Turniej na maksy

Czwartek, 14 października 2021

Wyniki z 8 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
131Jerzy Plichtowicz
Jerzy Sadowski
3.0
4.0
MAMA/8866.8011
230Jerzy Cichowski
Kazimierz Głowacki
1.5
3.0
MAMA/8865.4511
320Arkadiusz Skonieczny
Andrzej Szkiel
3.0
4.0
LBLB/43265.1410
447Andrzej Prasalski
Mirosław Morchat
7.0
5.0
PDPD/36962.3110
56Tadeusz Cymbalista
Grzegorz Skowronek
5.0
3.0
DSDS/26961.159
622Wiesław Wiśniewski
Tomasz Zarębski
5.0
3.0
LBLB/43258.748
762Mariusz Grabowski
Jolanta Bartczak
9.0
2.5
KPZP/4158.618
858Marek Rusek
Józef Turecki
3.0
4.0
PKPK/5158.227
975Jacek Kundzik
Jacek Gajda
0.0
3.0

MA
ZP/4157.817
102Zbigniew Ciereszko
Jan Dawidowski
9.0
3.0
DSDS/26957.206
1156Zbigniew Wilisowski
Marek Szczudło
5.0
3.0
PKPK/5156.926
1263Piotr Witkowski
Ewa Skopińska
9.0
12.0
MAZP/4156.515
1311Wojciech Wójciak
Andrzej Sekuła
5.0
7.0
KPKP/35556.294
1477Elżbieta Szymańska
Ewa Piotrowska
0.0
1.5
PM
MA
ZP/4155.994
1514Przemysław Kacprzak
Mirosław Szparaga
4.0
5.0
KPKP/35555.723
1640Ryszard Piwowar
Edward Piwowar
1.5
1.5
MPMP/4555.083
1742Adam Waśko
Barbara Miś
5.0
2.0
MPMP/4555.063
1810Justyna Graniczny
Elżbieta Zalewska
2.5
2.5
KPKP/35554.603
1943Dariusz Sterniczuk
Mariusz Tatarczuk
5.0
3.0
PDPD/36954.232
2053Wiesława Rusek
Jacek Gąsiorek
0.5
3.0
PKPK/5153.942
2127Anna Andrejczyk
Grzegorz Andrejczyk
3.0
3.0
MAMA/8853.462
2236Bogdan Dziedzina
Janina Dziedzina
0.0
1.5

MP
MP/4553.212
234Grzegorz Czapulak
Jarząb
5.0
0.0
DS
DS/26953.022
2446Tomasz Zalewski
Ireneusz Turyk
1.5
2.0
PDPD/36952.612
2578Grażyna Ożóg
Krzysztof Ziewacz
1.5
5.0
MA
MP
ZP/4152.512
263Marian Gołąbek
Wiesław Kozieł
1.5
2.0
DSDS/26952.482
2764Krzysztof Rohde
Hanna Rohde
2.0
2.0
WMZP/4152.222
2867Piotr Kardasiński
Liliana Suflida
1.5
1.5
LDZP/4151.962
2970Kazimierz Namysł
Andrzej Gintrowicz
4.0
2.5
KP
WP
ZP/4151.411
3021Zdzisław Kulesza
Sławomir Rutecki
9.0
7.0
WP
LB
LB/43251.361
3113Włodzimierz Żurawicz
Bogdan Bródka
4.0
4.0
KPKP/35551.351
3273Ludwik Murat
Mariola Miklaszewska
4.0
2.0
LU
MA
ZP/4151.341
3357Andrzej Janda
Zdzisław Żuber
5.0
3.0
PKPK/5151.111
3459Janusz Zajączkowski
Andrzej Przybylski
2.0
2.5
DS
WP
ZP/4151.011
359Maciej Operlejn
Janusz Piwoński
2.5
2.5
KPKP/35550.731
3637Aleksandra Wołowiec
Janina Smolarek
0.5
0.5
MPMP/4550.391
3751Marian Krasowski
Krzysztof Baranowski
7.0
3.0
PDPD/36950.321
3876Michael Pedersen
Beata Sarna
6.0
6.0
DENZP/4150.241
3950Artur Kozłowski
Grzegorz Kryszeń
1.0
1.0
PDPD/36950.12
4071Jan Druch
Marek Szymborski
1.5
4.0
PK
PM
ZP/4150.08
4132Zbigniew Garlej
Sławomir Grędziński
4.0
7.0
MAMA/8849.42
4238Bogdan Łukasik
Wacław Owca
1.5
2.5
MPMP/4549.22
4348Edyta Dominkiewicz
Robert Dominkiewicz
1.0
1.5
PDPD/36949.16
4429Kazimierz Dobrzyniecki
Dominik Głowacki
5.0
3.0
MAMA/8849.11
451Andrzej Janiak
Adam Szewczak
3.0
2.0
DSDS/26948.99
4639Tadeusz Śliwiński
Wiktor Sobczyński
1.0
0.5
MPMP/4548.83
4717Tadeusz Wolniczak
Andrzej Kałużny
5.0
2.5
LBLB/43248.40
4866Paweł Krzemiński
Alicja Krzemińska
4.0
4.0
KPZP/4148.31
4961Anna Bułat
Elżbieta Brewińska
3.0
1.5
MP
MA
ZP/4148.16
5015Ewa Malka
Maciej Ciesielski
0.5
0.0
KP
KP/35547.45
5119Franciszek Bułyszko
Zbigniew Józefiak
4.0
4.0
LBLB/43247.32
5268Krzysztof Galubiński
Zbigniew Listewnik
3.0
2.0
WP
WM
ZP/4147.00
5360Danuta Rybarska
Henryk Rybarski
0.0
0.0
ZP/4146.70
5452Feliks Babiracki
Wojciech Twarowski
2.5
0.5
PDPD/36946.59
5565Elżbieta Nyberg
Franciszek Ćwiek
6.0
6.0
SWEZP/4146.02
5672Jolanta Tymińska
Władysława Grzegorczyk
0.0
0.0
ZP/4145.88
5749Stanisław Pochodowicz
Zbigniew Ruchlicki
5.0
3.0
PDPD/36945.75
5844Lech Szubert
Jan Juchniewicz
0.5
0.0
PDPD/36945.41
5933Andrzej Wardziński
Paweł Gacek
2.0
1.5
MAMA/8845.33
6025Andrzej Gotz
Marcin Stryczyński
1.5
4.0
MAMA/8844.91
617Józef Grybel
Ryszard Rączkowski
3.0
4.0
DSDS/26944.10
625Jerzy Gajek
Andrzej Pawłowski
0.0
2.0
DSDS/26943.65
6345Włodzimierz Misiaszek
Leonard Lesiewicz
0.0
0.0
PD/36943.49
6416Dariusz Borysow
Leon Kubicki
5.0
3.0
KPKP/35542.75
6555Jan Warchoł
Zygmunt Szczudło
2.5
2.5
PKPK/5141.66
6612Sławomir Biurkowski
Paweł Łęcki
3.0
3.0
KPKP/35541.12
6723Ryszard Jakubczak
Andrzej Drgas
3.0
3.0
LBLB/43240.99
6869Zofia Czarnecka
Ewa Krakówka
2.5
2.0
PM
KP
ZP/4140.44
6974Anita Rakszewska-Michnowska
Maryla Nakoneczna
0.0
2.0
MA
ZP
ZP/4140.02
708Andrzej Świrzewski
Ryszard Szmydyński
0.0
0.0
DSDS/26939.41
7126Janusz Oleksiak
Waldemar Surmacz
0.0
2.5
MAMA/8838.24
7235Robert Tymiński
Adam Kutszyński
0.0
2.0

MP
MP/4538.21
7354Tomasz Wiechowski
Henryk Larwa
0.0
0.0
PK/5138.15
7418Stanisław Kondraciuk
Jerzy Musielak
0.0
1.0
LBLB/43238.06
7528Andrzej Mazur
Jan Milewski
2.0
2.0
MAMA/8837.30

Statystyka ośrodków...