Turniej na maksy

Wtorek, 5 października 2021

Wyniki z 3 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
137Ryszard Woliński
Marek Urbański
12.0
15.0
MPMP/4558.599
221Grażyna Jaskulska
Marek Jaroszkiewicz
2.0
3.0
MAMA/12658.538
339Józef Nastałek
Wiesław Fecko
4.0
11.0
MPMP/4558.278
423Radosław Rozman
Jan Syska
2.0
2.5
MAMA/12657.387
529Bożena Jacuch
Kazimierz Salak
2.0
2.5
MAMA/12657.326
633Andrzej Cylwik
Zbigniew Santkiewicz
2.0
3.0
MAMA/12657.105
75Ryszard Rosikiewicz
Adam Pigulski
3.0
3.0
DS
MP
DS/29856.814
826Janusz Kowalczyk
Lesław Klader
5.0
4.0
MAMA/12656.733
916Piotr Dobryszycki
Franciszek Zarzecki
12.0
13.0
DSDS/29855.922
101Wojciech Skonieczny
Sławek Robel
5.0
5.0
DS
KP
DS/29854.792
1113Bohdan Mazur
Samuel Bałdysz
13.0
7.0
DSDS/29854.442
1219Dariusz Wojna
Dariusz Krakowiak
3.0
4.0
MAMA/12654.212
1325Halina Kopeć
Krzysztof Kopeć
0.0
0.0
MA/12653.902
148Marek Bałdysz
Janusz Pawlicki
13.0
7.0
DSDS/29853.332
1512Marian Szymonowicz
Stanisław Szuba
11.0
5.0
DSDS/29853.311
162Krzysztof Lewandowski
Janusz Drozdowski
7.0
12.0
DSDS/29853.281
179Zofia Trojan
Piotr Marcinowski
1.5
13.0
DSDS/29853.131
187Anna Jankowska
Krzysztof Grela
4.0
5.0
DSDS/29852.511
1917Jacek Krystecki
Maciej Bielawski
4.0
13.0
DSDS/29851.651
206Piotr Klubiński
Lech Warężak
11.0
11.0
DSDS/29850.811
2142Adam Waśko
Jarosław Kowalik
5.0
4.0
MPMP/4549.77
2238Jerzy Kłusek
Roman Maceluch
5.0
11.0
MPMP/4549.45
2340Edward Stawiarski
Robert Tymiński
0.0
0.0
MP/4549.04
2428Waldemar Składanowski
Bogusław Chomentowski
5.0
5.0
MAMA/12648.84
2520Mirosława Swoboda
Edward Krusiewicz
2.5
7.0
MAMA/12648.37
264Mariusz Kowalczyk
Jerzy Gładysz
5.0
12.0
DSDS/29848.26
2710Stanisław Nadkierniczny
Jan Marcinkowski
3.0
5.0
DSDS/29848.06
2822Dariusz Kłodos
Arkadiusz Wódkowski
2.5
3.0
MAMA/12648.05
2936Józef Nowik
Krzysztof Brzeziński
1.5
0.0
MA
MA/12646.06
3032Andrzej Reda
Andrzej Seiler
2.0
2.5
MAMA/12645.83
3111Maria Huzar
Anna Górska
0.5
0.5
DSDS/29845.44
3224Tomasz Przegaliński
Mariusz Mączewski
2.0
2.5
MAMA/12644.78
3327Alojzy Ziółkowski
Ilona Ziółkowska
0.5
1.5
MAMA/12644.76
3431Stanisław Stachowicz
Stanisław Petrykowski
1.0
1.0
MAMA/12644.03
3534Adam Ziółkowski
Andrzej Makohin
1.0
0.5
MAMA/12640.63
3615Jarosław Chłądowicz
Krzysztof Siniecki
1.5
0.5
DSDS/29840.50
3730Zbigniew Kozerski
Joanna Serwatowska
2.0
2.0
MAMA/12640.08
3818Andrzej Suchodolski
Mateusz Strzelczyk
5.0
3.0
DSDS/29839.42
3941Eugeniusz Cieśla
Piotr Turczynowicz
2.0
2.5
MPMP/4538.88
403Zbigniew Moczarski
Andrzej Kołodziejczyk
0.0
2.5

DS
DS/29837.45

Statystyka ośrodków...