Turniej na maksy

Wtorek, 9 listopada 2021

Wyniki z 3 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
19Zbigniew Frank
Piotr Kaczorowski
5.0
5.0
LDLD/25767.4211
217Marek Szakun
Jan Syska
4.0
2.5
MAMA/12666.3111
339Jolanta Bartczak
Mariusz Grabowski
2.5
9.0
KPZP/4165.3510
445Iwona Puczyłowska
Marek Nasiłowski
2.5
2.5
WMZP/4161.759
550Krzysztof Chełstowski
Krzysztof Ziewacz
2.5
5.0
PM
MP
ZP/4160.558
648Tadeusz Dziadykiewicz
Grzegorz Kujawiński
2.5
2.5
WP
PM
ZP/4160.468
725Dariusz Kłodos
Arkadiusz Zadworny
2.5
4.0
MAMA/12660.397
833Arkadiusz Ciechomski
Marek Jaroszkiewicz
5.0
3.0
MAMA/12660.056
921Krzysztof Hordyński
Stefan Knothe
3.0
9.0
MAMA/12659.855
1035Edmund Czubak
Arkadiusz Majcher
11.0
13.0
MAMA/12659.695
1127Wiesław Maciejczuk
Krzysztof Gołaś
13.0
5.0
MAMA/12659.394
1243Sabina Kaźmierska
Aleksander Kaźmierski
9.0
11.0
ZPZP/4158.403
1312Piotr Piotrowski
Waldemar Skóra
5.0
15.0
LDLD/25757.513
1453Jan Druch
Ryszard Pietrzak
1.5
2.0
PK
MA
ZP/4157.403
1515Dariusz Wojna
Dariusz Krakowiak
3.0
4.0
MAMA/12657.162
1649Krzysztof Galubiński
Zofia Diakowska
3.0
4.0
WP
DS
ZP/4157.132
171Zdzisław Beling
Przemysław Teleszyński
18.0
13.0
LDLD/25753.772
1838Jan Kalicki
Roman Kowal
3.0
1.5
WPZP/4153.362
1946Marek Radowski
Tadeusz Bartłomiejczuk
6.0
6.0
GERZP/4153.042
2024Mirosław Zawiślak
Bogusław Chomentowski
3.0
5.0
MAMA/12652.022
214Witold Turant
Bogusław Jakóbczyk
18.0
5.0
LD
PM
LD/25751.822
2219Henryk Przybysławski
Bożena Jacuch
5.0
2.0
MAMA/12651.542
2337Jan Szagała
Bogusława Szagała
5.0
5.0
OPZP/4151.541
2418Janusz Kowalczyk
Lesław Klader
5.0
4.0
MAMA/12651.341
2513Artur Wasiak
Marcin Miller
12.0
2.0
MA
LD
LD/25751.231
2616Mirosława Swoboda
Edward Krusiewicz
2.5
7.0
MAMA/12650.861
277Cezary Kanar
Zdzisław Stoszek
5.0
3.0
LDLD/25750.801
2859Janina Czaja-Kozioł
Ewa Neuman
2.0
10.0
OP
GER
ZP/4149.791
2944Andrzej Gintrowicz
Zbigniew Listewnik
2.5
2.5
WP
WM
ZP/4149.391
3040Małgorzata Wachowska
Krzysztof Klimczak
2.0
2.0
WMZP/4149.361
318Jolanta Sendacka
Paweł Ambroziak
13.0
5.0
LDLD/25748.73
326Andrzej Kozikowski
Jerzy Ronke
15.0
13.0
LDLD/25748.32
3320Janusz Królikowski
Andrzej Sobula
4.0
2.5
MAMA/12647.87
3410Krzysztof Łukaszewicz
Przemysław Błaszczyk
15.0
15.0
WM
LB
LD/25747.74
3552Maria Kowal
Łukasz Lis
1.5
3.0
WPZP/4146.85
3651Benedykt Mieszczak
Jacek Kowalewski
4.0
3.0
KP
MA
ZP/4146.43
375Jerzy Markowski
Paweł Banacki
5.0
4.0
LDLD/25746.16
3814Zenon Darmaszek
Mirosław Staszewski
4.0
5.0
LDLD/25746.03
393Zdzisław Pawlicki
Marian Wojtasiński
4.0
2.0
LDLD/25745.79
4036Feliks Czechowski
Andrzej Reda
2.0
2.0
MAMA/12645.65
4142Zdzisław Zachwieja
Andrzej Jarmużek
3.0
4.0
KPZP/4145.38
4257Janusz Zajączkowski
Andrzej Przybylski
2.0
2.5
DS
WP
ZP/4144.78
4332Zdzisław Pietruszewski
Tadeusz Górnicki
2.0
1.0
MAMA/12644.69
4456Piotr Witkowski
Ewa Skopińska
9.0
12.0
MAZP/4143.79
4541Elżbieta Brewińska
Ewa Krakówka
1.5
2.0
MA
KP
ZP/4143.70
4629Bogdan Dejnakowski
Joanna Serwatowska
4.0
2.0
MAMA/12643.22
4728Jacek Kominek
Robert Szczęsny
0.0
0.0
MA/12643.12
4811Adam Krysiak
Robert Barankiewicz
5.0
3.0
LDLD/25743.03
4954Elżbieta Gańczarczyk
Izabela Listewnik
0.0
0.5
PM
WM
ZP/4143.02
502Jerzy Warszakowski
Mieczysław Pawlicki
5.0
4.0
LDLD/25742.03
5147Hanna Rohde
Krzysztof Rohde
2.5
2.5
WMZP/4141.56
5226Zbigniew Poźniak
Stanisław Stachowicz
0.0
1.0

MA
MA/12641.20
5355Jerzy Wilczek
Grażyna Ożóg
4.0
1.5
LD
MA
ZP/4140.86
5423Halina Kopeć
Krzysztof Kopeć
0.0
0.0
MA/12640.77
5560Halina Podlecka
Wiesław Podlecki
2.0
3.0
WMZP/4140.30
5622Zbigniew Gżałczyński
Radosław Rozman
1.5
2.5
MAMA/12638.98
5730Sławomir Kostecki
Krzysztof Sokół
2.0
4.0
MAMA/12636.40
5834Hanna Koziorowska
Agnieszka Jonczyk
5.0
4.0
MAMA/12635.90
5958Elżbieta Horbaczewska
Maria Kaczmarek
0.0
0.0
ZP/4135.64

Statystyka ośrodków...