Turniej na maksy
Czwartek, 28 października 2021
Wyniki z 9 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
1
86
Ryszard Wojtala
Roman Żyto
4.0
4.0
DS
WP/292
71.56
13
2
34
Jerzy Cichowski
Kazimierz Głowacki
1.5
3.0
MA
MA/88
67.58
13
3
26
Andrzej Szkiel
Tomasz Konopka
4.0
4.0
LB
LB/432
67.45
12
4
52
Witold Lisicki
Wiesław Piskozub
2.0
2.0
OP
OP/401
65.63
12
5
22
Piotr Klubiński
Marcin Motykiewicz
11.0
4.0
DS
DS/436
63.24
11
6
94
Przemysław Machowczyk
Janusz Kościelny
12.0
9.0
WP
WP/292
62.95
10
7
2
Grzegorz Czapulak
Adam Szewczak
5.0
2.0
DS
DS/269
62.91
10
8
55
Jan Ciulkin
Mieczysław Kudźma
4.0
5.0
PD
PD/369
61.92
9
9
24
Zdzisław Kulesza
Mirosław Miłaszewicz
9.0
5.0
WP
LB
LB/432
60.89
9
10
83
Andrzej Aleksandrzak
Remigiusz Kaźmierczak
15.0
4.0
WP
DS
WP/292
60.68
8
11
8
Zbigniew Ciereszko
Jan Dawidowski
9.0
3.0
DS
DS/269
60.29
8
12
76
Krzysztof Buzała
Zenon Wierzbicki
5.0
5.0
WP
WP/247
59.64
7
13
16
Janusz Drozdowski
Piotr Kulesza
12.0
9.0
DS
ZP
DS/436
59.46
6
14
89
Mirosław Powązka
Grzegorz Więcek
3.0
3.0
DS
WP/292
58.14
6
15
70
Ryszard Jackowski
Marek Szczudło
4.0
3.0
PK
PK/51
58.13
5
16
78
Jarosław Lubczyński
Paweł Fiebig
5.0
3.0
WP
WP/247
57.60
5
17
51
Andrzej Spodnik
Andrzej Świgut
1.0
0.5
OP
OP/401
57.55
4
18
19
Lech Warężak
Małgorzata Turska-Marcinowska
11.0
9.0
DS
DS/436
56.93
4
19
36
Jerzy Sadowski
Jerzy Plichtowicz
4.0
3.0
MA
MA/88
56.68
3
20
49
Krystyna Wąchała
Tomasz Baranowski
2.5
5.0
OP
OP/401
55.99
3
21
65
Andrzej Prasalski
Marian Krasowski
7.0
7.0
PD
PD/369
55.26
3
22
63
Zbigniew Ruchlicki
Stefan Kopyt
3.0
4.0
PD
PD/369
54.93
3
23
57
Feliks Babiracki
Wojciech Twarowski
3.0
0.5
PD
PD/369
54.81
3
24
27
Andrzej Kałużny
Tadeusz Wolniczak
2.5
5.0
LB
LB/432
54.18
3
25
59
Mirosław Morchat
Wiesław Niewiński
5.0
4.0
PD
PD/369
53.91
3
26
41
Janusz Struzik
Gerard Szweda
2.0
3.0
OP
OP/401
53.78
2
27
71
Marek Naprawa
Jacek Gąsiorek
0.0
3.0
PK
PK/51
53.42
2
28
74
Marek Rusek
Józef Turecki
3.0
4.0
PK
PK/51
53.23
2
29
75
Marcin Woźniak
Piotr Cieśliński
9.0
1.0
WP
WP/247
52.83
2
30
20
Krzysztof Obłój
Andrzej Suchodolski
5.0
5.0
DS
DS/436
52.68
2
31
62
Robert Dominkiewicz
Ireneusz Turyk
1.5
2.0
PD
PD/369
52.34
2
32
60
Halina Perkowska
Dariusz Sterniczuk
2.0
5.0
PD
PD/369
52.31
2
33
77
Stefan Masternak
Włodzimierz Robak
5.0
3.0
WP
WP/247
52.31
2
34
5
Jerzy Gajek
Andrzej Pawłowski
0.0
2.0
DS
DS/269
52.28
2
35
31
Franciszek Bułyszko
Zbigniew Józefiak
4.0
4.0
LB
LB/432
52.19
2
36
10
Adam Stachura
Remigiusz Mincger
2.0
2.5
DS
DS/269
51.82
1
37
46
Małgorzata Ryś-Nowak
Ewa Skrzyniarz
0.0
1.0
OP
OP/401
51.65
1
38
73
Andrzej Janda
Zbigniew Niziołek
5.0
3.0
PK
PK/51
51.59
1
39
39
Andrzej Gotz
Marcin Stryczyński
1.5
4.0
MA
MA/88
51.55
1
40
4
Józef Grybel
Ryszard Rączkowski
3.0
4.0
DS
DS/269
51.42
1
41
67
Jan Druch
Tomasz Magryś
1.5
2.5
PK
PK/51
51.30
1
42
7
Tadeusz Cymbalista
Grzegorz Skowronek
5.0
3.0
DS
DS/269
51.20
1
43
13
Robert Łukomski
Zdzisław Malkiewicz
3.0
4.0
DS
DS/436
50.72
1
44
14
Lilianna Szatańska
Anna Jankowska
3.0
4.0
DS
DS/436
50.61
1
45
91
Tomasz Dorobek
Jerzy Ofierski
4.0
4.0
DS
WP/292
49.56
1
46
45
Elżbieta Waszczuk
Henryk Waszczuk
0.0
0.0
OP
OP/401
0.00
49.32
47
43
Halina Kaciłowicz
Jan Łodziana
1.0
1.5
OP
OP/401
49.27
48
1
Janusz Mileszko
Ryszard Salwa
0.0
0.0
DS
DS/269
48.63
49
53
Karol Brzozowski
Roman Wąchała
2.5
2.0
OP
OP/401
48.38
50
29
Sławomir Rutecki
Tadeusz Birecki
7.0
5.0
LB
LB/432
48.35
51
38
Witold Moreń
Bogdan Jaskulski
0.5
4.0
MA
MA/88
48.34
52
42
Marian Łukaszuk
Augustyn Ślesiński
2.0
2.0
OP
OP/401
48.16
53
11
Małgorzata Robak
Andrzej Robak
4.0
4.0
DS
DS/436
47.93
54
28
Lech Jaworski
Wiesław Wiśniewski
3.0
5.0
LB
LB/432
47.76
55
56
Benon Żukowski
Artur Kozłowski
1.0
1.5
PD
PD/369
47.66
56
9
Piotr Birowski
Andrzej Janiak
2.5
3.0
DS
DS/269
47.61
57
79
Tomasz Powęzka
Tadeusz Dziadykiewicz
2.0
2.5
WP
WP/247
47.33
58
68
Jan Warchoł
Zygmunt Szczudło
2.5
2.5
PK
PK/51
46.54
59
17
Kazimierz Komorowicz
Ireneusz Pikulski
4.0
5.0
DS
DS/436
46.47
60
48
Grażyna Ratajczak
Jan Ratajczak
3.0
4.0
OP
OP/401
45.88
61
93
Tadeusz Biernat
Andrzej Hołówko
2.5
1.0
DS
WP/292
45.86
62
88
Zdzisława Zabłocka
Jacek Śmiatacz
3.0
1.5
DS
WP/292
45.64
63
82
Maciej Ropelewski
Małgorzata Węglewska
0.0
2.5
WP
WP/247
45.61
64
35
Anna Andrejczyk
Grzegorz Andrejczyk
3.0
3.0
MA
MA/88
45.21
65
18
Wojciech Skonieczny
Jerzy Gładysz
5.0
12.0
DS
DS/436
45.10
66
21
Ryszard Rolka
Leszek Haber
5.0
5.0
DS
DS/436
44.96
67
23
Józef Sikora
Jerzy Musielak
5.0
1.0
LB
LB/432
44.88
68
44
Mirosław Kowzan
Roman Chrzanecki
0.0
0.0
OP
OP/401
44.25
69
61
Antoni Błażewicz
Lech Szubert
1.5
1.0
PD
PD/369
43.51
70
47
Andrzej Lamla
Modest Olak
2.5
0.0
OP
OP/401
43.42
71
54
Ryszard Gmoch
Jerzy Wróbel
1.5
3.0
OP
OP/401
43.39
72
6
Marian Gołąbek
Wiesław Kozieł
1.5
2.0
DS
DS/269
43.38
73
50
Czesław Knapik
Edward Flis
1.0
0.0
OP
OP/401
0.00
43.32
74
80
Robert Kempka
Jarosław Zdanowski
1.0
0.0
WP
WP/247
43.08
75
72
Irena Sajda
Marek Wesołowski
0.0
4.0
PK
PK/51
43.07
76
69
Henryk Larwa
Tomasz Wiechowski
0.0
0.0
PK/51
42.72
77
12
Andrzej Bojda
Marta Bojda
2.0
0.5
DS
DS/436
42.66
78
87
Stanisław Adamek
Daniel Mrugała
1.5
0.5
WP
WP/292
42.52
79
37
Waldemar Surmacz
Janusz Oleksiak
2.5
0.0
MA
MA/88
42.27
80
81
Witold Lachowski
Renata Lachowska
1.0
1.0
WP
WP/247
41.61
81
85
Renata Krasowska
Sławomir Krasowski
0.5
0.5
WP
WP/292
41.29
82
66
Bogusław Kozakiewicz
Janusz Galewski
2.0
5.0
PD
PD/369
39.89
83
15
Jerzy Głowiński
Zbigniew Sosna
1.5
4.0
DS
DS/436
39.25
84
33
Jan Milewski
Andrzej Mazur
2.0
2.0
MA
MA/88
38.38
85
30
Iwona Leszczewska
Tadeusz Lisiecki
1.5
2.5
LB
LB/432
37.63
86
84
Damian Tokarek
Andrzej Wójtowicz
0.5
2.5
WP
DS
WP/292
37.50
87
25
Andrzej Drgas
Wiktor Zaczyk
3.0
0.0
LB
LB/432
36.67
88
58
Leonard Lesiewicz
Włodzimierz Misiaszek
0.0
0.0
PD/369
36.57
89
90
Anna Filipiak
Roman Wiertelak
0.0
0.0
WP/292
33.18
90
3
Andrzej Świrzewski
Ryszard Szmydyński
0.0
0.0
DS
DS/269
30.45
Statystyka ośrodków...