Turniej na maksy

Piątek, 12 listopada 2021

Wyniki z 5 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
153Magdalena Kapała
Jakub Gawron
0.0
2.0
SLMP/36068.1311
258Adam Stachura
Franciszek Kierepka
0.5
0.5
DS
SL
MP/36067.8711
348Krzysztof Świątkowski
Adam Mazur
0.5
0.5
SL
MP
MP/36065.9910
471Jolanta Bartczak
Mariusz Grabowski
2.5
9.0
KPZP/4165.0910
57Zbigniew Sobczyk
Bogdan Sokół
12.0
4.0
DSDS/38063.559
655Jakub Michalski
Milena Klimiuk
1.0
2.0
MPMP/36062.709
754Milena Gryzło
Michał Wróbel
0.0
9.0
SLMP/36062.238
832Robert Czernecki
Sylwester Sokół
2.0
5.0
LDMA/8661.048
935Emilia Massalska
Bruno Woźniakiewicz
1.0
0.5
MPMP/36060.977
1060Iwona Puczyłowska
Marek Nasiłowski
2.5
2.5
WMZP/4160.146
1159Grzegorz Kujawiński
Zofia Diakowska
2.5
4.0
PM
DS
ZP/4158.646
1224Jacek Kundzik
Jacek Gajda
0.0
3.0
MAMA/12658.375
1380Bogusława Szagała
Jan Szagała
5.0
5.0
OPZP/4157.915
1439Jolanta Kuflowska
Waldemar Wójtowicz
1.0
0.0
MPMP/36057.614
1573Krzysztof Galubiński
Jacek Kowalewski
3.0
3.0
WP
MA
ZP/4156.854
1617Ryszard Karwat
Tomasz Kozłowski
2.5
4.0
MAMA/12656.463
1770Aleksander Kaźmierski
Sabina Kaźmierska
11.0
9.0
ZPZP/4156.303
185Zbigniew Sosna
Andrzej Suchodolski
4.0
5.0
DSDS/38056.303
1963Wiesław Podlecki
Krzysztof Ziewacz
3.0
5.0
WM
MP
ZP/4156.153
2028Karolina Kupczyk
Krzysztof Pietruszka
2.5
2.5
MAMA/8655.532
2142Antoni Kierepka
Wojciech Bąk
0.0
0.0
SLMP/36055.202
2218Krzysztof Wróblewski
Tomasz Dębski
0.0
0.0
MA/12655.012
2349Jakub Kierepka
Tomasz Kierepka
0.0
1.0
SLMP/36054.222
2431Bartłomiej Gala
Julia Gala
1.5
1.0
MAMA/8654.062
258Andrzej Sobina
Jerzy Więcławski
3.0
5.0
DSDS/38054.062
2627Marek Wrocławski
Mirosław Biedrzycki
3.0
0.0
MA
MA/8654.032
2765Małgorzata Wachowska
Krzysztof Klimczak
2.0
2.0
WMZP/4153.772
283Lech Kostecki
Aleksander Czajka
5.0
7.0
DSDS/38053.692
2919Jacek Sowiński
Andrzej Jarząbek
2.5
2.0
MAMA/12653.512
304Janusz Drozdowski
Krzysztof Obłój
12.0
5.0
DSDS/38053.372
3115Marek Jaroszkiewicz
Anna Zalewska
3.0
2.0
MAMA/12653.131
3241Karolina Stępkowska
Klara Kozłowska
0.0
0.0
MPMP/36052.231
3382Elżbieta Horbaczewska
Maria Kaczmarek
0.0
0.0
ZP/4151.681
3478Zdzisław Zachwieja
Andrzej Jarmużek
3.0
4.0
KPZP/4151.461
3521Jóżef Pajor
Jerzy Płużański
0.0
0.0

MA
MA/126-6.2551.371
3645Kacper Kisielewski
Michał Stępkowski
1.5
0.0
MPMP/36051.341
3723Magdalena Głombińska
Bogusław Chomentowski
3.0
5.0
MAMA/12651.261
3811Grażyna Jaskulska
Jadwiga Nycz
2.0
1.5
MAMA/12651.221
3966Tadeusz Dziadykiewicz
Zbigniew Listewnik
2.5
2.5
WP
WM
ZP/4151.151
4012Jan Szynczewski
Agnieszka Afek
1.5
0.0
LD
MA/12650.571
4181Anita Rakszewska-Michnowska
Halina Podlecka
0.0
2.0
MA
WM
ZP/4150.46
4238Joanna Massalska
Alina Klimiuk
0.5
0.5
MPMP/36050.25
4325Michał Mańkowski
Arkadiusz Ciechomski
2.5
5.0
MAMA/12650.09
4414Feliks Czechowski
Henryk Osiński
2.0
2.0
MAMA/12649.30
4513Ludwik Murat
Jerzy Karwacki
5.0
4.0
LUMA/12649.03
462Marcin Motykiewicz
Anna Jankowska
4.0
4.0
DSDS/38048.53
4776Tadeusz Bartłomiejczuk
Marek Radowski
6.0
6.0
GERZP/4148.38
4879Piotr Witkowski
Ewa Skopińska
9.0
12.0
MAZP/4148.02
4967Ewa Krakówka
Andrzej Gintrowicz
2.0
2.5
KP
WP
ZP/4147.76
5036Marta Olek
Maria Skrok
0.0
0.0
SLMP/36047.56
5133Tomasz Kopka
Bartosz Rybak
3.0
0.0
MAMA/8647.08
5246Marta Lutostańska
Kaja Pustułka
0.0
0.0
SLMP/36046.78
5374Jan Druch
Ryszard Pietrzak
1.5
2.0
PK
MA
ZP/4146.67
5468Krzysztof Rohde
Hanna Rohde
2.5
2.5
WMZP/4146.66
5575Janusz Zajączkowski
Andrzej Przybylski
2.0
2.5
DS
WP
ZP/4146.51
5616Mariusz Mączewski
Magdalena Mańkowska
2.5
2.0
MAMA/12646.16
5752Ignacy Kotewicz
Antoni Wójtowicz
1.5
1.5
MPMP/36045.77
5830Jacek Szkup
Grażyna Piorun
5.0
2.0
LDMA/8645.76
599Kazimierz Komorowicz
Ireneusz Pikulski
4.0
5.0
DSDS/38045.67
6034Wojciech Stencel
Małgorzata Duda
1.5
1.5
MAMA/8645.61
6143Weronika Romańska
Krzysztof Ziętarski
0.0
0.0
MPMP/36045.41
6269Grażyna Ożóg
Jerzy Wilczek
1.5
4.0
MA
LD
ZP/4144.87
6372Elżbieta Brewińska
Małgorzata Węglewska
1.5
2.5
MA
WP
ZP/4144.11
6447Wojciech Preiss
Alex Cimr
0.0
0.0
SLMP/36044.06
6540Liwia Kaczmarska
Zofia Bilińska
0.0
0.0
SLMP/36043.83
6677Jan Kalicki
Janina Czaja-Kozioł
3.0
2.0
WP
OP
ZP/4143.82
6761Roman Kowal
Maria Kowal
1.5
1.5
WPZP/4142.59
6826Andrzej Reda
Krzysztof Sokół
2.0
4.0
MAMA/12641.91
6920Joanna Serwatowska
Radosław Rozman
2.0
2.5
MAMA/12641.84
7064Roman Grabowski
Benedykt Mieszczak
3.0
4.0
KPZP/4140.07
7122Halina Kopeć
Krzysztof Kopeć
0.0
0.0
MA/12638.98
7244Zuzanna Mazur
Kamila Herok
0.0
0.0
SLMP/36038.96
7329Ireneusz Liberadzki
Henryk Redes
2.5
0.0
MA
MA/8638.18
746Leszek Haber
Ryszard Rolka
5.0
5.0
DSDS/38038.16
7550Piotr Kudełko
Igor Lis
0.0
0.0
SLMP/36037.87
761Waldemar Majewski
Dariusz Budnik
4.0
3.0
DSDS/38037.74
7762Ewa Neuman
Łukasz Lis
10.0
3.0
GER
WP
ZP/4133.10
7837Antonina Lawik
Zuzanna Mieszuk
0.0
0.0
SLMP/36032.58
7951Alicja Karniewska
Jan Luber
0.0
0.0
SLMP/36032.06
8056Kamil Szewczyk
Michał Paukszto
0.0
0.0
SLMP/36030.19

Statystyka ośrodków...