Turniej na maksy

Czwartek, 21 października 2021

Wyniki z 9 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
137Andrzej Pertkiewicz
Krzysztof Chabrowski
5.0
4.0
LULU/28868.1812
254Kazimierz Głowacki
Jerzy Cichowski
3.0
1.5
MAMA/8867.9012
334Oskar Tokarczuk
Julia Grodzka
2.5
2.5
DS
LU
LU/28863.4611
42Zbigniew Ciereszko
Jan Dawidowski
9.0
3.0
DSDS/26962.0611
589Irena Sajda
Marek Wesołowski
0.0
4.0

PK
PK/5160.7910
676Witold Lisicki
Wiesław Piskozub
2.0
2.0
OPOP/40160.6410
752Adam Krysa
Iwona Wróblewska
11.0
2.5
PK
MA
MA/4160.619
819Ewa Nowińska
Roman Nowiński
1.5
1.5
KPKP/5059.478
978Janusz Galewski
Jan Ciulkin
5.0
4.0
PDPD/36959.438
1049Andrzej Wojnowski
Sylwia Szczepańska
4.0
1.5
KPMA/4158.607
115Grzegorz Czapulak
Leszek Jarząb
5.0
0.0
DSDS/26958.347
1261Krystyna Wąchała
Tomasz Baranowski
2.5
5.0
OPOP/40157.886
1347Jan Druch
Maria Karolewska
1.5
0.5
PKMA/4157.286
1432Grzegorz Piotrowski
Jerzy Kaczor
2.5
0.0
LU
LU/28857.045
1541Anna Lasocka
Krzysztof Ziewacz
0.5
5.0
MA
MP
MA/4156.785
1662Grażyna Ratajczak
Jan Ratajczak
3.0
4.0
OPOP/40156.404
1715Wojciech Skonieczny
Piotr Klubiński
5.0
11.0
DSDS/43656.374
1810Małgorzata Turska-Marcinowska
Lech Warężak
9.0
11.0
DSDS/43655.923
1980Stanisław Pochodowicz
Zbigniew Ruchlicki
5.0
3.0
PDPD/36955.453
2090Marek Szczudło
Zbigniew Wilisowski
3.0
5.0
PKPK/5155.303
2126Michał Dolny
Józef Palewicz
3.0
5.0
KPKP/5055.273
2292Andrzej Janda
Zbigniew Niziołek
5.0
3.0
PKPK/5154.903
2316Janusz Drozdowski
Piotr Kulesza
12.0
9.0
DS
ZP
DS/43654.902
2484Benon Żukowski
Grzegorz Kryszeń
0.5
1.0
PDPD/36954.512
2567Helena Chrzanecka
Modest Olak
0.0
0.0
OPOP/40154.492
2630Kazimierz Ligęza
Bogdan Zieliński
5.0
5.0
KPKP/5053.432
2769Ewa Skrzyniarz
Małgorzata Ryś-Nowak
1.0
0.0
OP
OP/40153.242
2858Jerzy Plichtowicz
Jerzy Sadowski
3.0
4.0
MAMA/8852.342
2964Marian Łukaszuk
Karol Brzozowski
2.0
2.5
OPOP/40152.102
3077Tomasz Zalewski
Ireneusz Turyk
1.5
2.0
PDPD/36951.202
311Bogdan Kozajda
Władysław Kurek
0.0
0.0
DSDS/26951.032
327Tadeusz Cymbalista
Grzegorz Skowronek
5.0
3.0
DSDS/26950.812
3321Elżbieta Olejnik
Grzegorz Olejnik
2.0
2.0
KPKP/5050.632
3472Andrzej Spodnik
Andrzej Świgut
1.0
0.5
OPOP/40150.391
3517Mariusz Kowalczyk
Marian Szymonowicz
5.0
11.0
DSDS/43650.121
3612Sławek Robel
Andrzej Suchodolski
5.0
5.0
KP
DS
DS/43649.981
3768Roman Chrzanecki
Mirosław Kowzan
0.0
0.0
OPOP/40149.891
3848Iwona Puczyłowska
Marek Nasiłowski
2.5
2.5
WMMA/4149.851
3963Elżbieta Waszczuk
Henryk Waszczuk
0.0
0.0
OPOP/40149.831
4065Józef Szumiński
Piotr Andres
3.0
5.0
OPOP/40149.751
4125Krzysztof Ruprik
Marek Grużewski
0.0
1.5
KPKP/5049.511
4275Augustyn Ślesiński
Jan Skoczylas
2.0
2.0
OPOP/40149.461
4386Wiesława Rusek
Marek Rusek
0.5
3.0
PKPK/5149.171
4471Witold Depa
Jan Łodziana
4.0
1.5
OPOP/4010.0049.14
453Marian Gołąbek
Wiesław Kozieł
1.5
2.0
DSDS/26949.14
4622Zofia Zachwieja
Zdzisław Zachwieja
1.5
3.0
KPKP/5048.92
4791Jerzy Matelowski
Jan Warchoł
3.0
2.5
PKPK/5148.88
4843Wojciech Kubica
Janina Kubica
0.5
0.5
WMMA/4148.79
4939Bartłomiej Dziewulski
Dariusz Grodzki
0.0
3.0

LU
LU/28848.75
5028Jerzy Wawrzyniak
Krystyna Wawrzyniak
4.0
0.0
KPKP/5048.70
5153Kazimierz Dobrzyniecki
Dominik Głowacki
5.0
3.0
MAMA/8848.57
5255Anna Andrejczyk
Grzegorz Andrejczyk
3.0
3.0
MAMA/8848.45
5324Adam Gregorowicz
Zygfryd Burzyński
2.5
0.0
KPKP/5048.33
5423Ala Skonieczna
Władysław Skonieczny
0.0
0.0
KP/5048.15
5513Andrzej Robak
Małgorzata Robak
4.0
4.0
DSDS/43647.65
5683Robert Dominkiewicz
Lech Szubert
1.5
0.5
PDPD/36947.60
5779Marian Krasowski
Krzysztof Baranowski
7.0
3.0
PDPD/36947.01
5811Zbigniew Moczarski
Jerzy Głowiński
0.0
1.5

DS
DS/43646.85
5959Jan Milewski
Andrzej Mazur
2.0
2.0
MAMA/8846.73
6044Iwona Orzełowska
Paweł Olech
0.0
1.0
MAMA/4146.48
6145Zbigniew Listewnik
Janusz Zajączkowski
2.0
2.0
WM
DS
MA/4146.45
6257Waldemar Surmacz
Janusz Oleksiak
2.5
0.0
MAMA/8846.07
6366Czesław Knapik
Edward Flis
1.0
0.0
OPOP/4010.0045.51
6420Włodzimierz Maćkowski
Bogdan Podgajny
2.5
0.0
KPKP/5045.49
6531Ewa Pawlak
Adam Kalbarczyk
0.0
0.0
LU/28845.34
6656Witold Moreń
Jerzy Pałysa
0.5
1.5
MAMA/8845.25
6774Gerard Szweda
Janusz Struzik
3.0
2.0
OPOP/40144.77
6860Hilary Ślesicki
Andrzej Niewiadomski
4.0
5.0
MAMA/8844.69
699Zdzisław Malkiewicz
Anna Jankowska
4.0
4.0
DSDS/43644.52
7035Jan Zalewski
Monika Maślanko
0.0
0.0
LU/28844.27
7187Józef Turecki
Jacek Gąsiorek
4.0
3.0
PKPK/5143.77
7281Marek Różycki
Wojciech Twarowski
2.0
0.5
ZG
PD
PD/36943.51
7333Waldek Leszcz
Jan Reder
0.0
0.0
LU/28843.24
7414Zbigniew Sosna
Ryszard Rolka
4.0
5.0
DSDS/43642.86
7542Agnieszka Afek
Marek Jaroszkiewicz
0.0
3.0

MA
MA/4142.68
7646Małgorzata Wachowska
Krzysztof Klimczak
2.0
2.0
WMMA/4141.93
7727Halina Pientka
Andrzej Karczewski
2.5
4.0
KPKP/5041.71
7882Leonard Lesiewicz
Włodzimierz Misiaszek
0.0
0.0
PD/36941.30
7970Alina Świętalska
Ryszard Gmoch
0.0
1.5
OPOP/40140.55
8051Małgorzata Janiszewska
Krzysztof Goszczyński
0.0
0.5
MAMA/4140.43
8136Bartosz Margul
Tomasz Osypiuk
0.0
0.0
LU/28840.14
8238Adam Lalka
Leszek Zapała
0.0
0.0
LU/28839.57
834Ryszard Szmydyński
Jerzy Olanin
0.0
0.0
DSDS/26939.45
846Jerzy Gajek
Andrzej Pawłowski
0.0
2.0
DSDS/26937.57
8588Henryk Larwa
Tomasz Wiechowski
0.0
0.0
PK/5137.18
8673Józef Drążek
Marek Górecki
0.0
0.5
OPOP/40135.96

Statystyka ośrodków...