zbigniew Listewnik
2.5
2.5
WP
WM
ZP/4158.265
514Mateusz Strzelczyk
Andrzej Suchodolski
3.0
5.0
DSDS/43755.284
631Maciej Chwirut
Eugeniusz Zalewski
5.0
9.0
SLZP/4155.073
712Marek Bałdysz
Samuel Bałdysz
13.0
7.0
DSDS/43754.532
816Krzysztof Bartosiewicz
Ryszard Fedorowski
5.0
5.0
MAZP/4154.442
93Piotr Dobryszycki
Franciszek Zarzecki
12.0
15.0
DSDS/43753.432
1011Marian Szymonowicz
Stanisław Szuba
11.0
5.0
DSDS/43751.852
118Krzysztof Grela
Anna Jankowska
5.0
4.0
DSDS/43751.731
122Lech Warężak
Piotr Klubiński
11.0
11.0
DSDS/43751.541
1320Ewa Neuman
Andrzej Gintrowicz
10.0
2.5
GER
WP
ZP/4151.511
1415Bogusława Szagała
Jan Szagała
5.0
5.0
OPZP/4151.051
1529Elżbieta Gańczarczyk
Piotr Kowalewski
0.0
2.0
PMZP/4150.801
1623Jerzy Wilczek
Małgorzata Węglewska
4.0
2.5
LD
WP
ZP/4150.281
1727Anita Rakszewska-Michnowska
Grzegorz Bettin
0.0
0.0
MA
ZP/4150.03
186Zbigniew Moczarski
Andrzej Kołodziejczyk
0.0
2.5

DS
DS/43749.60
1918Andrzej Przybylski
Janusz Zajączkowski
2.5
2.0
WP
DS
ZP/4149.54
201Jerzy Gładysz
Wojciech Skonieczny
12.0
5.0
DSDS/43748.80
2122Krzysztof Galubiński
Kazimierz Namysł
3.0
4.0
WP
KP
ZP/4148.29
2219Leszek Grzelak
Alina Majchrzak
0.0
0.0
WP
KP
ZP/4147.71
2317Małgorzata Golec
Grażyna Ożóg
2.5
1.5
SW
MA
ZP/4147.14
249Roger Szarek
Anna Górska
1.5
0.5
DSDS/43746.40
257Janusz Drozdowski
Arkadiusz Poziemski
12.0
4.0
DSDS/43745.93
264Maciej Dorabiała
Tomasz Struzik
9.0
5.0
DSDS/43745.55
2721Elżbieta Brewińska
Ewa Krakówka
1.5
2.0
MA
KP
ZP/4144.61
2810Jan Marcinkowski
Marcin Marcinkowski
5.0
2.0
DSDS/43741.73
2913Jerzy Głowiński
Zbigniew Sosna
1.5
4.0
DSDS/43741.20
3030Jan Druch
Ryszard Pietrzak
1.5
2.0
PK
MA
ZP/4137.82
3132Jacek Kowalewski
Grzegorz Kujawiński
3.0
2.5
MA
PM
ZP/4137.78

Statystyka ośrodków...